Oriflame, Tea Tree, Blemish Solver (Preparat przeciw wypryskom)

Oriflame, Tea Tree, Blemish Solver (Preparat przeciw wypryskom)

Średniej klasy produkt

Nie jestem zadowolona z tego produktu i na pewno nie kupię go drugi raz. Jestem dosyć mocno zaskoczona, bo pozostałe produkty z tej serii marki Oriflame cenię sobie bardzo, tymczasem preparat przeciw wypryskom nie nadaje się dosłownie do niczego. Przede wszystkim aplikacja - z cudem graniczy wyciśnięcie zielonej kropelki na wyprysk, trzeba bardzo mocno ścisnąć tubkę, a zrobiona jest z grubego plastiku i nie jest to łatwe. Niestety, kiedy już uda nam się nałożyć produkt - skóra bardzo piecze, a efektów nie zauważyłam dosłownie żadnych. Kosmetyk powinien wysuszać wypryski, a według mnie goją się może minimalnie szybciej niż normalnie, a i co do tego nie jestem przekonana, w moim przypadku preparat wykazuje więc działanie znikome albo też żadne, w związku z czym nie polecam. Do tego wszystkiego jest dosyć drogi.

Plusy
- wydajność
Minusy
- nieefektywny
- cena
- bez rezultatu

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

KONTROWERSYJNY PRODUKT

ZALETY:
+ piekielnie wydajny
+ może i wysusza niedoskonałości, ale jakoś nie zauważyłam spektakularnego działania

WADY:
- niehigieniczny aplikator, ciężki do utrzymania w czystości
- nieprzyjemny zapach
- alkohol denat wysoko w składzie
- nie wart swej ceny, lepiej zainwestować w olejek z drzewa herbacianego

dobry

Jest to bardzo dobry kosmetyk z paroma wadami, które moim zdaniem są do "przeskoczenia" :) Kosmetyk ten jest w postaci płynnej także nakładanie go aplikatorem, który jest po prostu okropny, nie daje innego efektu jak rozlanie się płynu na połowie twarzy tylko nie w miejscu docelowym. Ja stawiam go pionowo, żeby po otwarciu się nie wylewał i aplikuje go na palec, po czym dopiero na miejsce docelowe. Stosuję go też pary razy dziennie, ponieważ stosowany raz dziennie nie działa. I tutaj plusuje ta płynna przezroczysta postać, bo szybko wysycha i go nie widać.
Jako, że jest to preparat punktowy stosuję go jedynie na duże, bolące, często chowające się gdzieś pod skórą "niespodzianki", które potrafią wychodzić i utrzymywać się paroma ładnymi dniami. I rzeczywiście na takie rzeczy działa ;)
Co do ceny to chciałam zaznaczyć, że większość osób kupuje produkty z katalogu, więc nigdy nie zapłaci takiej ceny. Osobiście nie wiem ile za niego dałam, ale na pewno nie tyle ;) pewnie kosztował mnie nie więcej niż 15zł.

Plusy:
- działa
- ładny zapach
- czasami jest po promocyjnej cenie
- dzięki płynnej i przezroczystej postaci można go bez problemu nakładać w każdej sytuacji
- jest dość wydajny

Minusy:
- płynna postać wymagająca skomplikowanej aplikacji
- kosmetyk trzeba często nakładać, nie wystarczy posmarowanie na noc

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

droga "maść cynkowa" w płynnej postaci

Ten kosmetyk kupiłam bardzo dawno i nie pamiętam już ile kosztował, ale na pewno nie dałam za niego 27 zł, a jeżeli kupiłam go za tą cenę, to chyba musiałam być w tamtym momencie nie trzeźwa :D
Ogólnie rzecz biorąc produkt jest dobry, ale tylko i wyłącznie na podskórne bolące grudki! "Posmarowane" tym dwie/trzy noce pod rząd likwidował nieproszonego koleżkę ;-) Ale jeżeli chodzi o taki pryszcz z białą główką, nie radził sobie zupełnie.
Minusami tego produktu są zapewne:
- cena (wolę kupić maść cynkową za 3 zł, która działa
tak samo)
- zielony kolor (który utrzymuje się przez całą noc, a rano ciężko go zmyć)
- rozprowadzanie (ciężko go nałożyć)
- bardzo rzadka konsystencja (spływa z miejsca "potraktowanego" płynem)
Plusy:
+ działa (tylko na podskórne grudki)
+ fajny zapach (ziołowo-jakiś)
+ baaardzo wydajny (używałam go chyba ponad rok)

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: 1, 14ml

TOTALNY NIEWYPAŁ !!!

Kupiłam i po dziś dzień stoi na szafce, już od dawna pewnie po terminie. Zapach całkiem ciekawy, aczkolwiek strasznie alkoholowy.
\'\'Żel, który likwiduje lokalne ogniska zakażenia skóry, zawiera olejek z drzewa herbacianego oraz alantoinę usuwającą zaczerwienienia i kamforę, która łagodzi i wysusza wypryski trądzikowe.\'\' Obietnice niespełnione, na moje niegdysiejsze problemy kompletnie nie działał.

Także niepolecam, pieniądze wyrzyciłam w błoto. Oriflame mnie rozczarowuje coraz bardziej i chyba przestanę cokolwiek z tej firmy zamawiać...

Lepiej zainwestować w jakiś konkretny krem apteczny.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze wykorzystane w 1/3 objętości

zero efektów

Krótko bo nie ma o czym pisać.

+ zapach ziołowo-miętowy
- aplikacja
- długo wysycha

Kupiłam z 4 lata temu prawdopodobnie jest już przeterminowany a zużyłam 1/4 bo na mojej skórze nie skutkuje

Używam tego produktu od: 4 lata

nawet, nawet

bardzo wydajny,
powoli leczy trądzik,
trudna aplikacja,
śmierdzi alkoholem,
bardzo wolno sie wchłania,
ładne, poręczne opakowanie.

Ogółem podsumowując jest przeciętny, nic specjalnego leczy trądzik ale bardzo wolno. ; ))

Używam tego produktu od: prawie rok

Raczej nie.

Plusy:
+ łagodzi wypryski,
+ wydajny,

Minusy:
- ciężko się go aplikuje,
- bardzo powoli rozwiązuje "problem" wyprysków.

Nie wrócę do tego produktu, ze względu na marne efekty jakie przynosi jego stosowanie. Wypryski znikają bardzo powoli, a sama aplikacja to nie lada wyczyn.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

działa, działa i jeszcze raz działa

Fajny bo szybko działa, zmniejsza i wysusza wypryski, przyspiesza gojenie, przynosi szybko ulgę przy pryszczach, które długo się tworzą, bolą, albo przy takich, z których długo się sączy ropa...

ok

ogólnie nie mam problemów z cera, kilka razy jedynie pojawiły się na mojej buzi jakieś drobne zaczerwienia, zastosowałam preparat na te miejsca i następnego dnia nie było śladu po pryszczykach. Nie mam natomiast żadnej praktyki jeśli chodzi o częste stosowanie, o problemy skórne "non stop", dlatego nie mogę ocenić czy produkt dział "zawsze i na wszystko":)
Jednak moje doświadczenie z preparatem jest dobre.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni

dobry

Używam go sporadycznie, gdyż zazwyczaj krostki smaruję maścią od dermatologa. I muszę przyznać, że działa lepiej, niż ta maść :)
Wysusza pryszcza, a gdy jest taki wielki podskórny i bolący;) to wydaje mi się, że nawet go zmniejsza.
Niepozorny kosmetyk, a działa! Nawet wydajny. Trochę dziwny sposób aplikacji, ale dzięki temu nie da się przesadzić z ilością:)

EDIT: Znalazłam już swój KWC więc nie wiem, czy kupię ponownie, ale mimo to polecam, bo kosmetyk jest na prawdę w porządku.

Używam tego produktu od: kilku mies.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Widocznie wysusza wypryski i zmniejsza zaczerwienienia. Nie mam problemów z cerą, ale wiadomo, czasem coś wyskoczy.

Opakowanie faktycznie trochę nieporęczne, ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić innego. Kosmetyk według mnie jest bardzo wydajny. Plusem jest też to, że można go stosować pod makijaż.