Cover Stick Corrector Concealer

Cover Stick Corrector Concealer

Pojemność 4,5 g

Doskonale korygujący korektor, łatwy do nakładania nawet dla początkujących :). Jest wodoodporny, może byc nakładany bezpośrednio na skórę lub pod podkład. Dostępny w 8 kolorach (w tym zielone, żółte, beżowe, brązowe dla każdego koloru i rodzaju cery): IVORY, LIGHT BEIGE, MEDIUM BEIGE, DEEP BEIGE, WHITE, DEEPER BEIGE, TELLOW CORRECTS DARK CIRCLES, GREEN CORRECTS REDNESS. Ja mam starszą wersję tego korektora w innym opakowaniu (kolor IVORY) i jestem bardzo zadowolona z tego produktu, gdyż korektory firmy Maybelline są dobre. Kosmetyk nie uczula.

Cena: 10 zł / 4,5 g

idealny!!

dobrzy kryje rózne niedoskonałosci, wysusza je i nawet powiedzialabym że leczy, uzywam w ciagu dnia zeby zasłonić niedoskonalosci, lub na noc żeby wysuszyć
niewidoczny na skórze trzeba tylko wybrać odpowiedni kolor w uk dostępne są 3 lub 4 odcienie, ja używam odcienia FAIR , wydajny
rewelacja

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: jeden

Bardzo dobry

Posiadam kolor zielony. W Niemczech jest w innym opakowaniu. Korektora uzywam do tuszowania zaczerwienien i popekanych naczynek, wkoncu po to sluzy odcien zielony.
Podoba mi sie ten korektor i chodz udalo mi sie zdobyc zielony korektor Inglota i bylam nim zachwycona, okazalo sie ze na dluzsza mete jest mi z nim nie po drodze przy niektorych filtrach, wiec wrocilam do Maybelline. Sam sztyft jest cienki( inne opakowanie) i wydaje sie ze szybko sie skonczy, ale nie jest tak zle. Uzywam go na prawie polowe twarzy. Pokrywam popekane naczynka na platkach nosa i policzki w strefie przynosowej, a takze brode, czyli miejsca gdzie wystepuje u mnie rumien. Robie zielone kreski, ktore potem poklepujac rozcieram, tak ze nie widac zielonego koloru, a cera w tych miejscach sie rozjasnia. Dopracowalam ta technike do perfekcji i nie potrzebuje podkladu, zeby ukryc ewentualna zielonkawosc skory. Oczywiscie ten fakt bardzo mnie cieszy, bo latem pelny makijaz z podkladem jest dla mnie nie mozliwy, wszystko mi wtedy splywa z twarzy przez upaly, wiec moge ograniczyc sie do korektora. mam jasna cere, wiec to rozbielenie ladnie wtapia sie w skore, na to puder i nic nie widac.
U mnie kosztuje ten korektor cos kolo 5 euro i pare centow i nie ma koloru zoltego, a szkoda, chodz i tym zielonym da sie przytuszowac male since pod oczami.
Jako ze w DE wybor zielonych korektorow jest maly, to nie powinnam sie czepiac i nie bede, bo i kolor ma ladny, a nie taki brudno zielony jak u Art Deco, z ktorym nie umialam dojsc do ladu. Mnie Maybelline pasuje i moge go kupic w kazdej drogerii.
W tech chwili testuje korektor bezowo-zielony Avene, ale mam jeszcze resztki Maybelline i do niego wroce, wykorzystam do konca i spewnoscia zakupie ponownie, bo nie jest gorszy od drozszego Avene, a kto wie... moze i nawet jest lepszy...

Używam tego produktu od: ze 2 lata z przerwa

Taki sobie

Kupilam go z nadzieja ze zakryje moje "podkowki" pod oczami... no i jakos rezultatow nie widze, ale moze to dlatego ze nie umiem go uzywac? Czy moglby mi ktos wytlumaczyc jak go nakladac na twarz ?
Dziekuje :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Makijaż MaxFactor

Ciekawy

Naprawde udany korektor w szytfcie (i niedrogi- az mnie zatkalo ze kosztuje tylko 10zl :D )tuszuje drobne niedoskonalosci cery: krostki, syfki, przebarwienia, syfki jakby przysuszal (ale buzki nie wysusza) i mozna go nakladac pod makijaz albo sam. Dobrze dobrany nie dróznia sie od skory, co czesto ma miejsce przy innych korektorach w sztyfcie. Poza tym jest bardzo wydajny (ciagle uzywam jednego). Cienie po zarwanej nocy to przeszlosc :):) ( nawet po imprezie sylwestrowej) Nie rozstaje sie z nim, tak jak z fluidem City Mat Privi, ale teraz wyprobuje Everfresh Concealer. POLECAM!!! :P