Venus, Krem rodzinny nawilżająco - ochronny, Proteiny mleczne + witamina E

Venus, Krem rodzinny nawilżająco - ochronny, Proteiny mleczne + witamina E

Nawilżająco - ochronny krem rodzinny Venus. Krem zawiera proteiny -aminokwasy i enzymy otrzymywane z mleka, witaminę E oraz substancje nawilżające i natłuszczające. Odpowiedni do codziennego stosowania dla każdego rodzaju skóry jako krem ochronny i pielęgnacyjny. Własności potwierdzone dermatologicznie.

uniwersalne
bogate
krem
> 100ml

Uwielbiam.

Krem ten pamiętam jeszcze z czasów jak byłem mały ale w wersji tej z obrazka. Teraz wygląda nieco inaczej ale działanie to samo. :)

Przejdę od razu do plusów:
+mocno odżywia, nawilża nawet największe przesuszenie (tyczy się to każdej części ciała, ja osobiście używam go głównie do rąk, do twarzy jednak nie)

+szybko się wchłania
+poprawia stan nawet skórek przy paznokciach, wygładza je
+delikatny
+przyjemny zapach, nie czuć żadnych perfum
+ilość kremu
+dostępność
+cena

Minusów brak. :) To mój stały bywalec w domu.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: duża ilość

Świetny

Krem zakupiłam ponad rok temu w Rossmanie, nie pokładając zbyt wielkiej nadziei w kremie za 8 zł. Nauczona forum-wizażem zagłębiłam się w skład i stwierdziłam, że skoro zawiera witaminę E może okazać się skuteczny. Nie spodziewałam się, że będę aż tak zadowolona.
Aktualnie krem nie ma już napisu VENUS, aczkolwiek w nieco zmienionym opakowaniu w dalszym ciągu można dostać go w Rossmanie.

PLUSY:
- nawilża skórę nawet najbardziej przesuszoną i spaloną (testowałam po Mega spaleniu słonecznym i krem bardzo ładnie złagodził poparzenia)
- nie zostawia "filmu" na skórze
- szybko się wchłania
- delikatny (stosowałam nawet na wrażliwej skórze twarzy i nie podrażniał)
- używać go można do każdego miejsca na ciele (od pięt po włosy)
- zapach (tzw. zapach dzidziusia, choć słabo wyczuwalny i nie utrzymuje się długo na skórze, co ja traktuje jako plus)
- duże opakowanie (przy stosowaniu w miarę regularnym starcza mi na pół roku)
- dostępność

NIE WIEM CO MYŚLEĆ:
- duże opakowanie (może to być plusem lub minusem, w zależności od rozmiaru torebki)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

dobry do codziennej pielęgnacji ciała

Krem kupiłam bardzo dawno temu, bo był jedynym, który znalazłam w osiedlowym sklepiku podczas wakacyjnego wyjazdu na wieś i nie budził moich zastrzeżeń; Nie odważyłam się jednak używać go do twarzy. Używałam ogólnie do ciała i jestem zadowolona. Cerę mam delikatną i suchą, więc wolałam nie eksperymentować z tanimi kremami.

Plusy:

+ delikatna, lekka konsystencja; dobrze się rozprowadza; czuję, że pielęgnuje moją skórę;

+ dobrze nawilża i odświeża; nie maśli się; wnika głęboko w skórę;

+ skóra jest wygładzona, delikatna;

+ tani, kosztował mnie jakieś 5 zł;

Ilość zużytych opakowań: chyba już ze trzy

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Świetny, jako balsam do ciała.

Tani i duży - to pierwsze, co się nasuwa na myśl patrząc na ten krem Venus. Naprawdę duży słoiczek. Ale ja używam go wyłącznie do ciała i wtedy to już nie jest takie duże opakowanie, bo zużywa się szybciej.
A zużywa się go naprawdę miło. Konsystencja śmietanki, lekka i puszysta. Gładki, jedwabisty. Dobrze rozprowadza się po ciele, Dosyć szybko się wchłania. Pozostawia skórę nawilżoną i gładką w dotyku.
To naprawdę miłe, że można osiągnąć wiele za naprawdę niską cenę.
Produkt polecam każdemu.

niepozorny,ale fajny

Kupiłam kiedyś,bo potrzebowałam kremu na noc.I zaczęłam używać(nieprędko go skończę:) ).Krem bardzo dobrze nawilża i odżywia moją tłustą cerę(dlatego jest w użyciu tylko na noc).Rano cera jest bardzo miła i gładka w dotyku;jak na razie mnie nie zapchał.Używam go również pod oczy i moja skóra bardzo go lubi.Czasem mieszam go z innymi lekkimi kremami,które solo nie nadają się do mojej cery(choć powinny,bo są przeznaczone do cery tłustej,a takową posiadam)-są za lekkie i moja cera świeci się po nich niemiłosiernie.Razem z kremem venus dobrze się spisują,choć to zasługa raczej venusa.Ktoś mógłby powiedzieć,żebym wyrzuciła tamte dwa kremy,no ale nie lubię wyrzucać kosmetyków,za któr zapłąciłam,więc je mieszam z venusem i jest dobrze.

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

świetny krem za niską cenę:)

Użyłam przypadkowo, po umyciu łapek muszę je czymś posmarować , więc z braku laku podkradłam ten kremik mamie:)
Krem świetnie nawilża nawet bardzo suchą skórę, którą niestety posiadam. Nadaje się zarówno do rąk, stóp, całego ciała, jak i do twarzy. Doskonale radzi sobie z przesuszoną i podrażnioną skorą, która po użyciu tego kosmetyku jest gładziutka i dobrze nawilżona. Świetny po depilacji, zmniejsza problem czerwonych kropeczek po użyciu maszynki do golenia:) Ma delikatny, niedrażniący, trwały zapach, bardzo podobny do zapachu kremu Nivea Soft. Również działaniem zbliżony jest do produktu Nivea, choć moim zdaniem nawet lepszy:)
Doskonały na zimę, zostawia delikatny film ochronny. Spokojnie można go używać pod makijaż, jednakże radziłabym to robić w chłodniejsze dni, bo podczas upałów mógłby się nie sprawdzić:) Do ciałka sprawdzi się świetnie nawet latem:) Zawiera witaminę E i proteiny mleka, nadaje się do podrażnionej skóry:)
Pół gwiazdki odjęłam za duże, nieporęczne opakowanie, z którego produkt trzeba wybierać palcami, co dla pań posiadających długie paznokcie jest udręką.
Cena to około 5zł więc mogę polecić z czystym sumieniem:)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

do całego ciałka

Kupiłam go, żeby używać jak balsam do nóg przed goleniem (bez użycia jakiegoś środka "osłonowo" mam gwarancję zdartej skóry) i ewentualnie po. Nie zakładałam, że użyję go również do innych partii ciała.

Na nogach sprawdzał się świetnie, pokrywał je jakby jedwabistą otoczką. Nałożony na podrażnion ąskórę nie szczypał i koił. Po jakimś czasie użyłam go na buzię, bo nagle skończył mi się krem do twarzy i co się okazało? Że moja cera go lubi. Nie było żadnych zatkanych porów, skóra gładka, miękka, a problem napięcia, ściągnięcia, czy suchości zszedł na margines.

Pewnie używałabym go jeszcze długo bo opakowanie jest "bycze", ale przytrafił mi się wypadek, przez który cała zawartość pudełka wylądowała w umywalce - tak niefortunnie wysmyknął mi się z rąk podczas porannej toalety.

Największym minusem tego produktu w moim mniemaniu jest opakowanie. Przede wszystkim jest nieładne, a do tego ogromne - w podróży jest to uciążliwe. Mogłoby chociaż być powiedzmy w dwóch wersjach np. 50ml i 200ml, ale cóż, krem jest "rodzinny" z założenia. Z tego powodu nie wiem, czy kupię go ponownie, ale mogę z czystym sumieniem polecić osobom z miejscem w łazience, nie podróżującym zbyt często.

Używam tego produktu od: pięciu, sześciu tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/4, zanim postanowiło nauczyć się latać :P

Za taką cenę to super

Taki niby skromny ,opakowanie niepozorne a dobry :)
Wyszperałam w sklepie na najniższej półce,mażę się nim od miesiąca i nawilża mi skórę lepiej niż te wszystkie garniery i inne przereklamowane cudactwa.

Wchłania się szybko w skórę :) nie podraznia,lekko natłuszcza suche miejsca na ciele ,do tego jest tani,wygodnie nabiera się go z pudełka ,no już blisko ideału za tę cenę :)
Plus za zapach miły,lekki nie kłóci się z perfumami ,nie jest drazniący dla nosa i nie doprowadza mnie do szału.
I jeszcze fajna konsystencja: nie zostawia uczucia lepkości ,smaruję dość obficie a nie klei się do ubrania ,to lubię :)

naprawdę dobry

Krem kupił tata a ja zaczęłam go uzywać zaskoczona efektami :)
Szybko się wchłania i nawilża ,natłuszcza skórę na twarzy i ciele !
Myślałam że to jakiś żart biorąc pod uwage cenę ale on naprawde działa :)
Zapach delikatny,nie narzucający się zbytnio.
Wystarczy do pojedynczej aplikacji niewielka ilość kremu bo jest wydajny.
Nie oczekiwałam cudu za tę cenę a mimo to mile się rozczarowałam i za to dodatkowy plus,w tej cenie trudno dostac całkiem dobry produkt do pielęgnacji który w dodatku wcale nie podrażnia skóry a działa.

Używam tego produktu od: styczen

Tanio a konkretnie

To produkt wyjątkowo tani, co już na wstępie jest dużym plusem. Dobrze nawilża skórę, nie podrażnia świeżo po goleniu, wygładza, odżywia. W miarę szybko się wchłania, dobrze rozprowadza na skórze. Zapach jak dla mnie jest przyjemny, trochę mleczny. Dodatkowo krem zawiera filtry UV. Porządny produkt, gdy nie chcemy wydawać więcej na kosmetyki tego typu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Fajny

Bardzo fajny kremik za psie pieniądze.:)Poprosiłam mamę,żeby kupiła mi jakiś najtanszy krem nawilżający bo potrzebowałam do butów(żeby sol się nie wgryzała:P)Ale po paru uzyciach zauwązyłam,że moje łapki też stały się mięciutkie,więc wysmarowałam się cała i naprawdę byłam mile zaskoczona:D.Trochę cięzki w rozsmarowaniu,ale daje radę:)Bardzo ładnie pachnie:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

godne polecenia!

Krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Na co dzień mam duże problemy ze skórą (jest bardzo wymagająca)- skłonność do alergii, szybko się przesusza, a dodatkowo czasem męczą mnie wypryski.
Kupiłam ten krem z czystej ciekawości.Zużyłam też jedno opakowanie balsamu do ciała "Venus".
Krem ma dobrą gęstość i konsystencję na zimę. Pomimo tego iż dobrze zabezpiecza skórę przed śniegiem,wiatrem i deszczem, nadaje się pod makijaż ponieważ dość dobrze się wchłania i nie jest zbytnio tłusty!
Godny polecenia i dzieciakom i dorosłym :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni