Tea Tree, Żel nawilżający do twarzy

Tea Tree, Żel nawilżający do twarzy

Beztłuszczowy żel nawilżający z wyciągiem z goryczki, regulującym wydzielanie sebum oraz nawilżającą gliceryną.

p>

Dobry.

Używałam go ok. 8-9 lat temu.
Nie miałam wtedy większych problemów z cerą, była po prostu trochę tłusta.
Nie malowałam się jeszcze wtedy, więc nie mogę ocenić, czy ten żel nadaje się pod makijaż.
Pamiętam, że był wydajny i matował skórę na ładnych parę godzin.
Niespodzianki i tak mi czasem przy nim wyskakiwały, ale nie spotkałam jeszcze kosmetyku, który pozwoliłby mi całkowicie się ich pozbyć.
Ten żel jest naprawdę dobry.
Polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

nie jest dobry

Nie polecam.
Jest za rzadki, przez co źle się nakłada. Po nałożeniu nawet niewielkiej warstwy na twarzy czuje się lepkośc i wcale skóra nie wydaje sie bardziej nawilżona. Nie powoduje na szczęscie wyprysków.
Ogólnie po nałożeniu żelu nawilżającego czuje się jakby się posmarowało żelem do mycia buzi.

zwyczajny

Jest bardzo lekki, szybko się wchłania i nie czuć go na skórze. Dobrze nawilża, ale nie pomagał mi w walce z wypryskami na twarzy. Lubię go używać latem, ze względu na jego lekkosć. Przy nakładaniu podkładu (m.in oriflame, bell, vipera) na twarz (posmarowaną tym żelem) nie było problemów z wałkowaniem się :) Mimo to, zimą wolę coś bardziej odżywczego, tworzącego warstwe ochronną na mojej buźce. Przyjemny kolorek i zapach, opakowanie :). Drogi (ale wydajny), więc polecam tylko w promocji.Ilość zużytych opakowań: kilka

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

straszny!

fatalny zel:( ma paskudna tlusta i lepka konsystencje; zle sie naklada i zle wchlania! Skora po nim wydaje sie byc tlusta, lepka i jakby brudna:( poza tym masakrycznie sie blyszczy! A ze zwalczaniem tradziku to juz w ogole ten zel nie ma nic wspolnego :P Ilość zużytych opakowań: 1

Fuj...

Źle wspominam...Strasznie się klei i okropnie nakłada.Kompletnie się nie nadaje pod podkład,który zaczyna się ważyć i dziwnie łuszczyć...Skóra po nałożeniu błyszczy się i lepi jak guma.Trądzik się nie zmniejsza.Zdecydowanie nie polecam.

Oceniam na 2.00

Jest raczej nie najlepszy do cery mieszanej, a jeszcze z wypryskami to już w ogóle. Stanowczo słabo nawilża, nie zauważyłam żdnego działania antybakteryjnego jak obiecuje oriflame, poza tym moja skóra straszliwie się po nim błyszczała.

ciekawy

Przyjemny nawilżająco - relaksujący żel dla cery "z problemami".<BR>Działa łagodnie, nie powoduje podrażnień. Ma nieco zbyt płynną konsystencję i trochę ścieka po nałożeniu na twarz. Ale to dobry przykład łączenia przyjemnego z pożytecznym - nawilża i dezynfekuje.