Helena Rubinstein, Hydro Urgency Intense Moisture Replenishing Cream (Krem intensywnie nawilżający)

Krem intensywnie nawilżający, występujący w wersjach : cera normalna do suchej, normalna do mieszanej i sucha do odwodnionej.
Jest opisywany jako dający poczucie świeżości i długotrwałego nawilżenia skóry aż do 24 godzin, rozjaśniający twarz.
Bioskładniki: glukozoaminoglikany, chitosan, witamina E, kolagen ze stworzeń morskich.

250zł / 50ml

Porażka

Zachęcona pochwałami mkoleżanek co do samej firmy i kremów oczywiscie-kupiłam o zgrozo krem helena Rubinstein Collagenist Intense Fill.Miał być rewelacją dla mnie ..cóż ...zostawia tłusta powłokę ,wogóle się nie wchłania.Ale dałam mu szansę ..raz ,drugi ,trzecieaż wkońcu twarz zaczęla mnie szczypać ,swędzieć ..byc może nie jest to krem do mojej cery ..ehh teraz tylko ładnie wygląda na półce w łazience(prawie caly słoiczek).jeśli ktoś chciałby się wymienić ,..zapraszam.Niestety na targowisku tutaj nie umiem się "znaleźć".

Używam tego produktu od:tyg
Ilość zużytych opakowań:1 i na tym na pewno koniec

Cudo

Zastanawiam się jak to jest możliwe,że ten sam krem zdobywa raz jedną raz cztery gwiazdki...
Jeśli chodzi o ten konkretny to jest to mój absolutny faworyt!!!!Pięknie wygładza i nawilża cerę,drobne zmarszczki znikają,cudo.Jedyny minus to cena 180zł za 30ml,rozbuj w biały dzień,dlatego przyznaję tylko cztery gwiazdki...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .0k 50ml..
Recenzja: ...

tragiczny

wypróbowałam ten krem razem z maseczką z tej samej linii ze względu na bardzo wysuszoną buzie po solarium. Musze powiedzieć że nie sądziłam że moja buzia bedzie wyglądała jeszcze gorzej niz przed uzyciem tego specyfiku. Krem mnie niesamowicie mocno podrażnił i prawdopodobnie uczulił,nie dość że spuchła mi cała buzia to jeszcze dostałam czerwonych swędzoących krost:( wrrr zgroza nigdy więcej! nie polecam.

Manicure z chmurkami

świetny

To jeden z moich ulubionych kremów Rubinstein - używałam i kremu i krem-żelu i oba są naprawdę dobre. Delikatny zapach, blado błękitny kolor, lekka konsystencja...Idealnie nawilżają i odświeżają skórę. nie wiem, czy na całe 24 godziny, jak obiecuje producent, ale skóra naprawdę jest za ten krem wdzięczna. Wchłania się szybko, choć pozostaje wrażenie nawilżenia, nie ma połysku, nie ma wałkowania...To jeden z tych kremów, które są warte swojej ceny ( najlepiej na allegro :) ). Czemu nie 5 gwiazdek? Bo nie ma filtrów, a przecież to idealny krem na ciepłe dni, gdy nie chcemy obciążać skóry mazidłami...