Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Lotion łagodzący do ciała

Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Lotion łagodzący do ciała

Lotion łagodzący do ciała. Wspaniale nawilża i pielęgnuje skórę, czyniąc ją gładką i jedwabistą. Ma także działanie łagodząco - kojące. Polecane do każdego rodzaju skóry,nawet suchej i wrażliwej.

Cena: 15,30 zł / 250 ml

Cudowny

Wspaniały, genialny. Fantastyczne opakowanie z pompką co ułatwia używanie. Śliczny zapach. Szybko się wchłąnia nie podrażnia, a łagodzi. Skóra jest po nim genialna.

UWIELBIAM!

Bardzo fajny balsam! Skóre mam rzeczywiście suchą :( Po tym balsamie jest najwilżona, balsam dobrze sie wchłania. Nio i ten zapach mmmhhhmmm :D W ogóle cała pomarańczowa seria Garnier jest superancka :) Balsam ma jeden minusik-niestey nie jest tak wydajny jak bym chciala :( ALe ten minusik nie jest tak duży więc gwiazdki nie odejme bo GO uwielbiam :D

polecam:)

Bardzo dobry kosmetyk , zwłaszcza na lato.Łagodzi podraznienia, jest chlodny, co cudownie sprawdza sie na skórze rozgrzanej słońcem.Balsam dobrze nawilża, ma delikatny zapach. Kosmetyk naprawde godny polecenia:).

Peeling do ciała

Bardzo bradzo fajny

Świetny balsamik, leciutki, troszke sie rozlewajacy. Jest niezbyt wydajny, ale jesli chodzi o dzialanie- jest super:P Nawilza, regeneruje wysuszony naskórek- jednym slowem robi o co powinien. Skóra po nim na długo pozostaje elastyczna. Ma tez fajne, garnierowe :) opakowanie z wygodnym dozownikiem. Polecam i to bardzo!

ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo przyjemny!

Bardzo przyjemny lotion. Nie lubię tłustych, ciężkich balsamów, szczególnie latem. :) Ten absolutnie taki nie jest. Bardzo dobrze się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną i mięciutką :D :D Co jest dla mnie najważniejsze to to, że nie pozostawia tłustej warstwy i błyskawicznie się wchłania. Nie muszę długo czekać, zeby się ubrać. Zapach jest przeciętny, ale nie działa mi na nerwy :P :P Pompka bardzo ułatwia użytkowanie. Wydajny