Avon, Individual Blue for Her, Skin Softener (Nawilżający balsam do ciała)

Avon, Individual Blue for Her, Skin Softener (Nawilżający balsam do ciała)

Nawilżający balsam do ciała o nucie zapachowej wody toaletowej Individual Blue.

może być

pachnie delikatnie, ładnie- tak jak woda toaletowa z tej serii. Szybko się wchłania, dobra konsystencja, trochę nawilża, troche wygładza. Zdecydowanie za mała pojemność jak na balsam do ciała. Używam go bardzo rzadko i tylko na ręce, ramiona i dekolt. W lecie pewnie będę używać częściej. Ogólnie, można, ale gdybym nie miała wody to bym go nie kupiła, gdyż sam pachnie za deliktanie. Pielęgnacja przeciętna, w sumie nie ma się do czego przyczepić, ale na czym oka zawiesić też nie bardzo. Taki przeciętniaczek :)

dla zapachu - tak:)

Kupiłam ze względu na zapach (to moje podstawowe kryterium:) Z początku byłam zaskoczona szybkością wchłaniania się oraz dobrą konsystencją, ale porównując do balsamów innych firm, ten wypada słabiej. Odnoszę wrażenie, że jednak słabo nawilża (może to być jednak tylko wrażenie, ponieważ nie jestem dość systematyczna w balsamowaniu się co wieczór).
Zapach, jak można się dymyśleć, śliczny, moja ulubiona nuta zapachowa:)
Wydajność hmm.. tu wielki minus. Mała pojemność opakowania (150 ml) starcza na krótko..
Ogólnie balsam dobry, ale bez promocji nie warto kupować. Nawet maniaczkom zapachu:)

Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Przyjemny

Produkt jest przyjemny w użytkowaniu. Ma lekką i miłą konsystencję. Szybko się wchłania, wg mnie dobrze spełnia swoją funkcję nawilżającą, ale na pewno nie jest to balsam nadający się do skóry bardzo suchej wymagającej intensywnego nawilżania. Pozostawiam miły i świeży zapach, który bardzo długo się utrzymuje. Przenika przez ubrania i czuć go na nich nawet kilka dni. Ja nie używałam go wraż z perfumami z tej linii. Choć jest miły i przyjemny pewnie już do niego nie wrócę, gdyż mam już swoich faworytów :D