Purifying Clay Mask (maseczka do twarzy)

Purifying Clay Mask (maseczka do twarzy)

Maseczka oczyszczająca z zieloną glinką oraz wyciągami ziołowymi do cery normalnej i tłustej. W naturalny sposób usuwa ze skóry zanieczyszczenia i oczyszcza pory skórne, zapobiegając powstawaniu wyprysków.

Bardzo ją lubiłam.

Jedna z moich pierwszych maseczek do twarzy.
Przyjemna konsystencja, lubiłam ją nakładać.
Nie trzeba jej było trzymać na twarzy nie wiadomo ile, kwadrans był ostatecznością.
Skóra po użyciu była świeża i mięciutka jak brzoskwinka, pory zwężone, koloryt ożywiony.
Szkoda, że już jej nie ma, chętnie znowu bym kupiła.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

jedna z ulubionych

Podzielam wszelkie zachwyty poprzedniczek. Jak dla mojej cery maseczka jest idealna :) Dobrze oczyszcza skórę, powoduje szybsze gojenie ewentualnych wyprysków, lekko rozjaśnia. Spokojnie zastyga w 10 min, raz miałam z nią niemiłą przygodę - była rzadka i wyciekała woda, ale tylko dlatego że postawiłam ją koło grzejnika. Oprócz regularnego stosowania, nakładałam ją dzień przed ważnym wyjściem i sprawowała się znakomicie. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo zniknęła z katalogów :(

Używam tego produktu od: dawna

Uwielbiam :D

Genialna maseczka :)Stosuję na sobie i swoim chłopaku (chociaż broni się ręcami i nogami :p:).Świetnie odświeża,powoduje,że mam mniej wyprysków i innych nieciekawych "prezentów",a te które już są szybciutko się po niej goją :) Działa szybciutko (10 min),a moja skora jest taka rozjaśniona (taka lekko jakby rozbielona ;))i świetnie zmatowiona :D Ciężko się spłukuje,ale przy cudownym działaniu to nie ma znaczenia :D Nie uczula.Jest bardzo wydajna.
Polecam wszystkim z problemami skórnymi ;)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

WŁOSY lokówka

Rewelacja

Świetna jest ta maseczka. Wspaniale oczyszcza, matuje i faktycznie likwiduje wszelkie paskudztwa typu wągry. Powoduje szybsze znikanie niedoskonałości. Nie mam co do niej zastrzeżeń, mimo że opakowanie jest małe, starcza na długo, bo maseczka jest bardzo wydajna. Niestety ostatnio nie widuję jej w katalogach a już mi się kończy.

Używam tego produktu od:2 lata

za delikatna

Dla mnie za delikatnie, oczyszcza niezle, ale nie tak, jak moim zdaniem powinna. Mysle, ze bedzie odpowiednia dla osob nie zmagajacych sie z tlusta cera, bo nie wysusza, wiec mozna stosowac jako delikatny zabieg oczyszczajacy naet dla wrazliwych i suchych cer. Mila, kremowa konsystencja dosc nietypowa dla tego typu maseczek. W skladzie, poza glinka, olej mineralny, z tego powodu skora wydaje sie gladka. Na minus jest to, ze sie rozwarstwia, wylewa sie najpierw cos jak woda.

Używam tego produktu od:

świetna

bardzo ją lubię!!
po jej użyciu czuć, że skóra jest naprawdę oczyszczona, zmniejsza się wydzielanie sebum, a przy tym w ogóle nie wysusza skóry. efekt widać od razu, czego dowodem jest moja kumpela, która zawsze mówi mi, kiedy robiłam tą maseczkę, co się zawsze zgadza z prawdą:)
dobrze też oczyszcza zaskórniki...
właściwie to jest to moja ulubiona maseczka, kupię ją jeszcze nie raz

Używam tego produktu od:pół roku

bardzo dobrze oczyszcza

Maseczka świetnie oczyszcza, zwęża pory, wygładza skórę, a przy tym nie wysusza. Jedna z najlepszych maseczek oczyszczających na bazie glinki. Skóra jest po niej czysta i świeża.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

super wygładza i oczyszcza

Bardzo mi odpowiada ta maseczka, chociaż mam cerę naczynkową i wrażliwą i w zasadzie nie powinnam używać zastygajacych maseczek.Do tego jeszcze cerajest mieszana i wyskakują od czasu do czasu jakieś pryszcze, wągry i pory się rozszerzają.
Maseczki używam raz na tydzień, szybko zastyga , ale nie sciaga zbyt mocno skóryna twarzy.Żeby nie szorować , moczę gąbkę i przykładam, do twarzy , jak nawilgnie świetnie schodzi nie trzeba szorować.
Twarz po zmyciu jest trupio blada:D, ale nie ma się co szokować po kilkunastu minutach wraca koloryt:)za to skóra jest wygładzona, zmatowiona, pory zweżona, dodatkowo bardzo przyjemna w dotyku i jakby lekko nawilżona. Polecam warto kupić, miec i używać

Używam tego produktu od:roku

OK, ale bez zachwytów

Całkiem dobra maseczka. Nakłada sie bezproblemowo i tak samo spłukuje. Nie zastyga i nie ściąga twarzy.
Minus za efekt lekkiego wysusznia cery.
Spodziewalam sie tez, ze bedzie skutecznie zwezac pory, ale sie niestety zawiodlam.
Po jakims czasie stosowania z opakowania zaczyna na poczatku wyciekac woda, a pozniej mozna wycisnac maseczke. Nie wiem czy jest to regula w przypadku maseczek z glinka.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

lubię ją

Bardzo fajna, świetnie oczyszcza, wygładza, rozjaśnia skórę. Nie zastyga w skorupę-nakładam ją na jakieś pół godziny :D dobrze się zmywa, nie podrażnia. Po zmyciu innych tego typu maseczek natychmiast musiałam się posmarować kremem nawilżającym, a tutaj mam wrażenie nawilżenia?
Pojemność maseczki jest mała, cena zaś stosunkowo wysoka. Na szczęście bywa w promocji.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

swietna!

miły zapach, fajna konsystencja, kolor tez ładny - choc to mało istatne. buzia jest naprawde oczyszczona i głdziutka. odrazu widać różnicę - swieża i wypoczęta cera. jedyny minus że ma tylko 50ml za taką cenę, ale po cenie promocyjnej - jak najbardziej polecam z calego serca.

przyjemna

Jak dla mnie jest to najlepsza maseczka Oriflame'u. Lubię jest zapach i delikatną konsystencję. Dobrze oczyszcza, wygładza buzię, delikatne zwęża pory. Bardzo dobra jeżeli ktoś chce stosować maseczki z glinką, ale obawia się agresywnie działających. Zmywa się średnio, ale to akurat normalne dla kosmetyków z glinką.Wydajna. Nie wiem czy jeszcze ją kupię, bo lubię nowości ;-).