Kit Regard (Kompaktowy zestaw cieni do powiek)

Kit Regard (Kompaktowy zestaw cieni do powiek)

Kompaktowy zestaw trzech matowych cieni do powiek w kolorze waniliowym, tabaczkowym i antracytowym. Każdy z cieni może być użyty zarówno na mokro jak i na sucho, jako eyeliner oraz do korekty brwi. Cienie są matowe i pozwalają na wykonanie makijażu biznesowego jak i wieczorowego.

Kaseta wyposażona jest w duże (sic!) lusterko, pęsetę do korekty brwi i dwa maciupkie aplikatory - podwójny pędzelek oraz miękki gumowy "ołówek" do robienia kreski.

Skład: talc, nylon-12, dimethicone, zinc laurate, lauroyl lysine, zinc stearate, methylparaben, triisocetyl citrate, trimethylsiloxysilicate, phenoethanol, propylparaben, cetyl dimethicone, butylparaben, ethylparaben (+/- ci 19140/ fd & c yellow no 5 aluminium lake, ci 77891/titanium dioxide, ci 77491, ci 77499, ci 77492/iron oxides, ci 77947/zinc oxide, ci 77007/ultramarines, ci 75470/carmine, ci 77288/chromium oxide greens, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77742/manganese violet)

Cena: 16,90EUR/ 3 x 1,5g

swietna paletka

Czaialam sie na ta paletke i czailam az ja wycofano. Po jakims czasie pojawila sie jej nowa odslona i niedawno po kolejnym czajeniu, gdy zrobiona ja w promocji ponizej 20 euro( teraz ona kosztuje 34,50 euro), kliknelam i zamowilam. Jestem bardzo zadowolona. Kolorystycznie jest parwie jak stara wersja ( niedawno razem z asinkiem porownalysmy stara i nowa), ale jakoscia jest o wiele lepsza. Kolory praktycznie te same, chodz w mojej jest lepsze wykonczenie. Ciemny cien jest matowy, sredni cien jest satynowy a jasny bez perlowy i super jako rozswietlacz. Stara paletka ma wlasciwie wszystkie cienie matowe i z pigmentacja tez jest kiepsko. Moja nowa wersja jest o wiele lepsza pod wzgledem napigmentowania.
Jestem bardzo zadowolona i zaluje, ze tak dlugo sie czailam. balam sie ze kolory w rzeczywistosci beda cieple, a sa neutralne/zimne, wiec chlodny typ urody jak ja, dobrze w tych odcieniach brazow wyglada. Sredni odcien taupe uzywam do brwi jak i do oczu.
Bardzo udany zakup i lusterko w paletce jest tez na tyle duze, ze spokojnie mozna wytuszowac rzesy siedza sobie wygodnie.

Używam tego produktu od: ok 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczete pierwsze

bez bazy ani rusz

jeden z moim zdaniem nielicznych godnych uwagi produktow agnes b. Same cienie sa bardzo przecietne - coz, ta firma jest siostra przyrodnia Lancome i cienie (nie tylko te w paletce) naprawde pozostawiaja sporo do zyczenia pod wzgledem trwalosci i wydajnosci. Maja za to ciekawe kolory i dobrze sie dogaduja z baza ArtDeco. I ze wzgledu wlasnie na uniwersalny zestaw <b>matowych</b> kolorow postanowilam zglosic Kit Regard - gdyby ktoras z Wizazanek wpadla na pomysl by zameczac swoje zagraniczne kolezanki na temat agnes b ;-).
Kolory sa naprawde ladne, o ile nalozyc je na baze. Waniliowy pieknie odzmecza oko, tabaczkowy jest mistrzem w udawaniu ze nie jestesmy umalowane ale jakos tak swiezo wygladamy a odrobinka antracytu mozemy tez dodac oku zmyslowosci. Moim zdaniem zestaw kolorystyczny pasuje do kazdego typu urody.
Lusterko jest duze. Kasetka poreczna. Peseta da sie uzyc (acz nie jest super delikatna). Gumowy "olowek" do robienia kreski jest malo poreczny ale super robi smoky eye. A pedzelek (ten do cieni) to absolutna tragedia, przynajmniej dla mnie - ja musze miec zamach a toto takie cieniutkie i krociusie ze nie sposob utrzymac w palcach. Nie wiem co robia z tym osoby o dlugich paznokciach ;-). Poza tym samo wlosie tez kiepskie, nie nabiera cienia. Drugi ogonek pedzelka - skosnie sciety pedzel do cieniowania brwi - da sie uzyc.

Acha, cienie faktycznie daja sie uzywac na mokro - daja troszke intensywniejszy efekt.
Sama nie wiem czy dac trzy czy cztery * - za jakosc cieni pewnie powinnam dac nawet tylko dwie, ale jest to chyba jedyna paletka z ktorej wykorzystuje wszystkie odcienie i naprawde swietna jest na podroz czy do torebki (no i fakt ze cienie sa matowe tez zasluguje na wyroznienie - mam dosyc tych wszystkich perel i polyskow!).