Fitokeratyna, Maseczka odbudowująca

Fitokeratyna, Maseczka odbudowująca

Intensywna maseczka odbudowująca została stworzona, aby zapewnić włosom głęboką regenerację, intensywne odżywienie i odpowiednią ochronę. Polecana jest szczególnie do włosów długich, zniszczonych i po trwałej ondulacji. Zawiera fitokeratynę, która odbudowuje nawet silnie uszkodzone struktury włosów, oraz proteiny mleczne, które nawilżają i regenerują włókna włosów. Dodatek aktywnych składników ułatwiających rozczesywanie zamyka i wygładza łuski włosów.

Cena: 7zł / 200g

rozdwaja wlosy

fajna konsystencja, zapach i cena ale... nigdy wiecej! rozdwaja wlosy, a wczesniej nie mialam tego problemu nigdy, nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:dawna ale tylko kilka razy
Ilość zużytych opakowań:1/16

Jak na Joanne to super

Moje włoski przeżywają straszne rzeczy: prostowanie, farbowanie, upinanie itd. Maseczka jest fajna, ładnie pachnie, nawilża, po myciu włoski dość dobrze się rozczesują (a to nie lada wysiłek wlosy do pasa!!) Jak dla mnie spełnia swoje zadanie. Polecam.

Używam tego produktu od:3
Ilość zużytych opakowań: kilka miesięcy

dla mnie mistrzostwo swiata

Ta maska juz raz mi uratowala czupryne, kiedy loki zaczely przypominac siano. Teraz znowu niezbyt jestem zadowolona z tego co mam na glowie wiec znow do niej wracam. Podejrzewam ze uzywalabym jej caly czas gdyby nie to, ze upolowac ja jest strasznie ciezko.

Używam tego produktu od:3 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań:z 10

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

dobra

Generalnie kosmetyk dobry, ale przegrywa w porównaniu z maseczką do włosów blond. Z braku tej drugiej, czasami kupuję. Faktycznie wzmacnia włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Nie obciąża włosów przy codziennym stosowaniu. Czasem stosuję także na końcówki bez spłukiwania - nie jest źle. Za tę cenę i wydajność - zasłużone 4 gwiazdki.

ok

Przez pierszwy okres stosowania byłam zadowolona(dopóki nie odkryłam mniej obciążającej maseczki).To co mi się najbardziej podobało w maseczce Joanny to fakt,że moje włoski wyglądały na gęściejsze :) ładnie pachnie(dla mnie tak jogurtwowo),ma miłą konsystencję.Stosuję ją już dosyć rzadko,ale uważam,że jak za taką cenę naprawdę zakup się opłaca :)

Polecam :)

Z bardzo zniszczonych wlosow dzieki tej maseczce mam juz zdrowe,blyszczace.Dobrze nawilza,dodaje blasku.Wlosy nie sa przeciazane.
Bardzo wydajna (opakowanie starczylo na 4-5miesiecy czestego stosowania) i na dodatek tania

nie polecam

Rozczarowałam się. Kupiłam ją przypadkowo, bo szukałam innej maski tej firmy, ale nie mogąc znaleźć tamtej kupiłam tę. I nie jestem zadowolona. To nie maska, lecz odżywka:( I to słaba odżywka. Apklikuje się ją przyjemnie i wydaje się, że to co zostało nałożone na włosy wniknie w nie. Niestety, cała sie spłukuje jakby nie umiała się wchłonąć:((( Włosy po wysuszeniu są takie jak bym nie stosowała żadnej maski:( Czyli szorstkie, ciężko się rozczesują, a po całkowitym wyschnięciu końcówki są jak siano;(Używałam wcześniej masek Elseve i Dove i w porównaniu z nimi jest ogromna różnica!!
Poza tym słoiczek ma za mały otwór, ciężko sę ją wybiera, przecież nikt nie nakłada maski 1 lub 2-ma palcami!:D
Zapach też mnie nie zniewala, jedynym plusem jest niziutka cena- 5 zł.
Zastanowię się jeszcze czy kupić tę maskę Joanny, o którą mi chodziło.....

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: pół

TANIA I W MIARĘ DOBRA !!!

Szczerze powiedziawszy kupiłam ją po wielu poszukiwaniach na KWC.Warto ją wypróbować i pewnie spełnia swoje zadanie gdyby stosować ją regularnie a ja niestety tego nie robię.Nakładam na same końce, ładnie wygładza włoski, no i ładnie pachnie.za te pieniądze warto wypróbować.

dobra i tania

Maseczka świetnie sprawdziła się na moich włosach, ale nie były one specjalnie mocno zniszczone, po prostu brakowało im miękkości i lekkości. Stosowałam maseczke co 2-3 dni jako odżywkę po myciu głowy i teraz po ponad miesiącu mogę powiedzieć, że moje włosy są gładsze i delikatniejsze, nabrały blasku, a końcówki jakoś mniej się rozdwajają i niszczą. Nie polecam trzymania jej na głowie dłużej niż podają na opakowaniu (3-5 min), gdyż może przetłuścić włosy. Bardzo ładnie owocowo pachnie.
Ogólnie jestem z niej zadowolona, aczkolwiek nie wydaje mi się, by miała jakieś rewelacyjne, głęboko regenerujące właściwości, ot taka po prostu niezawodna odżywka do codziennej pielęgnacji i ochrony, za śmiesznie niską cenę (5zł).