3in1 with Lycra (Base, Top Coat, Strengthener)

3in1 with Lycra (Base, Top Coat, Strengthener)

Według producenta jest to kompleksowy produkt, który łączy w sobie działanie 3 produktów: podkładu pod lakier kolorowy, odżywki do paznokci i preparatu utwardzającego lakier.

dobry pomysł

Świetny pomysł z połączeniem bazy i odżywki.
+ wzmacnia paznokieć jako utwardzacz
+ zapobiega zażółceniom paznokcia od ciemnego lakieru
+ chroni przed odpryskiwaniem

- po dłuższym czasie zgęstniała

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry jako baza pod lakier i topcoat.

Lakier odpowiada mi przede wszystkim za to że nie trzeba kupować osobno bazy pod lakier i utwardzacza. Jest to zakup ekonomiczny. I te funkcje spełnia dobrze. Używany jako baza chroni paznokcie przed kolorowym lakierem a jako utwardzacz (topcoat) przedłuża żywotność lakieru.
Jako topcoat spisuje się lepiej niż Rimmel - Super Wear with Lycra - który trochę mnie rozczarował.
Jedyne co mogę zarzucić to lakier nie wpływa na wzmocnienie paznokci. No ale wszystkiego mieć nie można.

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 / 12 ml

Dobry do wszystkiego

Zużyłam jedno opakowanie, ale mam zamiar kupić drugie. Pod koniec, gdy już prawie nic nie zostało w buteleczce, zgęstniał i zaczął się ciągnąć. Ale było to po naprawdę długim czasie od użycia go pierwszy raz.
Parę ładnych miesięcy służył mi perfekcyjnie do:
1. nakładania bazy pod lakier
2. utwardzania lakieru od zewnątrz.
Wszystko na paznokciach u stóp. Do paznokci na dłoniach stosowałam jako odżywkę. Może i paznokci nie uratował jak się zaczęły łamać. Ale to była kwestia raczej tego co jem i odpowiednich witamin w diecie. Na łamiące się paznokcie jest Silica. A po tej odżywce paznokcie wyglądały niemiłosiernie pięknie :} Jakbym frencza sobie robiła.

Well 01

Uwielbiam!!!

Jest on niepowtarzalny! Kupiłam go gdy jeszcze nie malowałam bazami i top coatami. Lakier dobrze się kładzie, nie odpryskuje. przy końcówce trzeba nachylać buteleczkę. Gdy ma już 1ml to się ciągnie. Poza tym po każdym malowaniu wygładza nierówności. Co do bąbelków z lakieru nie pamiętam, na pewno wygładza je sally hansen \\\'\\\'mega shine\\\'\\\'.

idealny jako utwardzacz

Nie używam tego kosmetyku jako bazy pod lakier, czy odżywki, tylko jako utwardzacza na kolorowy lakier.
W tej roli sprawdza się idealnie - lakier trzyma się pod nim naprawdę długo!

Używam tego produktu od: 3 lata

Mogłoby być lepiej

Skusiłam się 3in1, taka oszczędość pieniędzy i miejsca w kosmetyczce na wyjazd... Ale wiadomo, jak do wszytskiego to do niczego. Jako odżywka nie daje nic. Jako baza też nie za bardzo, lubię coś co chroni paznokcie. Nie lubię marnować kosmetyków, więc używam go jako lakier do paznokci u stóp, które w zimie są mniej pokazywane i takie coś ujdzie w tłumie oraz jako lekki nabłyszczacz i utwardzacz kolorowych lakierów. Na kolorowo paznokcie maluję tylko na imprezy (czyli na jeden wieczór) więc nie wiem jak tam u niego z trwałością... Są lepsze specyfiki do takich zadań.

Używam tego produktu od: rok

Porażka

Okropna ta odżywka. Paznokcie mi się łamią tak jak się łamały, jako baza też taka sobie. Jak to mówią jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego:(

Zapłaciłam za nią 14 zł ale to raczej były wyrzucone pieniądze.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

taka se.

Jakos nie zauwazyłam szczegolnej poprawy kondycji moich paznokci.. Zawsze łamią mi sie na zime a ta odzywka jakos im specjalnie nie pomogła.. Ładnie nabłyszcza, nie odpryskuje i przedłuza trwałosc lakieru. ale jak sama nazwa wskazuje powinna odzywiac. ^^ to tyle.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Słabiutko!

Używałam tego lakieru zarówno jako bazę, jak i utwardzacz na lakier. Nie spisał się w żadnej z tych ról. Przede wszystkim - gęstnieje w błyskawicznym tempie, robi się kleisty, czasami tworzą się nawet włókna. Po dwóch tygodniach od otwarcia buteleczki zrobił się okropny, nie do nałożenia, choć do końca daty wazności było naprawdę daleko. Jako baza skraca (!) trwałośc lakieru i zmniejsza jego "przyczepność". Jako utwardzacz sprawia, że lakier odchodzi grubymi płatami. Nałożenie cienkiej warstwy jest niemożliwe ze względu na gęstość. Nie sprawdził się również do naklejania ozdób - zarówno większe cekiny, jak i malutkie "pieguski" trzymały się pod nim krócej, niż pod lakierem bezbarwnym z kiosku za 2,50.

Podsumowując - nie polecam, za te 20 złotych lepiej kupić sobie inny kosmetyk.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania - wylądował w koszu.

Przeciętniak

Niczym specjalnym się nie wyróżnia. Zły też nie jest. Zwykły, taki jakich wiele na naszym rynku. Nie mam się czego przyczepić, ani co skrytykować. To pierwszy kosmetyk w mojej karierze, który wzbudza we mnie takie uczucia.

Sama nie wiem

Jakiś czas temu skończyła mi się baza pod lakier.Pani sprzedająca w Galerii Centrum poelciła mi tę bazo-odżywko-utwardzacz,więc zakupiłam.Teraz trudno mi się odnieść co do jej skutecznego działania.Jako baza jest średnia.Co prawda chroni paznokcie przed ujemnymi skutkami lakieru,ale lakier na niej długo nie trzyma.Stosowana samodzielnie odpada płatami po dwóch dniach.Napewno nie odżywia paznokci,ponieważ w czasie gdy miałam je bardzo porozdwajane tylko wzmożyła ich kruchość.Z kolei jako wastwa wierzchnia na lakier to nie wiem jaka jest.W tej wersji jeszcze jej nie próbowałam.Z pewnością nie nadaje paznokciom zbytniego połysku.
I w tym przypadku sprawdza się stare powiedzenie,że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.