Light Enhancing Eyeshadow (cień do powiek)

Light Enhancing Eyeshadow (cień do powiek)

Cień do powiek Lancaster Light Enhancing Eyeshadow zawiera delikatne drobinki rozświetlające powiekę. Jego specjalna formuła pozwala na długotrwałe utrzymanie makijażu na oku. Opakowany jest w elegancką złotą kasetę z lusterkiem ułatwiającym poprawki makijażu. Do kompletu dołaczony jest aplikator i duży pędzel z naturalnego włosia.

Cena: 20 euro / 3 gr

prawie henna

No, to lecimy:

-cienia jest bardzo dużo (jak na mój gust, za dużo)
-drobinki są, owszem, ale tylko w opakowaniu; na oku ich nie widać, chyba, że to jakiś ukryty, tajemniczy i subtelny efekt, którego moje niewyrobione oko nie dostrzega (magiczna głębia koloru itp.)
-cień jest BARDZO CIĘŻKI w aplikacji, co wynika z tego, że jest chyba najdrobniej zmielonym cieniem, jaki miałam - robi smugi i "placki" koloru, z którymi trzeba się męczyć, żeby je przesunąć czy rozetrzeć (zaznaczam, że mówię o kolorku ciemnego, czekoladowego brązu, podchodzącego pod czerń)
-z drugiej strony, jak już się go nałoży, mało co go z oka rusza - jeszcze chwilę, i można by go stosować do czasowych tatuaży hennowych :) no, nie do końca tak, ale jest rzeczywiście trwały
-świetne opakowanie - złote, ale nieco zmatowione, gustowne, wygodne, nic się na nim nie ściera, nie odpryskuje, jest też wygodne, no, i przede wszystkim, ma lusterko
-aplikator - gąbkowy się rozpadł w zamierzchłej przeszłości, natomiast taki duży, z naturalnego włosia, jest dla mnie wielką zagadką: do czego dokładnie miałby służyć, biorąc pod uwagę hiper-mikronizację tego cienia? Niemniej, daje ciekawe efekty, choć ciężko nim operować (duuuży plus za naturalne włosie)

I to tyle. Chciałam dokupić jeszcze inne kolorki, ale firma w międzyczasie zmieniła opakowania i formułę, ja znowu nie chcę ryzykować (jeżeli cokolwiek skopsali, przesunęłi by granicę z i tak niewysokich *** w dół), i zawsze mi jakoś schodzi na inne cienie - no, bo przy takiej cenie nie jest aż tak rewelacyjny.