Exfoliating Citrus Peel-off Mask (maseczka do twarzy)

Exfoliating Citrus Peel-off Mask (maseczka do twarzy)

Cytrynowa maseczka oczyszczająca do cery mieszanej i tłustej. Zawiera papaję i cytrynę, które usuwają zużyte tkanki naskórka. Oczyszcza skórę, przywracając jej witalność i blask.

dobry

Maseczka taka, jak lubię. Tzn z tych co zasychają i trzeba potem zdzierać całą maskę. Efekt widać. Skóra matowa, napięta.
Jedyne co mi się nie podoba, to intensywny zapach alkoholu.
Bardzo wydajny, tubka starczyła mi na bardzo długo.

Używam tego produktu od: raz kupiłam

Dość dobra

Generalnie nie przepadam za maseczkami peel-off. To uczucie zdzierania skóry, te strzępki, które zostają wokół brwi, lejąca konsystencja... Pod tym względem ta maseczka niczym się od innych nie różni. Ale naprawdę oczyszcza, wygładza, lekko złuszcza i rozjaśnia cerę. Na drugi dzień po użyciu wygląda po prostu lepiej. Teraz dostępna jest chyba nie jako cytrusowa, lecz pomarańczowa, inaczej pachnie. Mam wrażenie, że stara receptura była troszkę lepsza...

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

lubię ją

z moich wcześniejszych doświadczeń nie przepadałam za maseczkami tego typu, głównie ze względu, że wysuszają skórę. ale ta taka nie jest. skóra nie tylko jest nawilżona, ale i dobrze oczyszczona. dobrze się skleja, dzięki temu łatwo się ściąga.

Używam tego produktu od:miesiąca

depilacja ciąża

***

Ot, zwykla maseczka. Specjalnych efektow po niej nie zauwazylam.

+ w zasadzie dobrze ocyszcza i sciąga skórę
+ pozostawia uczucie 'swiezosci'
+ cena - w promocji zakup moze się oplacic
+ raczej wydajna - męczę się z nią od paru msc

- zapach - po dluzszym stosowaniu przestaje byc uciązliwy

Używam tego produktu od:

Jestem na TAK

Dostałam tą maseczkę w prezencie i jak narazie jestem zadowolona. Dobrze ściąga, dobrze schodzi (bardzo lubię stać przed lustrem i obdzierać ją:P) Cera staje się gładsza. (W moim przypadku) Mnie zapach nie przeszkadza, ale wiem, że dla niektórych może to stanowić duży problem...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Nie wiem co o niej myslec

Hmmm kupilam w promocji za 8,90 :) wiec nie wydalam za duzo kasy. Nie widze wielkich efektow po jej zastosowaniu ot skora bardziej sciagnieta, oczyszczona i wysuszona :( hmmm raz na jakis czas dostaje po niej alergii, drazni oczy zapachem alkoholu jednak lubie taka forme maseczki pell off hmmm sama nie wiem ;(

efekt?jaki efekt?

Po pierwsze droga jak na to co sobą prezentuje.Po druge śmierdzi alkoholem.Po trzecie nie daje żadnego efektu.Po 4 baardzo mało wydajna.Ogólnie do niczego.

Bomba :)

Ja uzywam tej maseczki od bardzo dawna i jestem bardzo zadowolona.To jak szybko maseczka zastyga na buzi zalezy od rodzaju cery.U mnie trwa to ok 15min.Po sciagnieci buzia jest milutka w dotyku, nie jest sciagnieta ani tlusta,jest mile uczucie swiezosci.Jest to jedna z najlepszych maseczek jakie uzywalam:)

nie i nie

Wysusza, smierdzi w ogóle nie pomaga. Oczy od niego łzawią, a skóra po całym zabiegu wygląda tak jakby ktoś wypił z niej całą wodę.

Ten alkohol...

Na początku mi się podobała, ale chyba tylko dla tego, że nie miałam doświadczenia z maseczkami tego typu... Alkohol szczypie w oczy, wysusza skórę. Na dodatek strasznie długo zastyga (w niektórych miejscach już zastyga, a w innych daleko jej do tego).
Ma ładny kolor i całkiem znośny zapach, trochę ściąga pory i wygładza, ale jest za droga.

nie

Alkoholowa maseczka :), przez co nieprzyjemnie się ją nakłada, bo alkohol "bucha" w oczy. Jest nie wydajna, trzeba nałożyc grubszą warstwę, żeby ją wogule zdjąć z twarzy. Trochę wysusza skórę. Jedyny plusik- oczyszca skórę. Droga. Ogólnie nie polecam.

jest ok

Maseczka ma ładne opakowanie, przyjemny zapach i jest dosyć wydajna. Szybko zastyga i łatwo ją sciagnąć. Odrobinę podrażnia zapach alkocholu który mija o chwili. Ładnie oczyszcza, ściąga pory jednak troszkę wysusza i za to odejmę gwiazdkę. Poza tym cena, niecałe 9 zł - bardzo niska.