Seal & Shine

Seal & Shine

Paul Mitchell Odżywka ochronno-nabłyszczająca.
Odżywka w sprayu, która chroni włosy przed niekorzystnym wpływem suszarki, lokówki itp. Gwarantuje idealny poziom nawilżenia przez cały dzień. Redukuje ładunek statyczny i nadaje włosom połysk. Zawiera Aktywizowany Kompleks Nawilżający otrzymany z wyciągu z Awaphui (hawajski imbir), który pomaga utrzymać naturalny poziom wilgotności i innych odżywczych minerałów. Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. JPMS nie popiera oraz nie przeprowadza testowania produktów na zwierzętach. Produkt posiada atest PZH.

100 – 250ml
w sprayu
Struktura
lekkie
Skóra głowy
normalna

efekt placebo

Bardzo wielkie nadzieje pokładałam w marce Paul Mitchell i gdy tylko odkryłam swobodną możliwość zakupów przez internet, zaopatrzyłam się w dużą część produktów tej marki. Między innymi także w ten spray.
Po 9 miesiącach regularnego stosowania łącznie z szamponem One i The Masque tej marki moja fryzjerka się załamała. Sugerowała mi znacznie wcześniej, iż włosy tracą na kondycji, są szorstkie. A ja wówczas sobie myślałam, iż pewnie zamierza mnie nakłonić do zakupu jej kosmetyków, bo przecież ja używam Paula Mitchella- moje włosy muszą być zadbane.
Zrozumiałam, jaki jest stan włosów, dopiero gdy zmuszona byłam ściąć 6 cm, a resztę ratować zabiegami nawilżającymi i keratynowymi.
Fryzjerka stwierdziła, że struktura włosów jest tak zniszczona, jakby były myte wyłącznie szamponem i traktowane prostownicą bez żadnej ochrony termicznej.
A prawda jest taka, iż prostownicy nie mam i nie używam, a w tym czasie często pracowałam w domu i nie musiałam suszyć włosów suszarką.
Mam włosy niefarbowane, średniej grubości, długie i suche. Dotychczas nie miałam z nimi problemu, a teraz potrzebują jeszcze 3 zabiegów keratynowych, by jakoś przywrócić je do normalnego wyglądu.
Wracając do Seal and Shine: u mnie nie nawilżył, nie zabezpieczył włosów, nic nie zrobił, prócz tego, iż skutecznie wyleczył z potrzeby posiadania produktów tej marki.
Jedna gwiazdka za miły zapach.

świetny

Zmiekcza, nabłyszcza i odżywia.
Włosy zwłaszcza przesuszone odzyskują sprężystość i blask.
Wspaniały kosmetyk dla kobiet które lubią nowinki.
Przy moich bardzo długich włosach musze zauwazyć,że wydłuża czas suszenie włosów.

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

zapchala!!!

naprawde cudowna odzywka do wlosow , myslalam , ze odkrylam jakies cudo po pierwszym uzyciu- wlosy po samym wysuszeniu suszarka byly jak wymodelowane , do tego bylo ich jakby wiecej , blyszczaly , wygladaly poprostu idelnie , jak jeszcze nie wygladaly po zadnym srodku do wlosow . cieszylam sie , ze mam butelke 500 ml ...gdyby nie to , ze po kilku uzyciach wysypalo mnie i to pozadnie przy nasadzie wlosow , na skroniach ... wiedzialam , ze to musi byc wina odzywki i rzeczywiscie , gdy ja odstwawilam wszystko zeszlo . kupilam za to inna odzywke paul mitchell (tez w sprayu , awapuhi moisture mist ,bez splukiwania ) , myslac , ze moze ta nie zapacha- niestety ... byla bardzo dobra , ale znowu mnie zapchala . kosmetyki do wlosow paul mitchell sa naprawde dobre i bardzo zaluje , ze mnie po nich wysypuje . na szczescie szampony tej firmy nie robia mi krzywdy :)

Używam tego produktu od: uzywalam okolo trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczelam pierwsze

Well 01

Swietna

To wspaniala odzywka bez splukiwania- co jest dla mnie szczegolna zaleta. Mam b. dlugie wlosy, ktore musze myc codziennie i przyznam , ze nie mam sily podczas kazdego mycia "walczyc" ze splukiwaniem odzywki;) Jesli zrobie to niedokladnie, wowczas wlosy traca swiezosc, juz po 5-6 godzinach:(
Z ta odzywka, nie ma takiego problemu, poniewaz nie trzeba jej splukiwac:) Mozna ja aplikowac nie tylko na wilgotne wlosy, ale w razie potrzeby, takze na zupelnie suche- czesto tak robie.:)
Jest delikatna, ale doskonale chroni, nawilza i wygladza wlosy, a tym samym sprawia, ze staja sie blyszczace. Rzeczywiscie zapobiega "elektryzowaniu sie" wlosow.
Spray ulatwia aplikacje i podwyzsza wygajnosc:)

Używam tego produktu od:ponad rok

cudo !

o tak! kosmetyki Paula Mitchella to po prostu raj dla włosów, mając porównanie do Welli SP, oraz Kerastase mogę śmiało powiedzieć ze są najlepsze.
Plusem kosmetyków dostępnych tylko w salonach jest zwiększona zawartość aktywnych składników dzieki którym wszystkie zapewnienia producenta są spełnione.
Włosy są błyszczące i nie elektryzują się nie ma problemu z ich wymodelowaniem. Mają śliczny zapach!
Jedyny minus to niewielkie ilości salonów fryzjerskich które pracują na ich bazie. Jednak większość w Polsce jest pod patronatem Welli czy Loreala.

Dla zainteresowanych - dostępne są na allegro i internetowych sklepach fryzjerskich.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Nie ma nic lepszego!!!!!!

Paul Mitchell posiada najlepsze kosmetyki do wlosow jakie kiedykolwiek wyprodukowano!!Zakocham sie od razu jak moja mama bardzo dawno temu przywiozla ze stanow pierwsza odzywke nawilzajaca.Nic wiec dziwnego ze podobno najlepszy(no i najdrozszy:) ) fryzjer w Polsce-Jaga Hupało poleca i uzywa Paula Mitchella. Ja osobiscie UWIELBIAM TE KOSMETYKI!!Jak sie uzywa chociaz jeden kosmetyk tego producenta bardzo trudno o rozdwojone konce.Wlosy sa blyszczace, miekkie, nawilzone (...) po prostu PRZECUDNE:)!
*zasugerowalam ten produkt ale ta cena...hmm...to nie moja sprawka:)!!Ja nie wpisalam 35zl bo kosztuje napewno o wiele wiecej ale ja polskich cen nieznam, wiem tylko ze sa o wiele wiele wyzsze od amerykanskich...niestety...