Q10+R, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Q10+R, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Nowoczesny preparat o bardzo lekkiej konsystencji polecany do kompleksowej pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Zawiera koenzymy Q10 i R, które delikatnie regenerują skórę, wygładzają zmarszczki oraz zapobiegają powstawaniu nowych. Specjalnie dobrany kompleks wyciągów roślinnych zmniejsza obrzęk powiek oraz koryguje cienie pod oczami. Olejki z awokado i migdałów oraz witaminy A+E+F+H sprawiają, że skóra staje się odżywiona, jędrna i napięta.

Genialny!

Uwielbiam go, bo natychmiastowo likwiduje wszelkie cienie pod oczami. Ładnie pachnie, jest wdajny. Nie dostrzegam wad.
Mój KWC pod każdym względem ;)

Ilość zużytych opakowań: nie wiem, dużo

dobry przed randką;)

Mam ten krem od dawna i używam go głownie przed ważnym wyjściem- bo ładnie wygładza i rozświetla skórę. Naprawdę, cienie i obrzęki prawie że znikają, jeszcze odrobina podkładu pod oczu i cud;D
Dlatego polecam, choć nie wiem, jak to będzie u innych, bo nie mam jakiś poważnych z problemów- działania na zmarszczki też nie mogłam zaobserwować. Generalnie dobry.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Można spróbować

Plusy :
- lekka i dobrze wchłaniająca się konsystencja
- wydajny
- nie uczula
- nawilża

Niestety poza nawilżaniem nie spełnia już żadnych innych obietnic producenta.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Fajny

Dołączyli go do opakowania gazety, bodajże Vity ;) Stwierdziłam: zobaczymy, co zacz i nie zawiodłam się :) Naprawdę dobry: nawilża, nie podrażnia (a mnie wiele rzeczy podrażnia, na czele z bezzapachowym i antyalergicznym Rossmana), może nie jest super-hiper-extra, ale OK. Szczególnie polecam dwudziestolatkom, na pewno ładnie opóźni powstawanie u nich zmarch.
No i ta ilość oraz wydajność - chyba z rok miałam.
Jednak sama skusze sie chyba na Flos Lek, tak go polecają, a ja niewierna jestem ;)

nie polecam

Ten krem tylko nawilża. Niestety, po zmyciu skóra wcale nie jest w lepszej kondycji. O działaniu wygładzającym istniejące zmarszczki nie ma mowy. Producent twierdzi że po dwóch tygodniach uzytkowania zmarszczki spłycą się - nic podobnego. Miałam dać dwie gwiazdki - ale dodaje jedna za wydajność i za to ze nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

Używam tego kosmetyku od połtora miesiąca / ilość zużytych opakowań: jedna trzecia

06.08.2005 Jednak odejmuje mu gwiazdkę. Jego działanie, choćby tylko nawilżające, jest bardzo slabe. Jest może i wydajny, ale mimo że przez dwa miesiące zużyłam go połowę, trudno uważać to za plus, mam już go dosć i chyba zaczne smarowac nim nogi ;)

średniak

Na początku zaznaczę, że nabyłam ten krem nie dla jego właściwości przeciwzmarszczkowych, ale po to by zmniejszyć cienie i opuchliznę pod oczami. I co? I nic, w tej kwestii krem ten nie należy do rewelacyjnych, tzn. nie poradził sobie z sińcami, aczkolwiek po dłuższym stosowaniu skóra pod oczami zrobiła się jakby zdrowsza. Sporą zaletą kremu jest to, że dobrze nawilża (ale zaznaczam, że mam młodą skórę bez oznak przesuszenia) i co najważniejsze nie podrażnia. Opakowanie jak na krem pod oczy - ogromne, a do tego higieniczne.