Anti-Cernes Multi-Action Concealer (Korektor w sztyfcie)

Anti-Cernes Multi-Action Concealer (Korektor w sztyfcie)

Pozwala ukryć cienie pod oczami i drobne niedoskonałości skóry. Delikatna kremowa konsystencja idealnie się wchałania. Wyciąg z Ginkgo Biloba poprawia mikrokrążenie niwelując cienie pod oczami.

Nie pod oczy

Polecono mi go w Sephorze, jako idealny produkt do zakrywania cieni pod oczami, które mam mocne. Podobno ma jakiś składnik, który poprawia mikrokrążenie skóry. No cóż, niestety u mnie nie sprawdził się kompletnie. Tępy, nieprzyjemny w aplikacji. Nie umiałam nakładać go Beauty Blenderem, więc musiałam używać palców. Wchodził w zmarszczki i miał jakieś dziwne tony, które sprawiały, że wyglądałam na jeszcze bardziej zmęczoną. Jedynie sprawdził się do zakrywania wyprysków i do tego celu go zużyłam. Pod oczy się absolutnie nie nadaje.

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

dobry dla wrażliwych atopowych cer

Używałam ten korektor od momentu zakupienia przez rok, i bardzo go sobie cenię, kupiłabym kolejny następny ale nie za tę cenę, szukam czegoś tańszego. Miła to była przygoda, bo zawsze miałam ukryte to co było do ukrycia, wszystkie tajemnice ukryte przez ok 4 godz co i tak jest nieźle jak na moją cerę. Nigdy mi jakichś specjalnych kłopotów nie sprawiał. Krycie i kolor - carmelowy- idealne dla mnie, nigdy nie maiłam niczego lepszego. Nakładany na niespodzianki pędzelkiem, pod oczy stosowałam rzadko. Niestety, to co opisują inne wizażanki pode mną obserwowałam i u siebie: podkreślenie struktury porów w sposób niekorzystny (gdybym całą twarz sobie nim wymalowała postarzyłabym się okrutnie w zaledwie minutę), wchodził w zmarszczki, widać go było pod podkładem, pod pudrem, konsystencja bardzo tłusta. Ja miałam bardzo trafiony kolor carmelowy i na skórze bez makijarzu wcale nie był widoczny. Jego ciemniejszy kolor bardzo mi odpowiadał. Nigdy mi się nie warzył.Nie uczulał wcale.

Plusy:
nie uczula
nie podrażnia
nie warzy się
idealny odcień dla mnie
piękny zapach
przepiękne opakowanie

Minusy:
cena
podkreślone pory
podkreślone zmarszczki
nadaje strukturę w makijażu, pod podkładem widać gdzie był nałożony
w miejscu skórek tworzył po jakimś czasie jakby strupy
nałożony na większych obszarach postarza
mała ilość produktu w opakowaniu

Do niczego!

Cóż produkt jest po prostu słaby i do niczego się nie nadaje.
Kupiłam go z myślą o zakryciu niewielkich i czasem większych niedoskonałości mojej skóry. Korektor absolutnie sobie z nimi nie radzi :(

Po pierwsze ma bardzo dziwna gęstą, ale oleistą konsystencję.
Nakładany pędzelkiem do korektora przed nałożeniem podkładu cały się rozmazuję, nalożony na podkład i przypudrowany sypkim pudrem tworzy brzydkie, ciemne plamy.
Jeśli jako tako uda nam się wreszcie przykryć niedoskonałości to i tak korektor po paru godzinach znika uwidaczniając co chcieliśmy przykryć i (uwaga!) jak to ładnie i trafnie ujęła jedna wizażanka tworzy strupy w miejscu gdzie się go nałożyło. Wygląda to okropnie.
Korektor absolutnie nie nadaję się pod oczy, wysusza skórę na wiór i uwidacznia każdą zmarszczkę i każde najmniejsze załamanie skóry.
Jeszcze jedna niepokojąca sprawa: ostatnio zauważyłam, że korektor zmienił konsystencję i zapach, więc chyba pora go wyrzucić.
Absolutnie nie polecam! Za ponad 100zł można znaleźć coś lepszego.

Używam tego produktu od: stycznia albo lutego 2013
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Makijaż do szkoły

beznadziejny!

Poleciła mi go pani w perfumerii. Podczas zeszłorocznej sesji moje cienie pod oczami wprost swieciły z daleka, kremy, żele pod oczy i podkład nie dawały sobie rady. Jest to mój pierwszy korektor pod oczy i pierwsze poważne rozczarowanie...
Nie mam problemów z przesuszoną skórą wokół oczu, zmarszczek jeszcze nie widać. Odcień korektora dobrany został bardzo dobrze, konsystencja- kremowa i delikatna- też mi odpowiadała.
Więc co jest nie tak...?
:( wysuszył mi skorę pod oczami. zaczęła się brzydko łuszczyć i piec
:( korektor wchodzi we wszystkie drobne ryski, po paru godzinach i kilku uśmiechach uwydatniły się obrzydliwe zmarszczki których normalnie nie mam
:( wybijają z niego żółte tony- twarz wygląda na chorą

Plusem może byc dobre krycie, choć nawet nie na długo, gdyż po kilku godzinach korektor jest już tylko w załamaniach.

Używam tego produktu od: rok temu przez 2 miesiące

Zdecydowanie polecam

U mnie ten korektor sprawdził się bardzo dobrze. Radzi sobie z kryciem niedoskonałości, a nie jest przy tym ciężki, ma świetną konsystencję, długo się utrzymuje. Jest w bardz wygodnej formie i jeśli potrzeba to szybko możemy poprawić coś w naszym makijażu. Nadaje się i do pojedyńczych "niespodzianek" na twarzy, do cieni pod oczami(choć tutaj nie polecałabym osobom posiadającym zmarszczki, ponieważ przez talk, który zawiera jest zbyt suchy i podkreśli zmarszczki osadzając się w nich) i do przebarwień.
Może cena jest lekko odrzucająca i zastanawiałam się nad nim dość długo, ale teraz mogę stwierdzić, że naprawdę warto było zainwestować więcej pieniędzy w coś droższego, a porządniejszego. W końcu chodzi tu o naszą twarz.

na cienie najlepszy

moje wprawdzie nie straszne, ale jednak widoczne cienie pod oczami zakrywa w 100%, od wiekszego dzwonu tylko, wspomagam go ideal lightem estee (tym niebieskawym rozswietlaczem) i jest super. Opakowanie piekne, niestety na rogach mi sie podniszczylo :(

w porownaniu z mac i cliniqiuem jest swietny.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczete

Porazka

Ten korektor nie ma plusow....
Roluje sie pod oczami od poczatku, podkresla nawet drobne zmarszczki i nadaje jeszcze bardziej zmeczony wyglad.
Na niedoskonalosciach brzydko zasycha i wyglada jak korektorowy strup (przepraszam za porownanie).
Niezbyt wygodny do aplikacji, maze sie i nie stapia ze skora...

Najwieksza wada dla mnie jest wysoka cena za taki bubel.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Idealny

Wspaniały korektor. Idealnie pokrywa wszystkie niedoskonałości cery jak wypryski, przebarwienia, cienie pod oczami, przy czym daje efekt pięknego rozświetlenia. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku

Dalam sie nabrac...

poniewaz szukalam (naiwnie) korektora lepszego od SkinFlash.
Anti-Cernes YSL zdecydowanie nim nie jest.
Zbyt gesta formula, niepraktyczna wg mnie forma sztyftu. Efekt korekcji jest w porzadku, ale podkresla mi zmarszczki pod oczami osadzajac sie w nich!Ta wlasciwosc absolutnie go dyskwalifikuje, na zawsze.

Używam tego produktu od: miesiaca

średni

Moim zdaniem nie nadaje się pod oczy, jest zbyt suchy i zbyt gęsty. Używam go do zakrycia drobnych niedoskonałości - tu nawet się sprawdza. Ale myślę że spokojnie można znaleźć podobnie działający korektor w niższej cenie.

Eeeee tam

Moim odwiecznym problemem sa since pod oczami - taka uroda:)

Naczytalam sie recenzji na temat owego korektora i zapragnelam wejsc w jego posiadanie.

Korektor jest dosc dobry, ale nie rewelacyjny.
Kryje srednio - szczerze mowiac o wiele lepszy jest specyfik: Garnier, Roll-on.
Opakowanie sliczne, konsystencja troche za bardzo tresciwa, krycie takie sobie, cena bardzo wysoka.

Szczerze mowiac, troche sie zawiodlam.
Używam tego produktu od: lipca 2010

b. dobry

Opinia "pandki":

-dobrze kryje i rozświetla choć moich pandek jeszcze żaden korektor nie zatuszował w 100%
-nie wysusza skóry wokół oczu
-nie podkreśla zmarszczek
-trochę rozgrzany między palcami lepiej się nakłada
-przyjemne dla oka opakowanie
-cena na ebay Ł14 nie jest zaporowa

ogólnie b. dobry korektor ale będę szukała dalej mojego KWC