Transparence Base de Teint

Transparence Base de Teint

Wspaniała baza pod makijaż nadająca upragniony perłowy transparentny wygląd.
Przeznaczona dla wszystkich kobiet, zdecydowanie upiększa poprzez rozświetlenie i otulenie twarzy miekkim perłowym woalem. Koryguje niedoskonałości i cienie, nadaje skórze świeży i zarazem aksamitny wygląd.
Do wyboru dwa odcienie:
- różowa perła- dla nadania ciepłego i zdrowego kolorytu cery
- biała perła- koryguje zaczerwienienia i ożywia cerę.
Bazy nalezy używać pod cały makijaż bądź też dla rozświetlenia poszczególnych partii.

bardzo dobre

Bardzo dobre bazy pod makijaż. Używam obydwu, zarówno białej, jak i tej różowej. W odróżnieniu od niektórych żelowych baz działanie tych jest widoczne, natychmiastowe i zdecydowanie upiększające. Nadają się zarówno na wybrane partie twarzy (np. biała do rozświetlenia okolicy oczu i kości policzkowych), jak i do wymieszania z podkładem. Biała baza zdecydowanie rozjaśnia karnację i nałożona na całą twarz daje trochę nienaturalny efekt - raczej wieczorowy. Z kolei różowa baza nie bardzo nadaje się dla osób o chłodnym typie kolorystycznym, do których niestety i ja się zaliczam. Zdecydowanie ociepla karnację i niekorzystnie wygląda z niektórymi pudrami lub podkładami (zbyt różówo lub brzoskwiniowo), trzeba uważnie dobierać do niej pozostałe kosmetyki albo używać samodzielnie. Obydwie bazy wyrównują koloryt skóry, obydwie korygują drobne niedoskonałości cery, rozświetlają twarz, sprawiają, że cera wygląda na zdrową i wypoczętą. Stosowane z umiarem dają doskonały efekt. Kosmetyk dosyć wydajny, wystarczą jedna - dwie krople, by wykonać makijaż. W porównaniu z innymi wysokopółkowymi bazami cena wydaje się do zaakceptowania. Polecam!

Znakomita baza!

Fantastyczna, uwielbiam ją. Posiadam tę białą, bardzo żałuję że nie jestem posiadaczką tej różowej też - to produkt limitowany póki co, w najnowszej kolekcji makijażu jest baza w odcieniu liliowym. Mam słabość do białych baz, choć może ze względu na strasznie bardzo jasną karnację powinnam się przerzucić na bazy lekko brązujące :D Ta bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, tuszuje nieznacznie, ładnie odświeża i usuwa zmęczony szarawy koloryt. Nadaje skórze porcelanową i szlachetną gładkość, świetnie nadaje się do nieco ciemniejszego podkładu (można ją z nim pomieszać). Efekt rozświetlenia jest nienachalny,bez brokatowych efektów. Wiem, że tę bazą mam kilka osób na sumieniu, które pytały czym uzyskałam efekt tak bladego lica (a potem zakupiły). Do pełni szczęścia brakuje mi tu jednej rzeczy - baza jest raczej upiększająca, nie przedłuża makijażu tak fajnie i na długo jak stara nieodżałowana baza YSL w kanciastych słoiczkach. Ale i tak jest naprawdę fajna, polecam, jeśli komuś się jeszcze uda upolować ją w perfumerii (a może wejdzie do stałej oferty?).