Moisturising Cucumber Mask (ogórkowa maseczka do twarzy)

Moisturising Cucumber Mask (ogórkowa maseczka do twarzy)

Ogórkowa orzeźwiająca maseczka nawilżająca do cery normalnej i suchej. Głęboko nawilża i wygładza skórę, pozostawiając na długo uczucie komfortu.

OK - spełnia swoje zadanie

Fajna na przemęczoną i przesuszoną skórę. Nawilża, może nie dogłębnie, ale dość skutecznie, odświeża, likwiduje uczucie suchości, podrażnienia, nadaje skórze miękkość i gładkość. Jest bardzo delikatna i ma ładny, relaksujący zapach. Żelowa konsystencja pozwala na łatwe spłukanie maseczki z twarzy. Bardzo miła w użyciu i skuteczna, więc godna czterech gwiazdek. Mam mieszaną cerę, więc głównie używam maseczek oczyszczających. Nie wiem, czy jeszcze kiedyś ją kupię, ale na pewno dla cery zmęczonej i suchej się nadaje.

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:1, niepełne

Dogłębnie nawilża?!

Jesli chodzi oefekt "dogłębnego nawilżenia" to znika on bardzoszybko po nałożenu tej maseczki. Plus za przyjemność stosowania. Jeśli o mnie chodzi to uważamże za tę cenę można kupic cos o bardziej skutecznym działaniu, no ale oriflame już tak ma że zawsze przesadza z cenami.

Używam tego produktu od:miesiąca

srednia

Fajna zelowa konsystencja, przyjemny zapach, mile uczucie chlodu i swiezosci, ale nawilzenie srednie. Maseczka raczej dla przyjemnosci niz dla efektu.

Używam tego produktu od:

Niewidoczna kreska na powiece

Taka sobie

Maseczka o żelowej konsystencji. Zapach raczej przyjemny, ale w sumie słabo wyczuwalny przez mój nos. Nawilżenie przyzwoite, ale nie powalające na kolana. Nakładam ją wieczorem, po zmyciu nie nakładam już kremu na noc. Poza nawilżeniem nie zauważyłam innego działania, ale w końcu to maseczka nawilzająca. Jak na Oriflame to dobry produkt.

Używam tego produktu od:ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Normalna,nic specjalnego

Tak jak pisały dziewczyny, nic specjalnego. Ma kolor zielony, dla mnie nie pachnie, nie orzeźwia, żelowa konsystencja, nawilża na króciutko. Czekam, aż się wreszcie skończy.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:jedno, użycie sporadyczne

ok

po Oriflame spodziewałam się czegoś lepszego :(. owszem, maseczka nawilża, ale nie bardzo mocno. moim zdaniem maseczka jest do skóry mieszanej, bądz tłustej, bo dla suchej jest stanowczo za słaba :( po cenie promocyjnej mozna się skusic. po cenie katalogowej - nie warto.

słabiutka

Spodziewałam się, że maseczka będzie nawilżać, a tu efekt jest tak minimalny i krótkotrwały, że właściwie go nie ma. Można stosować w celach relaksacyjnych, ale mnie nie odpowiada ani zapach, ani konsystencja maseczki, więc osobiście nie polecam.

Zwykła, najzwyklejsza nawet, maseczka. Fajnie się nakłada, nawet łatwo się zmywa. Działanie po połączeniu z peelingiem i dobrym kremem jest b. dobre. W sumie nie zauważyłam, żeby sama jakoś specjalnie działała - raczej nie oczyszcza, tyle że torchę wygładza. Zapach jakichś taki intensywnie-delikatny - nie odpowiada mi.

nic nie robi

Jest to zwykła paplanina,bo pozatym to nic dobrego ona nie robi,nie zauwazyłam zadnego nawilzenia.zapach ma troche obrzydzajacy ale co zrobic,oriflame nie zmienia jakosci tego produktu tylko ciagle nowe opakowanie ...ja raczej nie polecam bo szkoda na takie cos kasy

OK

Według mnie ta maseczka jest w porządku...podoba mi się jej zapach, konsystencja, dobrze rozprowadza się na twarzy, łatwo spłukuje. Jeżeli chodzi o nawilżenie/.wygładzenie...jest ono ale uytrzymuje się przez około 2 dni po użyciu...a wiec nie jest zbyt rewelacyjna ale nie jest także do niczego...cena zbyt wysoka ale dostałam gratis więc uzywam ;)

Phi ;(

Ladny zapach..i nic poza tym. Ani to nawilza, ani odswieza, ani relaksuje. Typowy bubel z Oriflame. Gwiazdka nalezy sie firmie za nie wywolywanie u klientow naglego szoku - produkt jest dokladnie tak samo beznadziejny, jak cala reszta oferty, nie ma mowy o zadnej niespodziance ;)

nic specjalnego

Taka sobie maseczka. Mnie ona wogole nie uczula, nawet nie wiem czy wogole na mnie dziala. Konsystencje i zapach ma nawet niezly, fajnie sie rowniez rozprowadza i latwo zmywa, ale jakiegos korzystnego dzialania specjalnie nie zauwazylam, no moze kilka minut po zmyciu twarz jest odrobine nawilzona, ale to stanowczo za krotko. Cena jak na ilosc i jakosc za wysoka, chociaz maseczka sama w sobie jest dosc wydajna.