Prestige Nail Lacquer

Prestige Nail Lacquer

Lakier do paznokci Prestige. Buteleczka ze srebrną nakrętką.

Cena: ok. 5,50 zł / 11 ml

słabiutki

Kupiłam sobie nr 55, to taki jasny fiolet, wpadający w lila, bez żadnych drobinek, "czysty" lakier.

Niektóre lakiery nie wymagają nakładania 2-3 warstw, ten niestety wymaga i najlepiej się prezentuje właśnie przy 3 warstwach.
Ale - o zgrozo!- żeby się w nim zaprezentować należy sobie zarezerwować około 2-3 godzin, bo bardzo wolno schnie.
Efekt nie powala na kolana.

Nie ściera się, ale za to odpryskuje, najdalej po dwóch dniach, ale i tak zanim zacznie odpryskiwać już wygląda nieestetycznie, ponieważ odkształca się na paznokciu, jest jak plastelina.

Dość łatwo się rozprowadza, ale nim zacznie gęstnieć w buteleczce, u mnie nastąpiło to mniej więcej w połowie opakowania.
Szkoda na niego czasu.

Używam tego produktu od:właśnie zakończył swoją karierę
Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego

dla mnie super

Moja siostra kupiła go jakieś 3 lata temu i on delej pływa i dobrze maluje. Je będąc kiedyś w sklepie zobaczyłam te lakiery, choć z trudem, bo zmieniło się opakowanie i znalazłam ładny kolor. Lakier bardzo dobrze się nakłada, szybko schnie, nie odpryskuje, tylko się ściera i łatwo go zmyć. Kosztował 8 zł, więc nie jakiś majątek, a jakością jestem zachwycona. poza tym jest wiele odcieni do wyboru.

Używam tego produktu od: około miesiąca

super !

Kupiłam sobie odcień nr 64, taki zielonkawy, i bardzo mi się podoba. Trzyma się kilka dni (jak chodziłam na plażę - czyli dodatkowo męczyłam go słona wodą i piaskiem), nie schodzi płatami, tylko zaczynaja się ścierać końcówki. Ma piękny połysk, łatwo się nakłada. Mam go rok, i wogóle nie zgęstniał. A do tego tani. Minusów nie widzę. Mój KWC :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Lip Marker - Golden Rose

oj niee

oj nieeee, ja tego juz nigdy nie kupie. rozprowadza sie jako tako, ale szybko traci blask, slabo kryje a na dodatek trzeba sie niezle naszarpac przy jego zmywaniu. mam kolorek nr 20 i nadaje sie on jedynie do idealnych paznokci, moze i nawet sztucznych, gdyz uwiadacznia wszystkie nierownosci plytki paznokcia. nie polecam mimo tego, ze tani

całkiem całkiem

Mam trzy buteleczki, 2 kolory "iskrzące" (ale nie są z brokatem) i 1 metaliczny. Nadają się do fantazyjnego pomalowania paznokci, ja maluję najpierw całe paznokcie ciemnym kolorem, a potem skośnie paski lakierem Golden Rose. Bardzo ładnie to wygląda, szczególnie w słońcu mienią się iskierkami. Pomalowany na całych paznokciach sprawuje się gorzej: Lakier wprawdzie rozprowadza się dość łatwo i nie gęstnieje, ale słabo trzyma się na paznokciu (do 2-3 dni) i bardzo szybko jego barwa staje się przygaszona, matowa. Jedynie w słońcu wygląda wtedy dobrze. Duży wybór kolorów, ale co do jakości, możnaby je ulepszyć.

porażka

fatalnei się nakłąda, szybko wysycha i cięzko go zmyć z paznokci, choć w mgnieniu oka potrafi sie zetrzeć na końcu paznokcia. szybko gęstnieje...fatalny