Olay, Total Effects Anti-Aging Daily Moisturizer Fragrance Free (Bezzapachowy krem na dzień)

Krem nawilżający oferujący 7 odmładzających korzyści w jednym produkcie plus ochronę UVA/UVB (SPF 15) przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zwalcza 7 oznak starzenia się skóry.

Niezły

Krem całkiem niezły choć oczekiwałam czegoś wiecej.
Plusy:
+ wysoki filtr
+ opakowanie z pompką
+ nie powoduje wyprysków
+ dobrze się wchłania

Minusy:
- śmierdzi (przynajmniej dla mnie)
- pompka dozuje za dużo kremu więc warto nacisnąć tylko do połowy
- nie zauważyłam jakiegoś specjalnego nawilżenia
- cena

Jak dla mnie krem całkowicie neutralny, ani nie szkodzi ani nie pomaga. Polecam wypróbować tylko w przypadku promocji (w leclerc\'u był za 29zł) bo może się okazać, że to krem właśnie dla Ciebie. Ja kupiłam go za regularną cenę więc jestem troszkę zła bo za taką kasę oczekuję co najmniej kremu na 4 - 4,5 gwiazki.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Dobry

Przyjemny krem na dzień, dobry pod makijaż, szybko się wchłania. Mam cerę mieszaną więc mam wrażenie, że skóra po paru godzinach się przetłuszcza. W porównaniu do innych kremów w strefie T niestety pojawia się więcej zanieczyszczeń.

Używam tego produktu od: Pół roku

przerost formy nad treścią

Dostałam go w prezencie, i dobrze bo cena wysoka a efektów brak.
Plusy:
+ bezzapachowy
+ praktyczna pompka pomagająca w dozowaniu kremu
+ wydajny
+ bardzo miłe dla oka opakowanie

Minusy:
- opakowanie nie pozwala stwierdzic ile kremu zostało
- nie zauważyłam żadnej poprawy na twarzy, a nawet
- wydaje mi się, że w przypadku mojej cery po zastosowaniu tego kremu uwidaczniają się wszystkie skórki i "szorstkości"
- dla mnie za rzadki
- cena !!!!!
Podsumowując - na pewno nie kupię

Ilość zużytych opakowań: jedno - właśnie dokańczam

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Nadaje sie do wszystkiego zarówno na codzień jak i pod makijaż. Nawilża, skóra sie po nim nie świeci (oczywiście trzeba pozostawic krem do wyschnięcia ). Bardzo przyjemny, nie podrażnia. Jeden z moich faworytów.

I o dziwo, minimalnie, ale działa na zmarszki, szczególnie te mimiczne.

nie polecam

Same minusy krem bardzo zapycha, powoduje wypryski, skóra się po nim świeci, makijażu nie da się na niego nałożyć, nawet na noc się nie nadaje. Żadnychy plusów nie znajduje, bo cenowo też drogi. Ogólnie jest beznadziejny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

dobry

krem bardzo wydajny dzieki pompce. jest lekki, nie zapycha, skora jest promienna. krem dobry dla osob przed 30. ja zuzylam 3 opakowania kremu na dzien. nie powroce juz do niego z racji ze mam 29 lat i czuje ze moja cera potrzebuje czegos wiecej. obecnie uzywam kwasu hialuronowego i innego kremu. ale jak najbardziej polecam mlodszym dziewczynom.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3opakowania- 50ml

"Zjeżdża" z twarzy, ale świetnie działa

Do składu idealnego brakuje temu kremowi tylko retinolu i filtra UV. Niacyna na bardzo wysokim miejscu, gliceryna, witaminy, do tego bardzo niewiele podrażniaczy - ten skład jest naprawdę przemyślany.

Dobrze się nakłada i rozprowadza, zarówno w tłustej strefie T jak i w przesuszonych częściach skóry. Nawilża, tworzy warstewkę ochronną, łagodzi podrażnienia, nie zapryszcza. Skóra jest gładka, wypoczęta, młoda.

Niestety, jeśli nałożę na niego filtr UV w dowolnej postaci, po jakichś czterech - pięciu godzinach zaczyna się rolować po bokach twarzy, więc muszę go zmywać i nakładać jeszcze raz. Dodatkowo świeci mi się po nim czoło i nos.

Myślę, że następnym razem kupię wersję z filtrem.

Nie polecam

Mam 31 lat, cerę mieszaną, ze skłonnością do zaskórników, zanieczyszczeń, lekka lwia zmarszczka, poprzeczna na czole i powoli już widoczne bruzdy wokół ust.

Dałam się skusić reklamie, promocyjnej cenie w sklepie i wielu pochlebnym opiniom. Kupiłam, zastosowałam...

- skóra piecze i szczypie po aplikacji
- buzia jest mocno zaczerwieniona, szczególnie na policzkach i nosie
- twarz bardzo się błyszczy i lepi (a mając grzywkę idealnie ją przez to przetłuszczam)
- klejąca formuła kremu, muszę po aplikacji myć ręce
- nie zauważyłam poprawy jakości skóry
- tandetne opakowanie
- nie widać, ile jeszcze pozostało kremu
- zbyt duży otwór aplikatora, przez co zawsze wyciskam zbyt dużą ilość kremu

+ posiada filtry UV
+ delikatny zapach

Przykro mi, ale w mojej subiektywnej ocenie krem ten nie posiada zalet. Odstawiam go, zbyt mocno piecze mnie twarz, bym mogła dać mu dalszą szansę... To samo dotyczy Olay Total Effects na noc.

Używam tego produktu od: męczę się od około 3-4 tyg.
Ilość zużytych opakowań: wciąż używam pierwsze

Bardzo ok

Postanowiłam wrócić do tego kremu po dłuższej przerwie i przypomniałam sobie czemu tak bardzo go lubiłam. Moja cera ewidentnie go lubi. Po mniej wiecj 2 tygodniach zauważyłam wygładzenie skóry, tak jakby uzyskała on jednolity koloryt. Do tego poczucie dobrego nawilżenia i obowiązkowy filtr 15.

Duży plus za estetyczne opakowanie chociaż przyznam szczerze zdarzało mi sie wcześniej mieć problemy z dozownikiem..

Minus? Hmm.. ostatnim razem jak go kupiłam starczyło mi go na bardzo krotki okres czasu. Opakowanie kupiłam na promocji i zastanawiam sie czy nie trafiłam na jakis wybrakowany towar.. :(

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami

Z braku laku ...

Przed 30stym rokiem życia ten krem spełniał moje oczekiwania,miał filtry wydawał się treściwy,byłam nim zachwycona.Po 30stce moja skóra straciła z gęstości i Olay nie wywołuje już takiego efektu " wow" .
Brakuje mi w nim retinolu lub kwasu hialuronowego,czyli tego co potrzebne mojej skórze.Nie widzę spektakularnych efektów po nałożeniu . Skóra się błyszczy i krem pozostawia film, który mi przeszkadza i muszę zbierać chusteczką przed wykonaniem makijażu.
Być może dla dziewczyn ok 25 ego roku życia jest okej ( sama wcześniej byłam nim zachwycona), ale jeśli jesteś już po 30stce polecam rozejrzeć się za innym produktem.
Olaya używam teraz w czasie ciąży gdyż wszystkie retinole są nie wskazane. Pomyślałam,że kiedyś był ok to teraz zastosuję go zamiennie.Rozczarowałam się i chciałabym go jak najszybciej skończyć.ale niech nam minusy nie przesłonią plusów , bo ten takowe posiada ;)

- dobre nawilżenie
- filtr 15
i to tyle :)

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Dla mnie bomba!

Jak dla mnie to krem idealny. Mam suchą skórę, w strefie T widoczne pory, trochę zmarszczek mimicznych. Wreszcie znalazłam krem, który radzi sobie z suchością skóry i niedoskonałościami. Doskonale nawilżył i pozamykał pory. Miewałam czasami drobne wyproski. Teraz, odkąd używam tego kremu, problem zniknął:)
Używam razem z wersją nocną (krem ma cięższą konsystencję). Moja cera nigdy nie wyglądała tak dobrze:) Długo szkałam idealnego kremu i taki znalazłam. Opakowanie 50 ml wystarcza mi na około dwa miesiące, używam codziennie. Używam tego produktu od:około 4 miesięcy

widać efekty!

Cóż, z tym kremem już trochę przeszłam, zużyłam 2,5 opakowania, więc mogę coś powiedzieć o nim. Jak dla mnie był to najlepszy krem na dzień jakiego używałam, zwęził mi pory (jestem tym efektem zachwycona!), wyrównał koloryt cery, nie powstawały po nim żadne niedoskonałości, mam wrażenie, że właściwości pielęgnacyjne są na przyzwoitym poziomie, tzn. nie odczuwałam ściągnięcia skóry, czy braku nawilżenia.
Co do matowości cery - wersja bezzapachwa - bezfiltrowa jest pod tym względem zadowalająca, tzn przez cały dzień poziom świecenia był w normie, nie byłam może w 100 % matowa, ale cera miała taki naturalny, "niedrażniący" połysk. Dodam, że nie używałam żadnych podkładów, ani pudru, tylko ten krem.
Z kolei wersja z filtrem (spf 15) zasługuje na pochwałę z racji posiadania tegoż filtra, lecz niestety świeciłam się po nim. Może nie tak jak po Antiheliosie 60, ale w każdym razie przeszkadzał mi ten efekt i tu musiałam się już pudrować. Dlatego stwierdziłam, że wolę tą pierwszą wersję, natomiast latem przerzucę się na coś z filtrem, chociaż wiem, że powinno się chronić przed słońcem przez cały rok.

Nie znalazłam do tej pory kremu, który w tak widoczny sposób poprawiał (przynajmniej wizualnie) stan mojej cery, zwłaszcza rano tuż po nałożeniu efekt jest zachwycający. Właściwościom pielęgnacyjnym też nie mam nic do zarzucenia (no może ten brak filtra...), krem jest wydajny, w higienicznym opakowaniu z pompką, relacja jakośc - cena bardzo korzystna, więc daję pięć gwaizdek :)
P.S. widzę nieco przesadzoną cene, ja w Rossmanie kupiłam go za 49 zł.

Używam tego produktu od: 3 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2,5