Vichy, Dermablend [Korekta 3D]

Vichy, Dermablend [Korekta 3D]

Sprawdź ceny produktu

Podkład wyrównujący powierzchnię skóry w jednej aplikacji.
Vichy Dermablend Korekta 3D to podkład przeznaczony do skóry tłustej skłonnej do trądziku.
Nie tylko ujednolica kolor skóry, ale również wyrównuje jej powierzchnię, a dzięki składnikom aktywnym (kwas salicylowy i eperulina) zmniejsza niedoskonałości pojawiające się na skórze.
Działanie: Ujednolicenie koloru, wyrównanie powierzchni, pielęgnacja. Korekta 3D skóry z niedoskonałościami.
Trwałość: 16h

Filtry
SPF 15 – 30
fluidy

Godny uwagi

Podkład Vichy jest produktem godnym uwagi. Spełnia swoje zadanie, wyrównuje koloryt cery i ukrywa niedoskonałości. Mam cerę ze skłonnością do przetłuszczania i pękania naczynek i ten podkład świetnie to maskuje. Nie wiem, jak sprawdziłby się w lecie, ale zimą zapobiega błyszczeniu się skóry. Jest dość gesty, jednak łatwo się rozprowadza. Trzyma się cały dzień, ale trzeba uważać przy zakładaniu jasnych ubrań, bo może zostawić ślady. Ma bardzo słaby ledwo wyczuwalny zapach. Plusem jest też opakowanie, które pozwala higienicznie wydobywać produkt. Ma jednak jedną wadę, mały wybór kolorystyczny. Niestety kolor, który mam okazał się dla mnie trochę za ciemny, ale jeśli ktoś trafi w swoja gamę kolorystyczną, powinien się dobrze sprawdzić.

Bardzo dobry

Jak dla mnie bardzo dobry produkt. Dobrze kryje, nie powoduje efektu maski. Mam cerę mieszaną i na prawdę bardzo ciężko było mi znaleźć produkt po aplikacji którego nie mam widocznych suchych skórek. Polecam.

Zawiodłam się

Oczekiwałam czegoś naprawdę dobrego. Niestety strasznie się zawiodłam. Poprzednia wersja podkładu Dermablend także mnie nie zachwyciła dlatego ten kupiłam z nadzieją, że w końcu trafię na podkład, który poradzi sobie z moją problemową cerą.

Super na okres jesień- wiosna

Latem przesiadłam się na BB cream bo Vichy za bardzo wysuszał mi skórę. Mam tendencję do mega zapychania a na kremy vichy to zawsze mam mega uczulenie. Na początek dostałam próbkę i krem tak mi się spodobał, że zamówiłam pełne opakowanie.
Obecnie jestem po zużytych 3 opakowaniach i zawsze chętnie do niego wracam.

bubel bubel i jeszcze raz bubel

Nie znalazlam w tym podkladzie zadnej pozytywnej strony .
Kolor beznaadziejny ,trwalosc zadna ,cena wysoka i do tego okropny zapychacz.Musze po nim odchorowac i doslownie podleczyc buzie .Stosowalam tydzien czasu bo myslalam ze baza nie taka a to ze ,krem zly z pudrem bez pudru nie nie nie

Za ta cenę nigdy

Podklad dobry, ma krycie gorsze od dermacolu chociaż wciąż daje radę.
Jest niezbyt trwały, schodzi po godzinie, przypomina troszkę puder w plynniejszej wersji. Nie wart swojej ceny I nadzieji które zrobił.

Jest OK

Podkład jest mocno kryjący, nosi się bardzo dobrze, choć nie ma mowy o naturalnym wykończeniu w jego wypadku - to na pewno. Po zmieszaniu się z sebum, jakoś godzinę po aplikacji, wygląda znacznie lepiej. Kolory to jakaś porażka. Pomarańczowy dramat. Szkoda.

Niestety bubel....

Kiedyś kupiłam najpierw kolor 25-Nude a potem 15-Opal. Niestety podkład ciemnieje, więc kolor 25 był dla mnie zbyt ciemny, natomiast 15 wyglądał jak mąka.... Jakiś czas temu wprowadzili kolor pomiedzy , ale nigdzie nie mogłam dostać testera, więc odpuściłam....Podkład może i ładnie kryje wszystkie niedoskonałości, przyjemna konsystencja, ale szybko się ściera z twarzy nawet po utrwaleniu pudrem....

Czy niweluje niedoskonałości? Nie zauważyłam poprawy cery...

kryje, ale nie matuje!

jestem posiadaczka cery tłustej i trądzikowej. Podkład dla mnie musi dobrze kryć i matowic cerę, Vichy dermablend 3d jest bardzo dobrze kryjący, właściwie rzadko kiedy potrzebuje korektora, ale strasznie szybko po nim się świecę, podkład wytrzymuje max 2 godziny

Dobry ale nie idealny

Posiadam cere mieszana z wyraznymi niedoskonalosciami. Do tego jestem dosc blada i mam alergie na wiekszosc kosmetykow. Udalo mi sie przetestowac oba podklady Vichy i choc do tej pory ich uzywam niestety nie sa do konca idealne:
Plusy dermablendu 3d:
-super krycie ale max 5h. Potem na mojej podklad odklada sie w zmarszczkach i niestetycznie rozplywa sie plamami
-jest dosc wydajny
-ma mocne krycie
-przyjemna konsytencje ktora dobrze stapia sie ze skora
-nie sciera sie
-pozostawia cere zmarowiona
-wyglada dosc naturalnie
-po krostach nie ma sladu
-nie wysusza
-nie alergizuje
-nie podraznia
-nie zapycha

Minusy:
-uboga paleta kolorystyczna
-ciemne pomaranczowe tony ktore ni jak pasuja do mojej cery. Z reszta zadna z moich znajomych nie ma takiego koloru skore jakie oferuje Vichy.

Gydby nie gama kolorystyczna bylyby by moimi top nr.1 a tymczasem niestety podklad traci przy rozjasnianiu.

Jako osoba ze skóra mieszana polecam ten podkład.
Próbowałam rożnych, drogeryjnych, wszystkie zatykali mi skore co w efekcie kończyło sie trądzikiem. Podkład ten bardzo dobrze kryje, i matowo skore. Jego minusem sa kolory, a raczej brak ich wyboru. Jako osoba o jasnej karnacji używam numeru 15 Opal, i jest on dla mnie minimalnie zaciemny

Krycie - genialne, trwałość - do kitu :(

A już myślałam, że znalazłam swojego ulubieńca na gorsze okresy dla mojej cery... Byłam o tym wręcz przekonana! Przez pierwsze pół godziny od nałożenia.
Plusy
+ świetne, wręcz genialne krycie
+ tworzy na buzi idealną taflę
+ zakrywa nawet największe sińce pod oczami
Porównałabym go nawet do Dermacolu. Jest dosyć gęsty i czuć jednak na twarzy maskę, jeśli lubisz delikatne podkłady, któych nie czujesz na twarzy - ten produkt nie jest dla Ciebie.
Minusy
- po pół godzinie świeciłam się masakrycznie! Już dawno żaden podkład nie spływał mi tak, jak ten. Nie pomagają bazy, świetne kremy, pudry czy cokolwiek innego. Po prostu płynie.
- trwałość (bynajmniej na mojej tłustej cerze) jest przez pierwsze pół godziny jak już wyżej wspomniałam, później marzyłam już tylko o tym, aby go zmyć
- ciemnieje... I do tego ciemniejąc wpada w pomarańczowe tony :( ale to bym jeszcze przeżyła kupując o ton jaśniejszy niż powinnam, ale co z tego, skoro po godzinie już nie będzie go w ogóle na twarzy?
Podsumowując - szkoda. Stworzyli PRAWIE idealny podkład. Prawie - bo idealny jest przez bardzo krótki czas. Nada się dla osób z problemami skórnymi, bliznami, ale nie mającymi problemu z nadmiernym wydzielaniem sebum. Daję 3 gwiazdki, bo wierzę, że faktycznie są osoby, którym podpasuje, bo moja cera jest wyjątkowo tłusta i kapryśna.

nie dla mnie

Trochę dziwią mnie pozytywne opinie na temat tego podkładu, aczkolwiek możliwe, że nie jest to po prostu produkt dla mnie. Teoretycznie producent zapewnia że jest to podkład dla cery mieszanej/tłustej, ale ja całkowicie się z tym nie zgadzam. Jestem posiadaczką takiej właśnie cery i podkład się u mnie nie sprawdza. Chwilę po nałożeniu cera wygląda dość ładnie. Krycie jest raczej mocne, podkład ładnie wygładza cerę, ukrywa niedoskonałości, nie trzeba go dużo nakładać i łatwo się rozprowadza. Czasami widać pojedyncze suche skórki ale niestety żaden podkład nie jest w stanie ukryć tego na mojej cerze. I to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy. Po ok. pół godzinie podkład "spływa" z twarzy, cera się strasznie świeci. Niestety przy mojej cerze podkłady ogólnie nie trzymają się zbyt dobrze, ale ten podkład jest wyjątkowo nietrwały. Żaden podkład nie spływa aż tak szybko i w takim stopniu - zwłaszcza latem. Próbowałam różnych opcji aby przedłużyć trwałość podkładu - matowienie różnymi pudrami, nawilżający krem pod spód albo baza do makijażu i trochę lepszy efekt osiąga się z bazą (używam Dax Cosmetics), ale w dalszym ciągu jest to efekt niezadowalający, Uważam ze podkład jest przeznaczony bardziej do cery normalnej albo suchej, wtedy ładnie wszystko ukryje i nie spłynie jak na cerze mieszanej/tłustej. Używałam odcienia najjaśniejszego ale jeśli ktoś jest bardzo blady, będzie za ciemny (zwłaszcza ze ciemnieje na twarzy).