Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Vichy, Dermablend [Korekta 3D]

Vichy, Dermablend [Korekta 3D]

Podkład wyrównujący powierzchnię skóry w jednej aplikacji.
Vichy Dermablend Korekta 3D to podkład przeznaczony do skóry tłustej skłonnej do trądziku.
Nie tylko ujednolica kolor skóry, ale również wyrównuje jej powierzchnię, a dzięki składnikom aktywnym (kwas salicylowy i eperulina) zmniejsza niedoskonałości pojawiające się na skórze.
Działanie: Ujednolicenie koloru, wyrównanie powierzchni, pielęgnacja. Korekta 3D skóry z niedoskonałościami.
Trwałość: 16h

w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

Bardzo dobry podkład

Gdy pierwszy raz zobaczyłam kolor podkładu wystraszyłam się, że ma za dużo w sobie różowych odcieni i nie będzie pasował do mojej karnacji skóry, ale po nałożeniu na skórę doskonale się do niej dopasował. Wszelkie niedoskonałości, blizny, nawet cienie pod oczami były dokładnie zakryte. A najważniejsze jest to, że podkład na twarzy wyglądał bardzo naturalnie, nie tworzył żadnej maski. Warto dodać, że podkład ma delikatną, musową konsystencję, nie spływa i dobrze się go nakłada na twarzy. Po nałożeniu skóra jest matowa i ten efekt utrzymuje się przez klika godzin.

Strzał w 10!

Jest naprawdę wyjątkowy, przynajmniej dla mnie. Bardzo dobrze wyrównuje i kryje niedoskonałości cery a przy tym nie wysusza jak inne podkłady których używałam. Dla mnie jest jeszcze ważne że go nie czuć na twarzy. Polecam dziewczyny (:

Dla mnie super

Długo zastanawiałam się jaki odcień wybrać. Ostatecznie padło na 25 nude, ale chyba trzeba było wziąć jaśniejszy. Moje pierwsze wrażenie po nałożeniu odrobiny na dłoń "rety, ale to ciemne...", no, ale skoro otrzymałam do testów to oczywiście trzeba było nałożyć na twarz. Okazało się, że po nałożeniu na buzię wcale nie jest aż tak ciemny, jak to się tego obawiałam. Owszem, trochę za ciemny jak dla mnie, ale poradziłam sobie z tym wyrównując kolor bardzo jasnym pudrem. Gdyby kolor był dla mnie idealny to spokojnie odpuściłabym w ogóle nałożenie pudru. Nakładam go palcami na silikonową bazę i wygląda to dobrze. Jest bardzo gęsty, od razu widać, że na twarzy będzie kryjący, matowy, dość ciężki. Mocno kryje, zakrywa zaczerwienione policzki, pękające naczynka, niedoskonałości skóry. Bardzo podoba mi się jak wygląda na skórze, ale musze uważać, by nie nałożyć go za dużo, bo wtedy efekt jest nienaturalny (wystarczy nałożyć go mniej niż jest to w przypadku innych podkładów).
Dobrze współpracuje z tym, co mam ochotę na niego nałożyć (m.in.rozświetlacz, bronzer). Utrzymuje się dobrze przez kilka godzin. Nie sprawdzałam jak długo wygląda dobrze - utrzymuje się cały dzień i to mi wystarcza. Zdecydowanie się polubiliśmy :)

hity mascar

Rewelacyjny podkład Vichy

Dany podkład jest jednym z najlepszych podkładów jakie posiadam idealnie kryje moje niedoskonałości na twarzy, dodatkowo konsystencja nie jest wodnista, odcień pasuje do mojej ciemnej karnacji i jestem z niego bardzo zadowolona.

Ciekawy produkt ale nie podbił mojego serca

Zacznę od plusów fluidu:
-kolor, o dziwo który jest najjaśniejszy czyli opal, i jednocześnie dopasował się do mojej bardzo jasnej karnacji, co opisuje producent, a więc brawo za ten konkretny kolor
-krycie- gdy mam dni podczas których wyskoczą mi jakieś niespodzianki, sięgałam właśnie po niego, ponieważ kamuflarz nie był mi potrzebny
-trwałość produktu jest zależna od wielu czynników- kremu pod spodem, pudru, czasem trzymał się kilka godzin, czasem rzeczywiście 16
-filtr przeciwsłoneczny
-zawartość kwasu salicylowego na wypryski jest atutem ale...
Minusy
-mam wrażenie że właśnie ten kwas salicylowy powodował wysyp
-konsystencja na pewno nie lekka! jak opisuje to producent
-szybko zastyga, trzeba z nim szybko i równomiernie pracować
-nierównomierne, brzydkie ścieranie, i np. przy noszeniu szalika mocne wycieranie produktu
-nie zauważyłam wyrównania powierzchni skóry. Większość podkładów daje mi ten efekt, więc niestety swojej głównej funkcji nie spełnił

Efekt photoshopa w płynie

Powiem tak, jest to pierwszy podkład w płynie, który nie tylko mi odpowiada, ale i zachwyca. Moja cera choć zaleczona, to niestety należy do trądzikowej, zawsze coś tam się pojawia, faktura nie jest jednolita, a do tego tłusta, więc łatwo o rozszerzone pory. Mało tego- naczyniowa na policzkach, a na zakryciu rumieńców zależało mi najbardziej, poza przebarwieniami pozapalnymi oczywiście. Przyznam szczerze, że po otwarciu tubki i wyciśnięciu na dłoń byłam przerażona: "pomarańcz" :o (Opal- 15) jednak po rozprowadzeniu na twarzy stapia się cerą, i niejako dopasowuje się do jej kolorytu. Nie odcina się.

Efekty:
jednolita cera, rozszerzone pory optycznie zredukowane, wszystkie przebarwienia zakryte. Czego chcieć więcej? Ano może tego, by podkład przy tym wszystkim był lekki, nie tworzył efektu maski? Et voila, powyższy produkt pozwala to uzyskać, i cieszyć się promienną, jednolitą cerą :)

Fajny, fajny ...

Podkład otrzymałam w ramach akcji testowania - używam go od ponad dwóch tygodni i jestem całkiem zadowolona.

Podkład zamknięty jest w wygodnej tubce, ma gęstą konsystencję i bardzo delikatny zapach.
Wybrałam odcień 15 OPAL - z tego co kojarzę to jest najjaśniejszy ale raczej nie dla "bladziochów" , zaraz po wyciśnięciu z tubki wydaje się być ładnym neutralnym beżem ale po chwili ciemnieje i robi się delikatnie pomarańczowy - mam śniadą cerę więc u mnie wygląda w porządku - ładnie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski.
Najlepiej wygląda nałożony zwilżoną gąbeczką lub po prostu palcami. Moja rada - nakładajcie go szybko albo partiami, szybko zastyga przez co ciężko go później rozprowadzić na skórze (i chyba tylko dlatego odejmuję mu gwiazdkę).
Krycie - bardzo dobre (spokojnie można je budować), podkład świetnie radzi sobie z przebarwieniami i śladami po wypryskach. Cera jest ujednolicona, wygląda świeżo i promiennie.
A co z korektą 3D ? Muszę wam powiedzieć, że jest widoczna ;) Skóra wygląda na bardzo wygładzoną - rozszerzone pory, drobne zmarszczki a nawet niewielka blizna, którą mam nad łukiem brwiowym po nałożeniu tego podkładu stają się nie widoczne.
Nie zapycha, nie uczula a nawet mam wrażenie, że niedoskonałości szybciej się goją. Podkład dobrze współgra z innymi kosmetykami, jest trwały, nie ściera się, po ok.5 godzinach zaczynam się lekko świecić w strefie T ale u mnie to normalne.

Jeżeli szukacie podkładu o dobrym kryciu, wyrównującego strukturę skóry to POLECAM warto go wypróbować :)

Vichy Dermablend Korekta 3D

Posiadam odcień 15 Opal, najjaśniejszy w bardzo ubogiej gamie, i wcale nie aż tak jasny, po wyjęciu z opakowania się przeraziłam, bo podkład wydawał się strasznie ciemny i różowy jednak po nałożeniu na twarz ma ładny żółty/neutralny odcień.
Mam skórę z licznymi niedoskonałościami, bliznami i przebrawieniami więc mogłam go dobrze wytestować. Jest to ciężki podkład ale nie zapycha, ma dobre krycie, w kierunku pełnego. Wytrzymał próbę czasu 12 godzin bez naruszenia. Uważam, że najlepiej nakłada się mokrą gąbką, wygląda wtedy naturalnie.
Nie chcę nakładać go codziennie więc traktuje go trochę jak korektor - nałożony tylko w miejscach gdzie zwykły średnio kryjący podkład nie dał rady wygląda dobrze i współpracuje z innymi produktami na twarzy.

Ogólnie oceniam produkt bardzo dobrze, odejmuję jedną gwiazdkę za tak kiepską kolorystykę, przydalyby się jeszcze ze dwa jasne żółte odcienie.

Porządny podkład ;)

Oceniam kolor nr 15 'opal' - kolorek dosyć ładny, ale niestety trochę nie pasujący do mojej karnacji (dodaję sobie do niego trochę mixera). Podkład dobrze kryje, nie podkreśla porów, utrzymuje się stosunkowo długo i nie wyświeca się na mojej mieszanej cerze. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, jedyny mankament dla mnie to gama kolorystyczna no i krycie - wolę jednak coś mniej kryjącego. Nie mnie z podkładu na pewno będą zadowolone osoby z niedoskonałościami skóry. Polecam :)

bardzo dobry!

Jestem bardzo zadowolona. idealnie kryje, a mam cerę dość problematyczną. Konsystencja jest idealna, a zapach neutralny. Bardzo dobrze się sprawdza. Polecam

I tak, i nie...

Podkład w bardzo eleganckiej tubie, zakończony precyzyjnym aplikatorem, dzięki któremu łatwo punktowo nałożyć go na twarz-właśnie punktową aplikację zaleca producent w dołączonej ulotce.
Ma bardzo delikatną, aksamitną konsystencję, jest gęsty.
Kryje bardzo dobrze-ale fajne jest to, że krycie można budować. Jedna warstwa daje efekt naturalnie wyrównanego koloru skóry, kolejne, które świetnie się ze sobą łączą, budują naprawdę solidne krycie. Skóra z daleka wygląda na gładką, dobrze odbija światło, nie odcina się na skórze.
Ale problem jest z rozprowadzeniem tego podkładu. Palcami tworzą się smugi i wygląda średnio estetycznie, nierównomiernie schodził. Jedyna forma aplikacji, która dawała dobry efekt to stemplowanie gąbeczką, i wtłaczanie podkładu w skórę-jednak mocno zmniejsza to jego wydajność.
Zauważyłam także, że kompletnie nie sprawdził się na suchej skórze- ściągał ją i był mało komfortowy w noszeniu.
Myślę, że będę go używała do sesji zdjęciowych na dziewczynach z trądzikową twarzą, bo daje efekt optycznego wygładzenia skóry i dobrze wygląda na zdjęciach-i zmywała zaraz po sesji.
Raczej nie do noszenia na co dzień.
Dobra gama kolorystyczna- zarówno mój nude, jak i pozostałe odcienie które miałam możliwość testować były bardzo uniwersalne i ładnie dopasowywały się do skóry.

Wspaniały produkt

Uważam,że Podkład ma świetną konsystencję, nie zatyka porów i ładnie matowi skórę. Jest również bardzo trwały, bo spokojnie trzyma się do samego wieczoru bez poprawiania makijażu. Jestem z niego bardzo zadowolona, wreszcie nie widać moich blizn po trądziku.