Vichy, Dermablend [Korekta 3D]

Vichy, Dermablend [Korekta 3D]

Podkład wyrównujący powierzchnię skóry w jednej aplikacji.
Vichy Dermablend Korekta 3D to podkład przeznaczony do skóry tłustej skłonnej do trądziku.
Nie tylko ujednolica kolor skóry, ale również wyrównuje jej powierzchnię, a dzięki składnikom aktywnym (kwas salicylowy i eperulina) zmniejsza niedoskonałości pojawiające się na skórze.
Działanie: Ujednolicenie koloru, wyrównanie powierzchni, pielęgnacja. Korekta 3D skóry z niedoskonałościami.
Trwałość: 16h

mocne
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

Jako osoba ze skóra mieszana polecam ten podkład.
Próbowałam rożnych, drogeryjnych, wszystkie zatykali mi skore co w efekcie kończyło sie trądzikiem. Podkład ten bardzo dobrze kryje, i matowo skore. Jego minusem sa kolory, a raczej brak ich wyboru. Jako osoba o jasnej karnacji używam numeru 15 Opal, i jest on dla mnie minimalnie zaciemny

Krycie - genialne, trwałość - do kitu :(

A już myślałam, że znalazłam swojego ulubieńca na gorsze okresy dla mojej cery... Byłam o tym wręcz przekonana! Przez pierwsze pół godziny od nałożenia.
Plusy
+ świetne, wręcz genialne krycie
+ tworzy na buzi idealną taflę
+ zakrywa nawet największe sińce pod oczami
Porównałabym go nawet do Dermacolu. Jest dosyć gęsty i czuć jednak na twarzy maskę, jeśli lubisz delikatne podkłady, któych nie czujesz na twarzy - ten produkt nie jest dla Ciebie.
Minusy
- po pół godzinie świeciłam się masakrycznie! Już dawno żaden podkład nie spływał mi tak, jak ten. Nie pomagają bazy, świetne kremy, pudry czy cokolwiek innego. Po prostu płynie.
- trwałość (bynajmniej na mojej tłustej cerze) jest przez pierwsze pół godziny jak już wyżej wspomniałam, później marzyłam już tylko o tym, aby go zmyć
- ciemnieje... I do tego ciemniejąc wpada w pomarańczowe tony :( ale to bym jeszcze przeżyła kupując o ton jaśniejszy niż powinnam, ale co z tego, skoro po godzinie już nie będzie go w ogóle na twarzy?
Podsumowując - szkoda. Stworzyli PRAWIE idealny podkład. Prawie - bo idealny jest przez bardzo krótki czas. Nada się dla osób z problemami skórnymi, bliznami, ale nie mającymi problemu z nadmiernym wydzielaniem sebum. Daję 3 gwiazdki, bo wierzę, że faktycznie są osoby, którym podpasuje, bo moja cera jest wyjątkowo tłusta i kapryśna.

nie dla mnie

Trochę dziwią mnie pozytywne opinie na temat tego podkładu, aczkolwiek możliwe, że nie jest to po prostu produkt dla mnie. Teoretycznie producent zapewnia że jest to podkład dla cery mieszanej/tłustej, ale ja całkowicie się z tym nie zgadzam. Jestem posiadaczką takiej właśnie cery i podkład się u mnie nie sprawdza. Chwilę po nałożeniu cera wygląda dość ładnie. Krycie jest raczej mocne, podkład ładnie wygładza cerę, ukrywa niedoskonałości, nie trzeba go dużo nakładać i łatwo się rozprowadza. Czasami widać pojedyncze suche skórki ale niestety żaden podkład nie jest w stanie ukryć tego na mojej cerze. I to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy. Po ok. pół godzinie podkład "spływa" z twarzy, cera się strasznie świeci. Niestety przy mojej cerze podkłady ogólnie nie trzymają się zbyt dobrze, ale ten podkład jest wyjątkowo nietrwały. Żaden podkład nie spływa aż tak szybko i w takim stopniu - zwłaszcza latem. Próbowałam różnych opcji aby przedłużyć trwałość podkładu - matowienie różnymi pudrami, nawilżający krem pod spód albo baza do makijażu i trochę lepszy efekt osiąga się z bazą (używam Dax Cosmetics), ale w dalszym ciągu jest to efekt niezadowalający, Uważam ze podkład jest przeznaczony bardziej do cery normalnej albo suchej, wtedy ładnie wszystko ukryje i nie spłynie jak na cerze mieszanej/tłustej. Używałam odcienia najjaśniejszego ale jeśli ktoś jest bardzo blady, będzie za ciemny (zwłaszcza ze ciemnieje na twarzy).

Vichy, Dermablend

Podkład bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ponieważ naprawdę dobrze kryje niedoskonałości. Zwłaszcza sińce pod oczami, które są moją zmorą. Cera jest przy nim ładna i nie wygląda sztucznie. Nie uczulił mnie co często mi się zdarza.

Zapychacz

Używałam tego podkładu tylko przez krótki moment i bardzo żałuje jego zakupu.Podkład jest drogi,a bardzo zapycha twarz (co powoduje wypryski) i oraz tworzy efekt maski.Poza tym ciężko się go nakłada,ponieważ bardzo szybko zastyga na twarzy.Ciężko znaleźć odpowiedni odcień.

Rozczarowanie

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji postanowiłam znów dać szansę firmie Vichy. I po raz kolejny mocno się rozczarowałam.

Wady:
- kolor. Niby dobrze był dobrany, a po paru godzinach moje cera wyglądała na zmęczona i szarą
- po nałożeniu cera ładnie wygląda, ale po jakimś czasie podkład "waży się"

Zalety:
- mocne krycie.

Mieszane odczucia

Podkład zakupiłam na promocji w Superpharm, jako że mam trochę przebarwienia na twarzy i cerę mieszaną, myślałam że będzie dla mnie dobry. Słyszałam o nim dużo dobrego, wiec postanowiłam się skusić. Zakupiłam odcień 15 Opal, chyba najjasniejszy. Z 15 min stałam i się zastanawiałąm który kolor bedzie odpowiedni, ponieważ słyszałam ze 25 jest ciemny a znowu pośredniego koloru nie ma, trzeba by było kupić obydwa aby je meiszać, ale to znowu jeszcze większy wydatek.

Plusy:
*opakowanie - poręczne, eleganckie, wszystko czytelne, wygląda faktycznie jak profesjonalna linia kosmetyków,
*zapach- delikatny, mily dla nosa, nie powinien nikomu przeszkadzać
*trwałość- podkłąd przy użyciu go rano, u mnie w sumie trzymał się przez jakieś 5h przy mojej tłustej cerze, potem moja cera już się świeciła
*dobre krycie - faktycznie dobrze kryje przebarwienia i mankamenty skóry

Minusy:
*konsystencja - jak dla mnie za gęsta, aż za bardzo. Chyba gorsza niż kremu. Z racji tej konsystencji trzeba go dużo wycisnąć aby pokryć nim twarz, wiec przekłąda się to na wydajność, a że cena dosyć wysoka to chyba to nie jest opłacalne. Kosmetyk bardzo cięzko mi się rozprowadzało na twarzy, ja preferuję konsystencje pośrednie, typu Bourjouis Healthy Mix. Tutaj nie spodziewałam się że bedzie tak gęsto, jakbym wiedziałą to nie wiem czy bym podkłąd kupiła. Jak dla mnie ciężko się go rozprowadza gąbką blend it, pędzlem nie próbowałam, lepiej go stosować chyba w czasie nakładania palcami
*kolor - ja używałam koloru nr 15, a w zasadzie użyłam go chyba dwa razy, bo jednak był dla mnie stanowczo za jasny, więc podkłąd sobie lezy w szufladzie. Czasem go stosowałam jako korektor pod oczy, tutaj się sprawdził, ponieważ widać było rozjaśnienie okolic oczu.
*szybko zastyga na twarzy
*mimo że to korektor który jest przeznaczony do cery trądzikowej to wydaje mi się że jednak może być trochę za ciężki do takiej skóry, mnie nie wysypał
*wysoka cena

Ogólnie podkłąd polecam z racji jego trwałości i krycia trzeba również dobrze dobrać kolor, żeby nie wywalić kasy w błoto. U mnie ten podkłąd się nie sprawdził w kwestii tego ze wybrałam zły odcień a kolejnego już nie chciałąm kupować.

jest ok

Jestem jak najbardziej zadowolona. Produkt dobrze się rozprowadza, nie zapycha i długo się utrzymuje. Dodatkowym plusem jest wydajność.
Kolor ładnie dopasowany do skóry daje naturalny i delikatny efekt.

Średnio..

Podklad przez godzine wyglada dobrze potem sie ciastkuje i swieci...
Za ta cene oczekuje sie lepszego dzialania. Po nalozeniu na ten podklad pudru ryzowego zrobily sie dziury w podkladzie (szczegolnie na nosie)

Vichy

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, jest bardzo gesty i wystarczy odrobina by pokryć pięknie cała warz. Super kryje co daje efekt pięknego makijażu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Bardzo dobry produkt

Zdecydowanie przypadł mi do gustu. To był strzał w dziesiątkę! Zawsze miałam problemy z ukryciem zaczerwień i niedoskonałości, a Vichy pozytywnie mnie zaskoczyło. Doskonale kryje każde niedoskonałości, na długo pozostaje na twarzy i ma dobrą konsystencję

Dobrze kryje

Podkład w wygodnym i miłym dla oka opakowaniu.
Wydajny o neutralnym zapachu.
Podkład dobrze się rozprowadza na skórze, jednocześnie dobrze kryjąc i i nie tworząc efektu maski na twarzy.
Kosmetyk dopasowuje się do skóry i długo utrzymuje się na skórze i dobrze przylegają do niego inne kosmetyki.
Nie roluje się, nie tworzy smug.
Lubię go za to że dobrze zakrywa blizny potrądzikowe.