Go Wink Liquid Eyeshadow (Cień w płynie)

Go Wink Liquid Eyeshadow (Cień w płynie)

Cień w płynie to nieco myląca nazwa, bo kosmetyk ma nietypową konsystencję żelu-kremu.
Wyjątkowo łatwy w aplikacji (gąbeczką, jak błyszczyk), niewiarygodnie trwały, nie zbiera się w załamaniach powiek, nie rozmazuje się ani nie blednie. Jest odporny na pot i wilgoć w powietrzu.
Nadaje piękny, połyskliwy, wibrujacy kolor.
Do zmywania należy używać płynów przeznaczonych do makijażu trwałego (formuł nieścieralnych).
Cienie testowane okulistycznie, nie perfumowane.
Dostępne są cztery kolory:
-Sugar Pie (beżowo-złocisty)
-Pink Wink (różowo-beżowy)
-Brown Eyed Baby (brązowo-miedziany)
-Gilty (popielaty brąz)

Dostępne, ale... niestety nie w Polsce. Te cienie firma proponuje tylko Amerykankom, my jednak też możemy się nimi cieszyć - dzięki internetowym sklepikom i aukcjom.

Cena: $16,50 / 5 ml

Baaaardzo trwaly

Mialam kilka lat temu probke 2 ml, kolor rozo-bez. Przyjemnie sie aplikuje, daje rozswietlajace wykonczenie, zawiera bardzo duzo borkatowych drobinek, ktore na szczescie sie nie osypuja. Ma sie wrazenie, ze po nalozeniu cien zasycha i zapewne to sprawia, ze jest baaaardzo trwaly, nic tak trwalego do oczu jeszcze nie mialam. Bardzo serdecznie polecam osobom, ktore uzywaja do makijazu jednego koloru, lubia intensywne, perlowo-brokatowe wykonczenie i zalezy im na trwalosci. Ja chyba nie kupie ze wzgl. na cene (nie wydaje na ciebie wiecej, niz 40 zl) i dlatego, ze przewaznie cieniuje oko 2 kolorami i wole klasyczna forme pudrowa. Zaznaczylam "tak" w pytaniu o ponowne kupno, bo uwazam, ze w swojej kategorii ten produkt jest rewelacyjny i gdybym szukala czegos w plynie, na pewno bym sie nie wahala wydac na niego pieniedzy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 ml

Objawienie!

Bardzo mi zależało na kremowym cieniu, który trzymałby się cały dzień na swoim miejscu i jednocześnie nawilżał (a w każdym razie nie wysuszał) powieki.

I oto wpadł mi w ręce (tzn. kolejne dzięki dla Bozi za stworzenie Allegro ;)) ten cień: spełnia wszystkie moje warunki. Jest delikatny, rozprowadza się błyskawicznie a idealnie, ani za grubą warstwą, ani za cienką, pancernie trzyma się cały Boży dzionek, aż nawet ciężko go zmyć!
Żelowa konsystencja pozwala na szybkie poprawki i drobne modelowanie oka - szok.

Połysku i "perły" jest w sam raz, choć trafiają się grube drobinki miki (zależy od odcienia ), których nie powinno tu być.. To taka drobna wada.

No i najważniejsze: nie wysusza, a wręcz -wydaje mi się- lekko nawilża!! Powieki pozostają elastyczne, a drobne zmarszczki (tak, tak... :( ) niewidoczne.

Rewelacja, kupiłam już dwa kolorki, wielka szkoda, ze nie ma go na naszym rynku, jednak.. :(
Na Allegro trafiają się opakowania GWP (2ml) za 12-15 zł.