Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Barwa Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Barwa Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Ziołowy szampon przeznaczony do mycia włosów łamliwych i zniszczonych. Zawiera wyciągi z chmielu i tataraku, które mają wzmacniać włosy i zapobiegać ich łamaniu. Szampon ma postać przezroczystego płynu, w kolorze bursztynowym, pachnie ziołowo.

wzmacniające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

polubiliśmy się

Polubiłam się z tym szamponem. To bardzo przyjemny, nieskomplikowany oczyszczacz. Jest przeźroczysty, ma ładny zapach i bardzo dobrze się pieni.
Włosy po nim są oczyszczone z całego kosmetycznego i niekosmetycznego brudu. Plącze bardzo, ale dobra odżywka sobie z tym poradzi.
Nie podrażnia skóry głowy, a świetnie oczyszcza.
W dodatku jest bardzo tani. Obecnie mam go w nowym opakowaniu, tym na "klik" i uważam, że jest o niebo lepsze od poprzedniego.
Szkoda, że u mnie jest tak słabo dostępny, ale jak znajdę to kupię znów i znów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490166].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Kupiłam ten szampon po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii.Na pewno idealnie oczyszcza skórę głowy,ale problemem jest chociażby zmycie oleju z włosów.Dodatkowo szampon słabo się pieni i jest mało wydajny,a opakowanie nie jest wygodne.Na pewno plusem jest delikatny zapach oraz skład tego szamponu gdyż nie zawiera silikonów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483706].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Moje włosy są w dobrym stanie. Od kilku lat bardzo o nie dbam. W końcu musiałam trafić na szampon Barwy. To mój pierwszy ziołowy szampon i jestem mile zaskoczona. Przez dłuższy czas używałam go co każde mycie, ale obecnie tylko raz na jakiś czas dla lepszego oczyszczenia lub po intensywnej stylizacji żeby zmyć silikony i inne oblepiacze. Szampon bardzo dobrze oczyszcza, ma ładny zapach, pieni się w miarę dobrze(wiadomo, nie ma wielkiej ilości piany, ale jak dla mnie jest super), jest on rownież w miarę wydajny. Oprócz tego po spłukaniu produktu moje włosy są rownież w dobrej kondycji, nie zauważyłam żadnego przesuszenia. Cena o dostępność rownież super. Swój kupiłam na promocji za chyba 3 zł Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082381].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Całkiem dobry szampon w cenie tabliczki czekolady :)

Nie wiem jak Was, ale mnie design butelki z szamponem nie powala na kolana. Ot, zwykła plastikowa butelka o mocno ciemnych ściankach, delikatnie zwężająca się ku górze, gdzie znajduje się, również plastikowa, nakrętka z zamknięciem typu klik. Po podważeniu zatyczki, naszym oczom ukazuje się nieduża dziurka, przez którą szampon łatwo wypływa, zawsze w odpowiedniej ilości, nigdy za wiele, więc nic się nie zmarnuje.
Jak widać na wyżej załączonym zdjęciu, produkt Barwy jest... bezbarwny :P Poza tym ma ziołowy zapach ( phi, jakby mógł pachnieć jakoś inaczej, skoro jest tatarakowo- chmielowy :P ), a konsystencją nie różni się od innych szamponów. W kontakcie z wodą bardzo dobrze się pieni, fajnie rozprowadza się po włosach, zaś jego wydajność określiłabym jako standardową.
Teraz najważniejsze, czyli działanie! Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy z codziennych zanieczyszczeń, a także domywa produkty użyte do stylizacji czy suche szampony. Po umyciu włosy są puszyste i ładnie się błyszczą. Nie wysusza włosów ani ich nie nawilża, ale też nie takie jest jego zadanie. Główną jego powinnością ma być wzmocnienie łamliwych i zniszczonych włosów i choć zużyłam już prawie całą butelkę, to mimo najszczerszych chęci nie widzę, aby moje włosy mniej się łamały czy też wypadały, za co produkt niestety łapie u mnie minusa.
Mimo nie do końca spełnionych obietnic producenta, z szamponu jestem nawet zadowolona, ale bez większego entuzjazmu. Jest to poprawny szampon, który dobrze umyje i odświeży włosy, a także nieco przedłuży ich świeży wygląd i który w dodatku kosztuje tyle, co tabliczka czekolady Milki z kawałeczkami ciasteczek Oreo ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034793].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny do oczyszczania

Uzywam tego szamponu raz w tygodniu, do silniejszego oczyszczania, gdyż przeprowadzam na swoich włosach intensywną pielęgnację i nie chce, żeby nadbudowało się na nich zbyt dużo zbędnych składników.
Zapach jak to zapach ziołowych szamponów - cudem nie jest :) Świetnie się pieni, zmywa absolutnie wszystko z włosów. Są czyste i gotowe na aplikację odżywek i masek.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034643].usefull || 0 }}% pomocna.

SLS-owy rypacz

Witam serdecznie :)

Moje włosy : średnioporowate, zdrowe, falowane, przetłuszczające się.

Działanie : Jak nietrudno się domyślec szampon jest doskonalym oczyszczaczem z wszystkiego co siedzi na wlosach i je oblepia.

Ale jak dla moich wlosow jest zbyt silny, uzywany przez dluzszy czas wysuszyl mi włosy. Uzywanie kilku butelek tego samego szamponu pod rzad sprawilo, ze wszelkie ziolowe zapachy mi zbrzydly.

Do silniejszego oczyszczania preferuję szampony Barwa z innej linii :)

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030266].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny do oczyszczania!

Jest to jeden z moich ulubionych szamponów ziołowych, których używam do oczyszczania skóry głowy gdy tracą swoją świeżość, leżą plackiem mimo myć i zaczynają się szybko przetłuszczać. Warty jest zachodu:
+Nie podrażnia skalpu
+Oczyszcza bez zarzutu
+Dobrze się pieni
+Pięknie pachnie
+Jest tani
+Prosty skład (kocham to! )

Nie jest może najwydajniejszy na świecie i dostępny na każdym rogu ale wart jest zachodu. To bardzo prosty, podstawowy szampon ziołowy do "zadań specjalnych". Każda włosomaniaczka powinna taki mieć. Ja akurat lubię ten i polecam, bo jest warty uwagi. :)

Używam tego produktu od: Pół roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027156].usefull || 0 }}% pomocna.

Do oczyszczania

Szampon do oczyszczania z silikonów i innych oblepiaczy, każda włosomaniaczka na pewno go zna. Szampon ładnie pachnie, słabo się pieni jak to szampony ziołowe, włosy sa po nim szorstkie, nie do rozczesania, ponieważ zmył nam z włosów wszystko co sprawiło, że były gładkie i piękne. Jest bardzo wydajny , używam teraz czarnej rzepy ale przerzucę się na ten znowu :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012652].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny do oczyszczenia

Nie jest to produkt, który możemy używać solo, bo nie ma w składzie wygładzających składników i najprawdopodobniej zostawi włosy splątane (tego jednak nigdy nie przetestowałam, bo zawsze nakładam maskę). Od ziołowego szamponu o prostym składzie oczekuję przede wszystkim oczyszczenia włosów z nadbudowanych olei i silikonów. Szampon sprawdza się w tej roli idealnie. Używam go co 6-7 myć, jak widzę, że włosy są już obciążone.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003977].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Szampon do dokładnego oczyszczania włosów. Ma małe wygodne opakowanie z okropnie wielkiem otworem który dozuje za dużo produktu - to na minus. Zapach też mnie jakoś nie uwiódł. Do tego ten wściekle pomarańczowy kolor...Szampon świetnie domywa włosy, są po nim puszyste, niestety szybciej stają sie nieświeże ale moje włosy generalnie tak reaguja na sls, staram sie stosować go na przemian z lagodniejszymi myjadłami. Ja do tej wersji na razie nie wrócę, zapach zaczął mnie drażnić a innych szamponów oczyszczajacych do wyboru multum :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982473].usefull || 0 }}% pomocna.