Oriflame, Tea Tree, Corrective Stick (Korektor antybakteryjny dwukolorowy) (stara wersja)

Dwukolorowy (zielony + cielisty) korektor w sztyfcie, który maskuje i jednocześnie leczy wypryski.

Rewelacja!

Jestem fanką dwustronnego korektora antybakteryjnego, chociaż żałuję, że nie został rozdzielony na dwa osobne produkty. Z jednej strony jest zielony, z drugiej beżowy. Zielona maź ma wysuszać i goić wypryski, na nią nakładamy beżową - to już normalny korektor do krycia wyprysków. Ja jednak stosuję preparat inaczej, korektora używam normalnie i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń, natomiast zieloną papką smaruję wszystkie wypryski na noc, a rano budzę się już bez nich, jeszcze nie spotkałam się nigdy z tak dobrym eliminatorem pryszczy. Cena kosmetyku trochę duża, ale i tak warto ze względu na skuteczność zielonej końcówki. Problem pojawia się dla mnie wtedy, kiedy jednej strony zużyję więcej, drugiej mniej, potem ciężko mi to dozować, ale niestety, trzeba kupić pakiet. Zapach średni, opakowanie ładne.

Plusy
- delikatny
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- efektywność
- eleganckie opakowanie
Minusy
- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Średni

Korektor przez swój podział na dwie części jest niepraktyczny. Jedna część zwykle zużywa się dużo szybciej i potem na twarzy zostają smugi drugiej częśc np. w moim przypadku część zielona zuzywała sie wolniej i gdy chciałam zakamuflować niedoskonałości częscią cielistą zielona pozostawiała swój ślad na niej. Dodatkowo firma twierdzi, że zielona część leczy wypryski i warto stosować ja na noc... Nie zauważyłam tego. Jeśli chodzi o krycie korektor się sprawdza (przynajmniej jego cielista część). Zielona ma przyjemny zapach. Ładnie się rozprowadza.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dla bardzo ciemnej cery

Dostałam kiedyś w prezencie, niestety w moim przypadku się nie sprawdził. Część zielona pozostawała zielona na mojej twarzy, zamiast maskować czerwone miejsca to po prostu je zieleniła - a wygląd ufo to nie było to, co chciałam osiągnąć. Ponadto część maskująca jest bardzo ciemna, tylko dla wyjątkowo ciemnej karnacji. Leczenia niedoskonałości nie zauważyłam, a i w ich pokryciu się nie sprawdził.
Na plus jedynie bardzo ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Może być

Dostałam go w prezencie od koleżanki. Nic specjalnego. Definitiwnie wole korektory płynne.

- kryje ale jest wciąż widoczny
- no nic specjalnego. Najzwyklejszy w świecie kosmetyk o którym się zapomina

Lubię ten korektor

Lubię ten korektor, ale tylko zieloną część

Zielona strona działa antybakteryjnie, wysusza krostki i goi ranki, używam tylko punktowo na noc, a rano twarz jest w dużo lepszym stanie (żaden punktowy kosmetyk nie przyniósł takich efektów jak ten - przy stosowaniu innych nie widziałam żadnej poprawy, a wypróbowałam już chyba wszystko).

Beżowa część absolutnie nie jest dla mnie przydatna (w moim przypadku korektor jest za jasny i słabo kryjący). Po zużyciu zielonej strony, resztę wyrzucam - szkoda, że Oriflame nie ma w swojej ofercie dwóch oddzielnych korektorów: zielonego i beżowego.

Drogi - normalnie nie dałabym za niego 25 zł, zwłaszcza, że nie wykorzystuję go w całości. Ale jako konsultantka mam zniżkę i kupuję go gdy dodatkowo jest promocja (więc za mniej niż 10 zł).

Lubię w nim to, że działa antybakteryjnie.

Nie przypadł mi do gustu.

Ten korektor jest jak dla mnie bez sensu, nie widzę dla niego zastosowania.
Dostałam go jakieś 11-12 lat temu w zestawie z żelem myjącym i drugim nawilżającym z tej samej serii i o ile tamte kosmetyki się sprawdziły o tyle ten korektor leżał nieużywany dopóki nie zaginął bezpowrotnie w czeluści moich szuflad.
Część zielona jest nieprzydatna, bo nie jest w stanie zakryć dobrze większych wyprysków, a jako środek przyspieszający ich gojenie jest bardzo mało skuteczna.
Część beżowa jest ciemna i lekko pomarańczowa i niewiele jest osób z takim kolorem skóry, więc tym bardziej kosmetyk staje się bezużyteczny.
Przy próbach używania okazało się, że efekt na skórze utrzymuje się przy dobrych wiatrach godzinę, co jest wynikiem po prostu fatalnym.
Nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: używałam ponad 10lat temu

Syfki Kosmitki ^^

Plusy:
-cena (jestem konsultantką i kupiłam go za ok 10zł)
-zielonastrona świetnie maskuje blizny po pryszczach
-wydajny
-nie wodoczny pod podkładem
-poreczny sztyft

Minusy:
-beżowa vel. pomarańczowa strona jest dla mnie za ciemna i zciera się

daje 3* ponieważ mogłyby być różne odcienie beżowej strony"

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

4 z minusem na zachęte

Daję 4, bo świetnie maskuje wszelkie wypryski,ma kolor idealnie dobrany do mojej karnacji zielona część leczy całkiem przeciętnie, ale jednak trochę szybciej się goi krocha. Nie wiem czy go kupię, bo raczej rzadko kupuje coś z oriflame, wolę iść do drogerii, albo apteki. A ten mały minus to za to, że nie jest zbyt wydajny.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Hmm..

Kupiłam bo miałam zniżkę.
Nie zawiodłam się.
Zielona część jest wspaniała.
Jak mi coś wyskoczyło to wystarczyło posmarować na noc(wiem że nie takie przeznaczenie miał ten korektor) a 2 dni potem nie było śladu po krostce.
Część "KOREKTORUJĄCA" .. nawet ok.
Tylko ciemna dosyć.
Ale ogólnie OK.
nie kupię ... bo są jednak lesze:>

Używam tego produktu od:dawno(01-02)

Bardzo dobry

Korektor podzielony jest na dwie części ja osobiście używam ich oddzielnie jeden na dzień(kolor cielisty) a drugi na wieczór(zielony). Niestety ten cielisty kolor jest za ciemny jak dla mojej jasnej karnacji. Zielona strona jest idealna: działa przeciwzapalnie, ma ładny zapach. W porównaniu do tej młodzieżowej serii Pure Skin, cała seria Tea Tree ma więcej olejku herbacianego. Ja kupiłam go na promocji więc nie narzekam na cenę, ale i tak mógł być tańszy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chyba raczej na nie

Dziwny jest. Wg mnie nie da się zielonego na dzień używać bo nawet pod pudrem strasznie przebija. A znowu cielista część nic nie pomaga. Napewno nie kupie go ponownie.

Edit; Odejmuje gwiazdkę gdyż rozpadł mi się na połowę (zielona część i beżowa się odłamały od siebie). po czym przy samym wkręcaniu ułamały się całkiem.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy

To nie dla mnie.

Wydawałoby się, że bardzo praktyczny kosmetyk, takie 2 w 1. No ale jak uczy doświadczenie - nie zawsze można mieć wszystko.
Zielona część działa rewelacyjnie. Jeśli zostawimy nieco grubszą warstewkę na noc to rano budzimy się z wysuszonymi pryszczami, nie ma więcej problemu. Jednak jasna część kompletnie nie zdaje egzaminu. Kolor świetny, ale co z tego jeśli jest nietrwały, nie jest w stanie dokładnie ukryć niedoskonałości, że o cieniach pod oczami nie wspomnę...
Długo ten korektor męczyłam, ostatecznie się przeterminował i wyrzuciłam końcówkę.
Chyba jednak lepiej zainwestować w olejek herbaciany z tej samej serii jeśli zależy nam na czymś antybakteryjnym.
Choć uczciwie przyznam, że i tak jest lepszy od swojego odpowiednika z Avonu, mam porównanie bo korzystałam i z tego i z tego produktu.Używałam tego produktu dawno temu.