Sheer Blonde, Instant Conditioner and Highlight Enhancer (odżywka podkreślająca kolor blond) (stara wersja)

Seria `Sheer Blonde` przeznaczona jest specjalnie dla blonynek, zarówno tych naturalnych jak i `wzbogacanych`, również w pasemka. :)
Odżywka wzbogacona składnikami rozświetlającymi i podkreślającymi jasne pasemka, natychmiast zamienia suche wlosy w gładki, lśniący jedwab, chroniąc jednocześnie kolor blond przed matowiącymi go lub przyciemniającymi osadami. Sprawia, że włosy są błyszczące, ale ich nie obciąża. Formuła wzbogacona prowitaminą B5 i olejkiem z nasion słonecznika pomaga odbudwać włosy zniszczone chemicznymi zabiegami.
Odżywka, podobnie jak szampon, występuje w dwóch wersjach:
- Wzbogacona ekstraktami naturalnej skórki cytrynowej, rumianku i nasion słonecznika, dla blondynek platynowych i tych w odcieniu szampana; aktywuje szeroki wachlarz kolorów w blond-pasemkach: od czystej platyny, aż po jasne złoto;
- Wzbogacona ekstraktami karmelu, miodu i nasion pszenicy, dla miodowych i karmelowych blondynek; aktywuje pasemka od złotych aż po jasno-miedziane.
Niestety niedostępny na polskim rynku, jak cała seria i inne produkty John Frieda :(. Mozna go kupić w większości krajów `starej Europy`, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech.

Świetny!

Byłam ostatnio w rossmannie i zauważyłam gamę produktów z tej serii. Zastanawiałam się, który wybrać i wybrałam odżywkę ze słonecznikiem i białą herbatą.

+ dobra konsystencja
+ nawilża
+ wygładza
+ włosy po umyciu są przyjemne w dotyku
+ pomaga plączącym się włosom
+ uczucie, jakby się było w salonie (profesjonalny)
+ jak na tak dobry produkt - warty swojej ceny

- zapach (nienawidzę owocowych zapachów, ale to sprawa gustu)
- niewydajny (ale to jak prawie każda odżywka i znam mniej wydajne)
- bardzo drogi, przez co tylko raz na jakiś czas mogę sobie na nią pozwolić

Odżywka jest świetna, teraz tylko muszę wypróbować szampon : )

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[601507].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Miałam wersję do platynowego odcienia blondu i jestem bardzo z niej zadowolona. Odżywiała włosy nie obciążając ich, nadawała piękny połysk, moje rozjaśnione włosy nie żółkły, kolor był świeży i piękny, koleżanki pytały co za farby używam, że mam taki cudny kolor, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało, a kolor od miesięcy miałam taki sam. Do tego pięknie pachniał. Odstrasza jedynie cena

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[565585].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak, lepsza od szamponu

Samego szamponu nie polecam. Szampon przesusza.

Ta odżywka + szampon = fajnie, ładnie podkreślone błyszczące blond włosy

Ja mam ciemny NATURALNY blond, odżywka delikatnie rozświetla włosy, przestają być takie jednolite, smutne, wydobywa różne odcienie blond.

Moja siostra ma FARBOWANE jasne blond włosy
i jest BARDZIEJ zadowolona ode mnie. Mówi,że schładza żółte refleksy (używamy odżywki do zimnych blondów) i ogólnie jest b. zadowolona.

To się nazywa odżywka, ale oczywiście z prawdziwą odżywką nie ma nic wspólnego, nie poprawi ogólnego stanu Twoich włosów, jedynie ładnie je rozświetli.

Używam tego produktu od: Jakieś pół roku (nie stosuję przy każdym myciu)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[455816].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Odżywia zniszczone włosy

Kupiłam ją niedawno, już po pierwszym użyciu moje zniszczone rozjaśnianiem i wielokrotną koloryzacją włosy nabrały miękkości i głodkości. Niestety nie zauważyłam, by bardziej lśniły. Myślę, że na włosach naturalnych będzie się sprawdzać o wiele lepiej, podkreśli refleksy i da pożadany efekt rozjaśnienia. Jest mocniejsza od odżywek Loreal, Pantene, Dove itd., które na mnie już w ogóle nie działają. Polecam :)

Używam tego produktu od: tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[384228].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dorasta do szamponu

Szamponu z tej serii uzywałam pare lat temu gdy mieszkałam w Niemczech. Szampon sprawował się dobrze, ładnie podkreślał naturalny kolor włosów.

Po długim stosowaniu włosy robiły się sztywne, bez wyrazu, bez blasku. Zakupiłam więc odżywkę (oba produkty w wersji "VOLUME"). I o ile z szamponu suma sumarum byłam zadowolona to odzywka dała efekt wymęczonych włosów.

Szampon starczy.

Używam tego produktu od: ok 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[368493].usefull || 0 }}% pomocna.

O nie...

O ile szampon jest taki nawet nawet, o tyle odżywka jest beznadziejna. Po pierwsze- kompletnie nie odżywia. Miałam po jej zastosowaniu mega suche włosy, brzydkie, matowe, bez wyrazu. Po drugie- nie podkreśla blond kolorku w żaden sposób, chyba jest obojętna dla jego ochrony. Jest niewydajna, trzeba jej nakładać sporo. Zupełnie się zawiodłam. Jedyny jej plus, to fakt, że włosy nie są splątane i szorstkie, ale to faktycznie, jak już ktoś napisał- potrafi prawie każda odżywka. Tak więc, bubel.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[368454].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

Odżywka droga i w przypadku moich włosów nieskuteczna. Żeby były jakiekolwiek efekty, musiałam nakładać jej bardzo dużo. W sumie jedyny plus to to, że włosy dały się rozczesać, ale większość odżywek to potrafi i to za niższą cenę.

Używam tego produktu od: 3 lata temu w Anglii

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[357528].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona!

Moja ulubiona odzywka, zawsze mam ja w lazience.
Dobrze nawilza, wlosy sa miekkie i dobrze sie rozczesuja. Nie zauwazylam specjalnych wlasciwosci ozywiajacych kolor.
Poreczne opakowanie, jednak malo ekonomiczna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[303552].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Podobnie jak szampon z tej serii-odżywka jest ok aczkolwiek bez rewelacji. Odżywia ale nie jakoś genialnie, włosy łatwo się rozczesują, są miękkie ale to jednak nie to. Plus za poręczne opakowanie. Można znaleźć odżywki tańsze i bardziej skuteczne.

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[280141].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

jak dla mnie to nie bardzo,niestety ale jest niewydajny,drogi,włosy po umyciu owczem \ożywiaja\ kolor pasemek ale nic poza tym ,sa o wiele lepsze w tej samej cenie i zdecydowanie lepsze,ni epolecam

Używam tego produktu od:miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[243048].usefull || 0 }}% pomocna.