Nu Colour, Moisturshade Liquid Finish Foundation (podkład pielęgnacyjny)

Nu Colour, Moisturshade Liquid Finish Foundation (podkład pielęgnacyjny)

Lekki i trwały podkład w płynie, który nadaje skórze gładkość. Tuszuje niedoskonałości, wyrównuje koloryt cery, zapewnia naturalny i świeży wygląd. Filtr SPF 15 chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym.
Kluczowe składniki:
- MoisturdropTM - oznacza zawartość zestawu środków nawilżających zmniejszających widoczność zmarszczek poprzez podniesienie poziomu nawilżania skóry.
- OxiguardTM - jest odniesieniem do zestawu przeciwutleniaczy chroniących przed uszkodzeniami ze strony wolnych rodników pomagających w osiągnięciu zdrowego wyglądu skóry.
- CalmplexTM - informuje, że produkt zawiera delikatne składniki kojące.
- AppliglideTM - pozwala na łatwą aplikację. Specjalnie opracowane składniki w postaci drobniutkich kuleczek zapewniają optymalną konsystencję oraz zdolność do łatwego zlewania kolorów. Wykazuje ogromną przewagę nad talkiem.
- SolarcastTM - wskazuje na obecność filtru przeciwsłonecznego SPF 15, który chroni przed szkodliwymi promieniami UV oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
W Polsce dostępnych 7 odcieni.

nie dla mnie

Odnośnie tego podkładu miałam duże oczekiwania, gdyż wcześniej używałam świetnego kremu koloryzującego tej firmy. Czytałam wprawdzie opinie, że podkład jest nieco gorszy, ale musiałam przekonać się o tym na własnej skórze ;) Mam cerę mieszaną i lubię lekkie podkłady, nietłuste, choć niekoniecznie matujące. Ten podkład wydaje mi się raczej treściwy, zapewne lepszy do cery normalnej czy suchej, dla mnie ma nieco za ciężką konsystencję. Dobrze kryje, nieźle nawilża. Jest bardzo wydajny.