Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sheer Blonde, Blonde Ambition, Dual Action Mousse (Pianka do blond włosów)

Sheer Blonde, Blonde Ambition, Dual Action Mousse (Pianka do blond włosów)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 200 ml
Cena 6,50 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Seria `Sheer Blonde` stworzona została specjalnie z myślą o blondynkach, zarówno naturalnych jak i `wzbogacanych`, także pasemkami. :)
Specjalna pianka przeznaczona dla blondynek, posiada korektor koloru, czyli jasno-liliowy odcień, który pomaga wyeliminować żółte lub rude osady z włosów blond, dodając im blasku i rozjaśniając kolor. Dodaje także włosom objętości, czyniąc je podatnymi na układanie i przedłużając trwałoąć fryzury.
Pianka wzbogacona prowitaminą B5.
Przeznaczona dla wszystkich odcieni włosów blond.
Niestety niedostępna na polskim rynku, podobnie jak inne produkty firmy John Frieda. Można ją natomiast kupic w krajach tzw. starej Europy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nadaje platynowy odcien

Niestety wlosy sa po niej twarde i sztywne,ale nie spotakalam jeszcze pianki ,ktora nadaje wlosom platynowy odcien i to jest super.Bardzo lubie stosowac ja na zwiazane w kucyk wlosy,na wierzch klade troche pianki ,by wlosy nabraly lekko srebrnego odcienia.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

W swojej kategorii OK

Miałam kiedyś długie włosy, które nawijałam na grube wałki, coby zarzucać fryzurą bujną i gładką niczym u Jennifer Anniston (zgodnie z ówczesnym trendem ;) ).
Do stylizacji nezbędna mi była zatem pianka.
Używałam ich wiele, przez wiele lat, dopiero niedawno doszłam do wniosku, że są mi w gruncie rzeczy zbędne, bo wysuszają moje i tak już nadwątlone rozjaśniaczem włosy.

Z tą pianką niestety nie inaczej. Jest lekka, ale wysusza na dłuższą metę i jeśli chemy ją stosować, to tylko przy jednoczesnym układaniu włośow na szczotce, żeby zachowały miękkość i połysk. Na tej piance ciężko mi się "pracowało" - wyjątkowo szybko zasycha, a włosy razem z nią, tworząc sztywne pasma o dowolnym kształcie. Jeśli jednak działać szybko, faktycznie dodaje objętości.

Kolor jest niezły, rzeczywiście niweluje ewentualną żółć i nadaje kremowo-popielaty odcień, ładnie to wygląda. Niestety nie dodaje blasku - nawet przy suszeniu na szczotce ciężko go uzyskać.

Wątpię, żebym powtórzyła zakup, choć lubiłam ten produkt, ale skończyłam z piankami. :)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  23
  produktów

  367
  recenzji

  4
  pochwał

  9,96

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking