Big Hair, Body Beautiful Shampoo (Szampon dodający objętości)

Big Hair, Body Beautiful Shampoo (Szampon dodający objętości)

Szampon, który myjąc, dodaje włosom objętości, przez zwiększenie poziomu ich nawilżenia, wzmocnienie i wygładzenie, co dodaje także niezwykłego blasku. Delikatny, super-efektywny, pozostawia włosy lekkie, sprężyste i pełne życia. Przeznaczony do mycia włosów delikatnych, pozbawionych energii.
Testowany na zwierzętach.
Niedostępny w Polsce, można go kupić w Wielkiej Brytanii (jak i inne produkty firmy).

Bardzo zły.

Używałam tego szamponu rok temu.
Liczyłam na jakikolwiek efekt większej objętości, niestety nic z tego.
Zacznę może od plusów. Szampon ładnie pachnie, elegancko i ma dobrą konsystencję, nie jest za rzadki i nie przelewa się między palcami.
Niestety jest bardzo mało wydajny przez to, że bardzo słabo się pieni.
A jeśli chodzi o efekty, to nie dość, że zero zwiększonej objętości, to w dodatku miałam wrażenie, że włosy są wręcz niedomyte, oklapnięte, przetłuszczone.
Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Przecietnie...

Czesto zmieniam szampony, gdyz moje wlosy jeszcze szybciej sie do nich przyzwyczajaja...
Szampon BIG HAIR zaintrygowal mnie oczywiscie faktem obietnicy zwiekszenia objetosci, ale po pierwsze - bardzo spodobal mi sie kolor opakowania - piekna czerwien, inna niz na zalaczonym zdjeciu (w ogole mam butelke ze smieszna obrotowa zakretka o innej szacie graficznej) - jak ja bym chciala dostac taki lakier do paznokci i pomadke !!!!!!! :)
Wracajac do szamponu: bardzo zwyczajny, niczym szczegolnym sie nie wyroznia...
Nie zauwazylam obiecywanego nadzwyczajnego polysku i pogrubienia mojej czupryny...
Aha zapach - niestety dziala to na jego niekorzysc - jakis taki meski, dziwny, chemiczny nie odpowiada mi.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu na zmiane z innymi
Ilość zużytych opakowań: zuzylam prawie cale 325ml

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Rzeczywiscie "duze wlosy"

Po tym szamponie moje wlosy krecily sie jeszcze bardziej niz zwykle. Ponadto byly "podniesione" i ukladaly sie naprawde tak jak chcialam, szczegolnie w polaczeniu z odzywka z tej samej serii. Moze to nie jest KWC, ale to naprawde fajny szampon, szczegolnie do falujacych wlosow.

Jak dbać o włosy zimą?

Mocno średni

Używałam go wprawdzie już kilka latek wstecz, ale pamiętam, że nie zachwycił (w przeciwieństwie do innych produktów serii / firmy).
Zupełnie nie czułam szczególnego zwiększenia objętości włosów, a wręcz miałam wrażenie, że pozostawia na nich dziwną warstwę, do kórej następnie lepi się brud, co czyni fryz ciężkim i ... "pozbawionym energii". Trudno mi go było do końca wypłukać, ale też włosy ciężko się rozczesywały.

Słabo się pieni, pomimo zawartości SLS.
Pachnie dość nieciekawie.

Wiem, że firmę stać na więcej, w tym przypadku cena jest absolutnie horrendalna, w stosunku do jakości.