AA, AA Body, Regenerujący Balsam do rąk i paznokci

AA, AA Body, Regenerujący Balsam do rąk i paznokci

Balsam do rąk zawierający witaminę A, wyciągi ziołowe, olej silikonowy i substancje nawilżające; przeznaczony pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Wygładza i zmiękcza skórę dłoni oraz wzmacnia paznokcie. Tworzy ochronny film na powierzchni skóry.

nie na zimę

Ciągle go kupuję, chociaż moja przyjaciółka, która mi ostatnio zajrzała do koszyka w Firlicie, stwierdziła, że krem do rąk za 13 PLN to rozpusta.
Podoba mi się zapach, łagodzenie moich wiecznie zadzierających się skórek, delikatny film, jaki zostawia na dłoniach - nie kleisty i nie "skrzypiący" , dobrze zamykająca sie tubka, którą można bez obaw schować do torebki. Dość wydajny i szybko się wchłania. Moim zdaniem wzmacnia paznokcie - sa błyszczące i mniej sie łamią. Przynajmniej moje.
Jednak na zimę daje za małą ochronę. Kupiłam więc zimowy krem Flos Leku a tego używam w domu.
Bardzo mi odpowiada.

A fuj!

Krem nie ma żadnego pozytywnego działania. Nawet nie wsiąka w skórę, tylko tworzy taką błyszczącą ohydną warstwę na dłoniach, która tłuści wszystko po drodze i ciężko się zmywa :(

W ogóle mi nie pasuje!

ten zapach !!! :D

Kocham go za naprawdę cudowny, świeży zapach. Krem idealnie nadaje się na dzień, bo nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy i szybko się wchłania. Raczej nie sprawdzi się na bardzo zniszczonych, przesuszonych dłoniach. Raz na jakiś czas go używam (głównie ze względu na zapach ;) ), ale do codziennej pielęgnacji zwłaszcza zimą wolę coś bardziej odżywczego.

Smokey eyes H&M

Taki sobie

Najbardziej przeszkadza mi w nim ten "apteczny" czy wręcz "szpitalny" zapach. Poza tym średnio się wchłania. Plus: faktycznie zmiękcza naskórek. Zużytych opakowań: jedno -głównie do stóp (przez ten zapach!). Więcej nie kupię , o wiele lepszy jest zwykły glicerynowo-cytrynowy krem do rąk.

niezły i wydajny

Ten krem łączy właściwości nawilżające, ochronne i odżywcze.
Ponieważ kupiłam go jakiś czas temu i używałamm regulanie, mogę stwierdzić, że przy systematycznym uzywaniu skóra na dłoniach jest jedwabiście gładziutka i elastyczna, paznokcie wzmocnione.
Ma delikatny, ale przyjemny zapach.
Wchłania się jednak niezbyt szybko, a na wewnętrznej stronie dłoni pozostawia przez jakiś czas tłustą warstewkę - nie lubię tego, mama wrażenie że ręce są brudne. Poza tym, bezpośrenio po nałożeniu skóra w suchszych miejscach, w okolicy podrażnień zaczerwienia się, a nawet lekko swędzi (efekt mija po kilku minutach). Przy sporadycznym stosowaniu może zniechęcać - pomimo pozostawienia tej ochronnej warstwy skóra dłoni nie jest wystarczająco nawilżona po jednorazowym nałożeniu.

Zużyłam niecałą tubę, nie zamierzam kupić ponownie