Naturals, Żel pod prysznic Kwiat Pomarańczy

Naturals, Żel pod prysznic Kwiat Pomarańczy

Delikatny żel o działaniu kojącym. Myje i ożywia skórę pozostawiając na niej świeży zapach kwiatu pomarańczy.

Cena: 16,90 zł / 150 ml

chemiczna pomarańcza

Dostałam żel w prezencie i stał już od dawna na półce czekając aż się zlituję. Zlitowałam się kilka dni temu z nabytej poznańskiej gospodarności - po prostu pomyślałam, że moze się przeterminować.
Tak też żel trafił do łazienki. Sprawuje się tak jak żel - myje, pieni się trochę, nie pielegnuje specjalnie, ale i nie oczekiwałam od niego jakiś rewelacji. Zawiodłam się zapachem - ta pomarańcza to wyszła z probówki szalonego chemika - zaprawiona kwasem, czymś sztucznym i wstrętnym.
W takiej sytuacji największą zaletą żelu jest jego niewielka pojemność.

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:

moze byc

wprawdzie nie pachnie typowo pomaranczami ale zapach calkiem przyjemny..kolejny zel ktory uzywam po wysilku fizycznym..duzy plus za poreczne opakowanie

orzeźwia

Ja mam obsesję na pkt zapachu Kwiatu Pomarańczy wiec kiedy tylko moge kupuję w wyprzedaży ten żel by uzbierać na lato.Zapach jest piękny, naturalny, w składzie występuje faktycznie ekstrakt z Kwiatu Pomarańczy-nie wiem co on robi i czy wogóle robi.Skóra po tym żelu jest świeża i pachnąca.A najbardziej lubię w nim właśnie cudowną moc tego zapachu.Napewno nie nawilży skóry-dlatego lepiej używać go w lato.Orzeźwienie gwarantowane

Avon Mark - relacja

marny

Żel jest przede wszystkim potwornie niewydajny. Przyznaję, że początkowo zwiększałam jego ilość z nadzieją na uzyskanie piany, ale jednak szybko doszłam do wniosku, że jest to po prostu niemożliwe. Mimo tego, trzeba go użyć niezwykle dużo i skończył się w tempie ekspresowym :(. Zapach mi się nie podoba - jeśli to pomarańcz, to raczej zielona i niedojrzała. W każdym razie nie ma w nim żadnej słodkości, ale może to mnie się podświadomie marzyła raczej mandarynka... Opakowanie małe, być może praktyczne, gdyby ktoś chciał wieszać, ale u mnie stoi (dobrze choć, że na nakrętce :) ). Cena zdecydowanie za wysoka jak na taki kosmetyk, na pewno więcej nie kupię, choć inne zapachy i tak kuszą :D.

Używam tego kosmetyku od tygodnia jakoś
ilość zużytych opakowań: 1

Fajny

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Ma gęstą konsystencję, pomarańczowy kolor. Dobrze się pieni, mycie się nim to sama przyjemność. Nie wysusza skóry. Ma bardzo ładny delikatny zapach pomarańczy.