Oriflame, Indulgence, Relaxing EDT (Relaksująca woda toaletowa)

Oriflame, Indulgence, Relaxing EDT (Relaksująca woda toaletowa)

Obudzi Twoje zmysły orzeźwiającym aromatem cytrusów i wprowadzi Cię w błogi nastrój dzięki ciepłym, drzewnym nutom. Olejki eteryczne: mandarynkowy i cedrowy ukoją umysł i pozwolą Ci na chwilę zapomnieć o całym świecie

Męczący

- Brzydkie, ciężkie, toporne, bez charakteru, część górna nie trzyma się dolnej.

+ Niezła cena w promocjach; świetna trwałość, na skórze aż do kąpieli.
++ Na przechodzącej obok prędkim krokiem osobie może się spodobać.
- Niestety, nie jest relaksujący ani odrobinę. Nie orzeźwia, nie czuć mandarynek. Męczy, dusi, drażni. Zatęchły jak szafa ze starymi, nieco nadpsutymi futrami babci. Tkwi na skórze i niepokojąco o sobie przypomina. Aż chce się go z siebie zmyć, co rzadko mnie się zdarza.

Dla starszych pań, które chcą uchodzić za stare. Dla wrednych, zepsutych pasażerek komunikacji miejskiej.

nie mój

Pierwsz raz zdarzyło mi się coś takiego-nie mogłam znieśc tego zapachu na sobie:(. Różne miałam w życiu zapachy, lepsze i gorsze, ale po użyciu tego przed wyjściem na uczelnię, musiałam myc szyjkę w uczelnianej łazience bo myślałam że się uduszę. A te perfumy wcale nie są brzydkie, tylko tak mocne i trwałe, że aż trudno je znieśc. Początkowo pojawia się silna cytrusowa woń, ale nie jakaś świeża, tylko dziwnie ciężka. Po kliku (!!!) godzinach trochę łągodnieje i zapach staje się bardziej znośny. Ale i tak nie dla mnie. zamiast relaksowac, doprowadzał do szału. A szkoda bo diabelnie trwały:( :(
A jednak dwie gwiazdki: jedna za trwałośc, druga za niebanalnośc zapachu........

Używam tego produktu od:juz nie na szczęście
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

na zimowe chłody

Zacznę od tego, że jest to najtrwalszy zapach oriflame z jakim dane mi było się spotkać (a miałam tego trochę ;) ), wytrzymuje ze spokojem od rana do późnego popołudnia, szczególnie we włosach i na ubraniu.
Jest bardzo intensywny, drzewny, ciepły. Idealny na zimę. Wyróżnia się i ciężko pomylić go z innym zapachem.
Flakon może i szyczytem kunsztu nie jest ale nieregularny kształt i szronione szkło mają coś w sobie, choć nie wygląda to już tak efektownie jak w katalogu.
Bardzo lubię, zużyłam multum próbek a kiedy wreszcie kupiłam sobie buteleczkę okazuje się, że jest wycofywany ze sprzedaży. Szkoda.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50 ml

Oriflame tutorial 2 konwertowany

ciepły i z charakterem

Mam go odkąd pojawił się w katalogu, bo używam tylko w okresie od listopada do stycznia w pochmurne i zimne dni. W buteleczce zostało jescze na ten sezon zimowo-depresyjny.
Zapach jest charakterystyczny i rozpoznawalny - ja w nim czuję cyprys (rosnie w ogrodzie u mamy i roztarty w dłoniach obłędnie pachnie) oraz jakies skórki pomarańczowe z odrobiną goryczy. Zapach jest trwały, ale nie rozwija się na skórze, do końca czuć te same nuty, ale w sumie to mi nawet odpowiada.
Buteleczka ciekawa, ale ciężka - do torebki trochę za ciężka, ale na upartego mozna nosić.
Na razie nie planuję zakupu, bo mam jeszcze jakieś 15-20 ml w opakowaniu, ale na następną zimę kto wie?

Używam tego produktu od:momentu wprowadzenia
Ilość zużytych opakowań:2/3 opakowania

na jesienną deprechę

Zapach poznałam już rok temu, ale jakoś w okresie, gdy był w promocji katalogowej, nie miałam na niego funduszy. Teraz, gdy się znów pojawił taniej, jakoś wykombinowałam kaskę i go mam. I żałuję tylko tego, że nie udało mi się to rok wcześniej, bo zapach faktycznie stworzony dla mnie. Ciepły, otulający, smakowity - w sam raz na jesienną deprechę właśnie :D Co prawda tegoroczna jesień jakaś taka letnia jest, ale to nie przeszkadza mi zupełnie w używaniu tego zapachu i poprawianiu sobie nim nastroju. Zwłaszcza wieczorami, kiedy to dziwnym sposobem czuć go najmocniej, najładniej. Początkowa nuta co prawda nie jest najbardziej udana, gdyż odrobinę zalatuje zieloną świeżością kojarząc mi się z liśćmi albo skórką jakiegoś cytrusa (może to te mandarynki?), ale potem jest już tylko lepiej. Zapach się ociepla, wychodzi z niego taka smakowita słodycz nieodparcie przywodząca mi na myśl pieczone jabłka, słodziutkie bezy i inne tego typu rarytasy :love: Na mnie Indulgence to po prostu sama słodycz, ale nie taka duszna, killerowata, a ciepła, otulająca. O dziwo, jak na Oriflame zapach jest baaardzo trwały - utrzymuje się na mnie kilka godzin, a we włosach trwa jeszcze dłużej. Czasem, gdy kładę się spać, wyłaniający się z nich delikatny aromat tuli mnie do snu.
Co do buteleczki - mnie tam się podoba. Dzieło sztuki to to może nie jest, ale mimo, że butelka wydaje się prosta, to jest jeszcze pomysłowa i poręczna.

Ilość zużytych opakowań: próbka, a potem od 2 tygodni własny flakonik

uwodzicielski zapach

Uważam Indulgence za piękny zapach, odpowiedni na romantyczne wieczory w towarzystie uroczego mężczyzny;) Na dodatek jest bardzo trwały(!). Nie spodoba sie osobom, które lubią lekkie i świeże zapachy, gdyż ten jest intensywny i jakby 'mdły', ale ta 'mdłość' czyni go niezwykle tajemniczym co mi sie bardzo podoba;) Zapach nadaje się raczaj na chłodne dni, jednak gdy ktoś jest w nim tka zakochany jak ja to może go używac calutki rok;) Jedyny minus to opakowanie, które nie wyróznia sie niczym szczególnym i na dodatek jest nieporęczne, jednak to jest tak na prawde malo istotne... Myslę ze cena jest równiez zachecajaca;)

Rozpoznawalny zapach

Zdecydowanie zapach dla mnie na zimę, rozgrzewał mnie, długo czułam go na sobie, trwały nawet po praniu ;)
Zapach bardzo przyjemny faktycznie drzewny

Flakon ładnie prezentuje sie na półce, choć trochę nieporęczne.

wali

Obrzydliwy. Ruski śmierdziuch z kiosku ruchu. I opakowanie też jest absurdem. A do tego piekielnie trwały. On powinien być chyba "stresujący" a nie "relaksujący" ;). Nic dziwnego że tańszy niż pozostałe z oriflame.

Super zapach...

Skuszona promocją kupiłam tę wodę toaletową. Nie żałuję :) - to fajny, ciepły, dośc intensywny - na początku i mocny zapach. Opakowanie też niczego sobie, dość oryginalne. Dla mnie to bardzo miły zapach zwłaszcza na specjalne okazje ;), choć używam go dość często. Myślę, że pasuje w sam raz na wiosnę :). Nie wiem, czy kupię ponownie, bo z reguły dość często nudzę się zapachami i po zużyciu 1 opakowania muszę zrobć przynajmniej jakąs przerwę. Ale polecam go gorąco :)

Znakomite

Bardzo intrygujący zapach, wydawał mi się znajomy od samego początku, po dogłębnej analizie stwierdziłam, że przypomina mi uwielbiane niegdyś Indian Sumer. Zmysłowe, ciepłe, utrzymują się na skórze ok. 4 godzin. Małego minusa dostaje za niezgrabny flakon…

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 tygodnie / w trakcie pierwszego
Recenzja: ...