Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący do jasnej karnacji

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący do jasnej karnacji

Olejkowy balsam brązujący stopniowo nadaje jasnej skórze odcień naturalnej opalenizny. Nawilża i regeneruje skórę dbając o wygląd ciała. Pomaga ujędrniać, modelować i wyszczuplać sylwetkę. Lekka, łatwo rozprowadzająca się i wchłaniająca konsystencja balsamu nie pozostawia smug ani tłustego odczucia na skórze. Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory relaksuje zmysły pozostawiając przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze. STEP BY STEP bronze: Arabica Coffee & Macadamia Oil – odżywcze olejki – nawilżają, regenerują i poprawiają elastyczność skóry. Cocoa & Tropical Butter – regenerujące masła – wygładzają i chronią przed nadmierną utratą wody z naskórka. Brazilian Body Complex – aktywny kompleks wyszczuplający – spowalnia rozwój tkanki tłuszczowej, wspomaga i przyspiesza procesy spalania i rozkładu tłuszczu. DHA Bronze Effect – powoduje stopniowe wyzwalanie ciemniejszego zabarwienia skóry. Balsam podkreśla i podtrzymuje opaleniznę uzyskaną naturalnie lub w solarium. Po 2-4 krotnej aplikacji jednego dnia skóra szybko nabierze kolorytu delikatnej opalenizny – doskonały efekt np. przed wieczornym wyjściem!

balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml

Bardzo fajny produkt

Bardzo przyjemna , lekka konsystencja. Łatwy w aplikacji, efekt stopniowej opalenizny - choć po kilku razach robi się za pomarańczowa. Dlatego nie polecam przesadzać ze zbyt częstą aplikacją. Zapach bardzo ładny, po kilku godzinach wyczuwalny jest typowy dla tego typu kosmetyków zapach, ale nie jest bardzo intensywny. Jednak za taką cenę to najlepszy produkt brązujący jaki do tej pory miałam okazję używać.

Nogi muśnięte słońcem

Przyznam, że nigdy w życiu nie używałam samoopalacza. Jako nastolatka nie miałam problemów z równomiernym opalaniem, dopiero potem zwróciłam uwagę, że coraz trudniej opalić mi nogi. Jakoś mi to nie przeszkadzało, że na tle innych miałam bledziutkie nóżki, ale w tym roku coś mnie tknęło... I wpadłam przypadkiem na recenzję tego produktu w KWC... Zachęcona, 24 godziny później już go miałam ;).

Oj nie

Byłam zrażona do wszelkich balsamów brązujących po tym jak kiedyś jako nastolatka wysmarowałam się taki balsamem. Nie pamiętam firmy, bo podebrałam go mamie, ale miałam paskudny, pomarańczowy odcień. Coraz bardziej jednak przeszkadza mi moja blada skóra, a opalac sie nie moge wiec zachecona opiniami zakupiłam ten balsam. Przy stosowaniu raz dziennie nie widziałam żadnych efektów, zaczełam wiec stosowac dwa razy dziennie no i tutaj po jakis 3 dniach zaczeły byc widoczne efekty. Balsam nie robi smug, ale w miejscach takich jak kostki u nóg czy przy nadgarstkach robi małe plamy. No i ten odcień brrr... w świetle sztucznym wyglada ładnie, kolor lekko brazowy, za to w świetle dziennym, tragedia, wyglada jakby sie miało żołtaczke. Zapach typowego samoopalacza, jest bardzo nietrwały i niestety nie schodzi równomiernie.

depilacja metody

Delikatny efekt

Nigdy nie byłam przekonana do balsamów brązujących, bo każde podejście kończyło się pomarańczowymi plamami na ciele. Po kilku latach przerwy postanowiłam spróbować i zachęcona opiniami, zdecydowałam się na Perfectę. Mam bardzo jasną karnację, także bałam się pomarańczowego, sztucznego koloru. Efekt brązujący pojawia się po ok. 2-3 dniach stosowania. Jest bardzo naturalny i delikatny. Zapach balsamu jest przyjemny, owocowy, typowy zapach samoopalacza nie jest bardzo wyczuwalny. Balsam nie wysuszał skóry. Szybko się wchłania, ma konsystencję mleczka. Minus za barwienie ubrań, głównie bielizny. Opakowanie starczyło mi na ok. 3 tygodnie stosowania. Polecam osobom, które oczekują efektu delikatnego muśnięcia słońcem, ja zdecydowałam się na wersję dla ciemnej karnacji i przy niej pozostanę.

Naprawdę świetny

Nie przepadam za balsamami brązującymi ani samoopalaczami ze względu na smugi jakie pozostawiają i na wysuszenie skory. Jednak przeglądając kiedyś kwc natknęłam się na opinie tego balsamu i kilka tygodni pózniej gdy go zobaczyłam w promocji za kilka złotych musiałam go kupić.
Zapach - mi osobiście sie nie podoba, a dodatkowo po kilku chwilach zmienia sie w typowy samoopalaczowy smrodek. Ale to nic... Działanie tego cuda zupełnie rekompensuje niedogodności zapachowe ;-) Balsam brązuje stopniowo (w moim przypadku 2 użycia dają zadowalający efekt mojej naturalnej opalenizny), ale nawet przy codziennym używaniu nie zamienia skory w pomarańczowy twór z łatami. Skóra ciagle wyglada bardzo naturalnie, tylko na mocniej opaloną, nie ma mowy o smugach czy latach, tym bardziej o przesuszeniu. Skóra jest nawilżona i po prostu wyglada ładnie. Ja używam go tylko na nogi, bo wiadomo jak trudno opala się ta cześć ciała, szczególnie u bladolicych jak ja :-) Takiego efektu jak używanie balsamu nie dały mi ani wakacje na Majorce ani na Sardynii ;-)
Zdecydowanie polecam

Brak przekonania

Kupiłam ten balsam zachęcona przyzwoitą ceną na promocji i potrzebą ubrązowienia się. Na początku wszystko było okej, nawet nieźle mi się sprawdzał i postanowiłam nadal go używać, mimo okropnego (moim zdaniem) zapachu. Niestety po jakimś czasie zauważyłam, że balsam zaczął zostawiać po sobie brzydkie plamy i smugi, dlatego przestałam go używać. Zawsze zwracałam uwagę na to, aby rozprowadzać go równomiernie na całej powierzchni skóry, ale niestety, mimo moich starań nadal pozostawiał ślady.

Najlepsze odkrycie!

Balsam używam dopiero tydzień ale już mogę powiedzieć, że jest boski! Zawsze miałam problem z opaleniem nóg, bo dolna część mojego ciała po prostu nie chciała się opalać i nogi zawsze odstawały od reszty ciała kolorem były po prostu blade, wręcz świeciły bladością. Balsam kupiłam jako pierwszy z takich produktów brązujących nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takimi produktami. Muszę powiedzieć, że wreszcie moje nogi mają delikatnie brązowy koloryt, nie wyglądają jak smarowane jakimś samoopalaczem lecz muśnięte słońcem. Po zastosowaniu na wieczór po kąpieli i później jeszcze rano po przebudzeniu już rano widać efekty. Idealny balsam na co dzień, pielęgnuje i odżywia. Moje nogi wreszcie nie są blade jak "ściana" i wreszcie nie wstydzę się założyć krótkich spodenek.
OBY NIE WYCOFALI GO, BO NIE WIEM CO POCZNĘ!!!

Jestem w szoku :-)

Jestem bardzo mile zaskoczona. Wypróbowałam kilka rodzai balsamów brązujących i okazało się, że ten jest najlepszy na równi z Dove.
Szybko i ładnie brązuje. Na pewno do niego wrócę mimo tego, ze nie ma oszałamiającego zapachu i niestety szybko się kończy.

Bardzo dobry

4 w 1:

*brązowienie - pod tym względem kosmetyk jest świetny. Po 4 dniach używania mam bardzo ładnie przyciemnione nogi, rece i dekolt. Nie ma smug, balsam wchłania się bardzo szybko.
*nawilżenie - skóra przestała być szorstka, mam bardzo gładkie nogi. Zauważył to nawet mój mąż :)
*odżywienie i *modelowanie zrecenzuję po dłuższym czasie stosowania.

Mój ulubiony !!!

Mój numer 1 !
Używałam już wielu balsamów brązujących i samoopalaczy, ale ten jest najlepszy.
Ma przepiękny, tropikalny zapach, który przypomina mi wakacje, słońce i plażę :)
Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, a co za tym idzie jest wydajny.
Kolor "opalenizny" jest bardzo naturalny i przede wszystkim brązowy a nie pomarańczowy.
Nie zapycha ... więc nie ma mowy o występujących po nim wypryskach.
Cena ... jak dla mnie rewelacja !
Jest dostępny w każdej większej drogerii.

Jedyny minus to samoopalaczowy smrodek, który niestety pojawia się po ok. godzinie od aplikacji ... ale nie spotkałam jeszcze kosmetyku brązującego, który by go nie miał.

Podsumowując jest to mój faworyt ! I na pewno zagości na długo w mojej łazience :)

Niestety wersja do ciemnej karnacji jest za mocna i łatwo o zacieki i smugi.

Jest dobry

Producent obiecuje nam stopniowe przybrązowienie skóry w bardzo krótkim czasie, i tym intensywniejszy efekt im częściej będziemy używać balsamu, jednak nie pisze o tym jak długo produkt się utrzymuje. U mnie zadziałał idealnie, posmarowałam nim moje blade nogi wieczorem, a następnego dnia rano były delikatnie ciemniejsze. Ma piękny zapach, przez co stwierdziłam że nie chcę myć po nim dłoni (a powinno się) i w efekcie rano miałam ciemną skórę między palcami, kolor utrzymywał się około 3 dni.

Alternatywa

Zalety:
+ bardzo dobrze rozprowadza się po skórze
+ nie jest tępy
+ szybko się wchłania
+ poręczne opakowanie posiada
+ kolor opalenizny jest delikatny i można go stopniować
+ po pierwszej aplikacji uzyskałam bardzo subtelne rozświetlenie ciała

Ciekawy kosmetyk, wart wypróbowania podczas wakacji. Nie używam takich kosmetyków na co dzień, ale ten mi się podoba.