Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący do jasnej karnacji

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący do jasnej karnacji

Olejkowy balsam brązujący stopniowo nadaje jasnej skórze odcień naturalnej opalenizny. Nawilża i regeneruje skórę dbając o wygląd ciała. Pomaga ujędrniać, modelować i wyszczuplać sylwetkę. Lekka, łatwo rozprowadzająca się i wchłaniająca konsystencja balsamu nie pozostawia smug ani tłustego odczucia na skórze. Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory relaksuje zmysły pozostawiając przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze. STEP BY STEP bronze: Arabica Coffee & Macadamia Oil – odżywcze olejki – nawilżają, regenerują i poprawiają elastyczność skóry. Cocoa & Tropical Butter – regenerujące masła – wygładzają i chronią przed nadmierną utratą wody z naskórka. Brazilian Body Complex – aktywny kompleks wyszczuplający – spowalnia rozwój tkanki tłuszczowej, wspomaga i przyspiesza procesy spalania i rozkładu tłuszczu. DHA Bronze Effect – powoduje stopniowe wyzwalanie ciemniejszego zabarwienia skóry. Balsam podkreśla i podtrzymuje opaleniznę uzyskaną naturalnie lub w solarium. Po 2-4 krotnej aplikacji jednego dnia skóra szybko nabierze kolorytu delikatnej opalenizny – doskonały efekt np. przed wieczornym wyjściem!

balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml

nic

niestety na mojej skorze nie robi nic, rano skora ma dokladnie taki sam odcien jak przed nałozeniem
dałabym 1,5 gwiazdki gdyby mozna bylo, bo skora jest przyjemnie nawilzona, zawsze cos

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609896].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę świetny

Nie przepadam za balsamami brązującymi ani samoopalaczami ze względu na smugi jakie pozostawiają i na wysuszenie skory. Jednak przeglądając kiedyś kwc natknęłam się na opinie tego balsamu i kilka tygodni pózniej gdy go zobaczyłam w promocji za kilka złotych musiałam go kupić.
Zapach - mi osobiście sie nie podoba, a dodatkowo po kilku chwilach zmienia sie w typowy samoopalaczowy smrodek. Ale to nic... Działanie tego cuda zupełnie rekompensuje niedogodności zapachowe ;-) Balsam brązuje stopniowo (w moim przypadku 2 użycia dają zadowalający efekt mojej naturalnej opalenizny), ale nawet przy codziennym używaniu nie zamienia skory w pomarańczowy twór z łatami. Skóra ciagle wyglada bardzo naturalnie, tylko na mocniej opaloną, nie ma mowy o smugach czy latach, tym bardziej o przesuszeniu. Skóra jest nawilżona i po prostu wyglada ładnie. Ja używam go tylko na nogi, bo wiadomo jak trudno opala się ta cześć ciała, szczególnie u bladolicych jak ja :-) Takiego efektu jak używanie balsamu nie dały mi ani wakacje na Majorce ani na Sardynii ;-)
Zdecydowanie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608921].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak przekonania

Kupiłam ten balsam zachęcona przyzwoitą ceną na promocji i potrzebą ubrązowienia się. Na początku wszystko było okej, nawet nieźle mi się sprawdzał i postanowiłam nadal go używać, mimo okropnego (moim zdaniem) zapachu. Niestety po jakimś czasie zauważyłam, że balsam zaczął zostawiać po sobie brzydkie plamy i smugi, dlatego przestałam go używać. Zawsze zwracałam uwagę na to, aby rozprowadzać go równomiernie na całej powierzchni skóry, ale niestety, mimo moich starań nadal pozostawiał ślady.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605086].usefull || 0 }}% pomocna.
Cellulit mity

Najlepsze odkrycie!

Balsam używam dopiero tydzień ale już mogę powiedzieć, że jest boski! Zawsze miałam problem z opaleniem nóg, bo dolna część mojego ciała po prostu nie chciała się opalać i nogi zawsze odstawały od reszty ciała kolorem były po prostu blade, wręcz świeciły bladością. Balsam kupiłam jako pierwszy z takich produktów brązujących nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takimi produktami. Muszę powiedzieć, że wreszcie moje nogi mają delikatnie brązowy koloryt, nie wyglądają jak smarowane jakimś samoopalaczem lecz muśnięte słońcem. Po zastosowaniu na wieczór po kąpieli i później jeszcze rano po przebudzeniu już rano widać efekty. Idealny balsam na co dzień, pielęgnuje i odżywia. Moje nogi wreszcie nie są blade jak "ściana" i wreszcie nie wstydzę się założyć krótkich spodenek.
OBY NIE WYCOFALI GO, BO NIE WIEM CO POCZNĘ!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596666].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem w szoku :-)

Jestem bardzo mile zaskoczona. Wypróbowałam kilka rodzai balsamów brązujących i okazało się, że ten jest najlepszy na równi z Dove.
Szybko i ładnie brązuje. Na pewno do niego wrócę mimo tego, ze nie ma oszałamiającego zapachu i niestety szybko się kończy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593686].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

4 w 1:

*brązowienie - pod tym względem kosmetyk jest świetny. Po 4 dniach używania mam bardzo ładnie przyciemnione nogi, rece i dekolt. Nie ma smug, balsam wchłania się bardzo szybko.
*nawilżenie - skóra przestała być szorstka, mam bardzo gładkie nogi. Zauważył to nawet mój mąż :)
*odżywienie i *modelowanie zrecenzuję po dłuższym czasie stosowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520856].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony !!!

Mój numer 1 !
Używałam już wielu balsamów brązujących i samoopalaczy, ale ten jest najlepszy.
Ma przepiękny, tropikalny zapach, który przypomina mi wakacje, słońce i plażę :)
Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, a co za tym idzie jest wydajny.
Kolor "opalenizny" jest bardzo naturalny i przede wszystkim brązowy a nie pomarańczowy.
Nie zapycha ... więc nie ma mowy o występujących po nim wypryskach.
Cena ... jak dla mnie rewelacja !
Jest dostępny w każdej większej drogerii.

Jedyny minus to samoopalaczowy smrodek, który niestety pojawia się po ok. godzinie od aplikacji ... ale nie spotkałam jeszcze kosmetyku brązującego, który by go nie miał.

Podsumowując jest to mój faworyt ! I na pewno zagości na długo w mojej łazience :)

Niestety wersja do ciemnej karnacji jest za mocna i łatwo o zacieki i smugi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412231].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobry

Producent obiecuje nam stopniowe przybrązowienie skóry w bardzo krótkim czasie, i tym intensywniejszy efekt im częściej będziemy używać balsamu, jednak nie pisze o tym jak długo produkt się utrzymuje. U mnie zadziałał idealnie, posmarowałam nim moje blade nogi wieczorem, a następnego dnia rano były delikatnie ciemniejsze. Ma piękny zapach, przez co stwierdziłam że nie chcę myć po nim dłoni (a powinno się) i w efekcie rano miałam ciemną skórę między palcami, kolor utrzymywał się około 3 dni.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369361].usefull || 0 }}% pomocna.

Alternatywa

Zalety:
+ bardzo dobrze rozprowadza się po skórze
+ nie jest tępy
+ szybko się wchłania
+ poręczne opakowanie posiada
+ kolor opalenizny jest delikatny i można go stopniować
+ po pierwszej aplikacji uzyskałam bardzo subtelne rozświetlenie ciała

Ciekawy kosmetyk, wart wypróbowania podczas wakacji. Nie używam takich kosmetyków na co dzień, ale ten mi się podoba.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337991].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek ;)

Jeden z moich ulubionych balsamów brązujących :)

Balsam ma cudowny owocowy zapach, który długo pozostaje wyczuwany na skórze, przyjemną konsystencję przypominającą mleczko, dzięki temu łatwo rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania nie pozostawiając po sobie tłustego/lepkiego filmu.
Skóra po jego nałożeniu jest przyjemnie nawilżona, gładka i mięciutka.
Efekt opalenizny widoczny jest już po 2-3 użyciach, jeśli dobrze go rozprowadzimy unikniemy problemu jakim są nieestetyczne plamy i smugi.
Kolor uzyskanej opalenizny jest delikatnie brązowy bez pomarańczowych tonów.

Dodatkowo balsam jest bardzo wydajny i cenowo bardzo przystępny.

Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1290691].usefull || 0 }}% pomocna.