Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący do jasnej karnacji

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący do jasnej karnacji

Olejkowy balsam brązujący stopniowo nadaje jasnej skórze odcień naturalnej opalenizny. Nawilża i regeneruje skórę dbając o wygląd ciała. Pomaga ujędrniać, modelować i wyszczuplać sylwetkę. Lekka, łatwo rozprowadzająca się i wchłaniająca konsystencja balsamu nie pozostawia smug ani tłustego odczucia na skórze. Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory relaksuje zmysły pozostawiając przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze. STEP BY STEP bronze: Arabica Coffee & Macadamia Oil – odżywcze olejki – nawilżają, regenerują i poprawiają elastyczność skóry. Cocoa & Tropical Butter – regenerujące masła – wygładzają i chronią przed nadmierną utratą wody z naskórka. Brazilian Body Complex – aktywny kompleks wyszczuplający – spowalnia rozwój tkanki tłuszczowej, wspomaga i przyspiesza procesy spalania i rozkładu tłuszczu. DHA Bronze Effect – powoduje stopniowe wyzwalanie ciemniejszego zabarwienia skóry. Balsam podkreśla i podtrzymuje opaleniznę uzyskaną naturalnie lub w solarium. Po 2-4 krotnej aplikacji jednego dnia skóra szybko nabierze kolorytu delikatnej opalenizny – doskonały efekt np. przed wieczornym wyjściem!

balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml

Balsam doskonale nawilża skórę nadając jej brązowy kolor. Nie jest rzadki przez co łatwo się nakłada nie pozostawiając smug. Po dwóch tygodniach ciało jest pięknie i równomiernie "opalone".

Jedyny, który nie robi plam!

Zwróciłam na niego uwagę ze względu na ładne opakowanie. I całe szczęście! To jedyny balsam brązujący, który takiemu bladziochowi jak ja nie zrobił plam. Nie ma od razu efektu wow, ale z czasem skóra wygląda na naturalnie muśniętą słońcem, taki zdrowy kolor lekkiej opalenizny. Ja zauważyłam lekką zmianę koloru po tygodniu. Jestem mało doświadczona w używaniu produktów samoopalających, więc jeśli ja potrafię dobrze i bezproblemowo nałożyć ten balsam, to każdy da radę zrobić to bez plam na skórze. Bardzo przyjemna, lekka konsystencja balsamu, dość rzadka, sprawia, że nałożenie zajmuje dosłownie chwilkę. Ekspresowo się wchłania (chyba, że wylejemy na siebie pół opakowania, naprawdę nie wiem skąd opinie, że długo się wchłania) pozostawiając skórę miękką i miłą w dotyku. Przy dłuższym stosowaniu sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Zapach specyficzny, trochę jak produkt do opalania, mi się podoba.

Przecietniak absolutny

Moze balsam sprawdzi sie na 4 dla idealnej skory nastolatki badz 20 latki. Jak dla mnie ani nie brazuje ani nie natluszcza/ nawilza. Pachnie tandetnie i nie moglam sie doczekac az sie skonczy( nie lubie wyrzucac kosmetykow jesli nie mam na nie alergii). Wymieszalam go z brazujacym Dove dla ciemnej skory ktory uwielbiam i jakos udalo mi sie go zuzyc. Bardzo lubie produkty Perfecty, sa wsrod nich prawdziwe perełki za male pieniadze ale ten balsam nie jest jedna z nich. Recenzowalam wersje dla ciemnej skory- przepraszam za pomylke. Skoro ciemna wesja wogole nie brazuje mysle ze z jasna bedzie podobnie

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Dobry produkt

Balsam dosyć mocno przyciemnia, dlatego polecam nie przesadzać z aplikacją. Konsystencja jest lekka i przyjemna. Niestety zapach jest wyczuwalny,ale na szczęście nie jest bardzo intensywny. Produkt również nawilża skórę i moim zdaniem jest jednym z lepszych tego typu jakie miałam okazję używać.

4/5

Balsam ma lekką konsystencję, po posmarowaniu trzeba troszkę odczekać aż się wchłonie, przy codziennym stosowaniu widać efekty już po około 4 dniach, skóra jest lekko bardziej brązowa , natomiast ładnie utrwala letnią opaleniznę, zapach nie ładny, ale nie lubię praktycznie każdego zapachu produktu brązującego, troszkę widać smugi, szczególnie na zgięciach nóg czy też na stopach. Ogólnie daje ładny efekt opalenizny i warto go wypróbować.

Dobry

Balsamowi nic nie brakuje jednak wole ten do ciemniejszej karnacji - daje lepsze efekty. Troche wolno schnie, trzeba odczekać jakieś 20-30 minut przed nałożeniem ubrań bo robi plamy. Niestety mało wydajny.

Bardzo fajny produkt

Bardzo przyjemna , lekka konsystencja. Łatwy w aplikacji, efekt stopniowej opalenizny - choć po kilku razach robi się za pomarańczowa. Dlatego nie polecam przesadzać ze zbyt częstą aplikacją. Zapach bardzo ładny, po kilku godzinach wyczuwalny jest typowy dla tego typu kosmetyków zapach, ale nie jest bardzo intensywny. Jednak za taką cenę to najlepszy produkt brązujący jaki do tej pory miałam okazję używać.

Nogi muśnięte słońcem

Przyznam, że nigdy w życiu nie używałam samoopalacza. Jako nastolatka nie miałam problemów z równomiernym opalaniem, dopiero potem zwróciłam uwagę, że coraz trudniej opalić mi nogi. Jakoś mi to nie przeszkadzało, że na tle innych miałam bledziutkie nóżki, ale w tym roku coś mnie tknęło... I wpadłam przypadkiem na recenzję tego produktu w KWC... Zachęcona, 24 godziny później już go miałam ;).

Oj nie

Byłam zrażona do wszelkich balsamów brązujących po tym jak kiedyś jako nastolatka wysmarowałam się taki balsamem. Nie pamiętam firmy, bo podebrałam go mamie, ale miałam paskudny, pomarańczowy odcień. Coraz bardziej jednak przeszkadza mi moja blada skóra, a opalac sie nie moge wiec zachecona opiniami zakupiłam ten balsam. Przy stosowaniu raz dziennie nie widziałam żadnych efektów, zaczełam wiec stosowac dwa razy dziennie no i tutaj po jakis 3 dniach zaczeły byc widoczne efekty. Balsam nie robi smug, ale w miejscach takich jak kostki u nóg czy przy nadgarstkach robi małe plamy. No i ten odcień brrr... w świetle sztucznym wyglada ładnie, kolor lekko brazowy, za to w świetle dziennym, tragedia, wyglada jakby sie miało żołtaczke. Zapach typowego samoopalacza, jest bardzo nietrwały i niestety nie schodzi równomiernie.

Delikatny efekt

Nigdy nie byłam przekonana do balsamów brązujących, bo każde podejście kończyło się pomarańczowymi plamami na ciele. Po kilku latach przerwy postanowiłam spróbować i zachęcona opiniami, zdecydowałam się na Perfectę. Mam bardzo jasną karnację, także bałam się pomarańczowego, sztucznego koloru. Efekt brązujący pojawia się po ok. 2-3 dniach stosowania. Jest bardzo naturalny i delikatny. Zapach balsamu jest przyjemny, owocowy, typowy zapach samoopalacza nie jest bardzo wyczuwalny. Balsam nie wysuszał skóry. Szybko się wchłania, ma konsystencję mleczka. Minus za barwienie ubrań, głównie bielizny. Opakowanie starczyło mi na ok. 3 tygodnie stosowania. Polecam osobom, które oczekują efektu delikatnego muśnięcia słońcem, ja zdecydowałam się na wersję dla ciemnej karnacji i przy niej pozostanę.

Naprawdę świetny

Nie przepadam za balsamami brązującymi ani samoopalaczami ze względu na smugi jakie pozostawiają i na wysuszenie skory. Jednak przeglądając kiedyś kwc natknęłam się na opinie tego balsamu i kilka tygodni pózniej gdy go zobaczyłam w promocji za kilka złotych musiałam go kupić.
Zapach - mi osobiście sie nie podoba, a dodatkowo po kilku chwilach zmienia sie w typowy samoopalaczowy smrodek. Ale to nic... Działanie tego cuda zupełnie rekompensuje niedogodności zapachowe ;-) Balsam brązuje stopniowo (w moim przypadku 2 użycia dają zadowalający efekt mojej naturalnej opalenizny), ale nawet przy codziennym używaniu nie zamienia skory w pomarańczowy twór z łatami. Skóra ciagle wyglada bardzo naturalnie, tylko na mocniej opaloną, nie ma mowy o smugach czy latach, tym bardziej o przesuszeniu. Skóra jest nawilżona i po prostu wyglada ładnie. Ja używam go tylko na nogi, bo wiadomo jak trudno opala się ta cześć ciała, szczególnie u bladolicych jak ja :-) Takiego efektu jak używanie balsamu nie dały mi ani wakacje na Majorce ani na Sardynii ;-)
Zdecydowanie polecam

Brak przekonania

Kupiłam ten balsam zachęcona przyzwoitą ceną na promocji i potrzebą ubrązowienia się. Na początku wszystko było okej, nawet nieźle mi się sprawdzał i postanowiłam nadal go używać, mimo okropnego (moim zdaniem) zapachu. Niestety po jakimś czasie zauważyłam, że balsam zaczął zostawiać po sobie brzydkie plamy i smugi, dlatego przestałam go używać. Zawsze zwracałam uwagę na to, aby rozprowadzać go równomiernie na całej powierzchni skóry, ale niestety, mimo moich starań nadal pozostawiał ślady.