Balsam do ciała rozświetlająco-rewitalizujący

Balsam do ciała rozświetlająco-rewitalizujący

Balsam przeznaczony do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Idealny po kąpieli słonecznej, solarium i depilacji. Zapewnia skuteczne działanie pielęgnacyjno-upiększające: nadaje skórze złoto-perłowy blask; rewitalizuje, odżywia i wygładza skórę. Wykorzystując moc światła, opalizujące, złoto-perłowe pigmenty nadają skórze wspaniały blask i promienny wygląd. Energy Complex przez zdolność szybkiego przywracania energii komórkom wzmacnia działanie pigmentów, nadając skórze świeży i zdrowy wygląd. Dzięki synergicznemu działaniu kompleksu witamin A, E, F, H, skóra staje się bardziej sprężysta, elastyczna, wygładzona i nawilżona. Wyciąg z mandarynki odświeża, wygładza i odżywia skórę.

Cena: 14 zł / 200 ml

średni

Bardzo lubię tą firmę, więc z przyjemnością kupiłam kolejny jej produkt. Niestety zawiodłam się okrutnie. Pierwsza cecha, która go w zupełności dyskwalifikuje to, że z ogromnym trudem się wchłania. Owszem drobinki ładne, ale rozsmarowac na skórze też trudno. Poza tym nie mam na skórze tego uczucia jedwabistości, jak zwykle po balsamie.

jak dla mnie cudo

Mam ten balsam od dość dawna, jest bardzo wydajny, konsystencja sprawia ze szybko sie wchłania, ma przepiękny zapach, mandarynkowy, bardzo orzeźwiający ;), ma mnóstwo maleńkich drobinek, świetnie wygląda na ciele, cuuudo :) używam na specjalne okazje
ilość zużytych opakowań: 2