Bielenda, Zielona Herbata + Endorfiny, Balsam dodający blasku z endorfinami

Bielenda, Zielona Herbata + Endorfiny, Balsam dodający blasku z endorfinami

Balsam do ciała Zielona Herbata z endorfinami modeluje sylwetkę, ujędrnia i wygładza skórę. Endorfiny pobudzają procesy odnowy komórek i wyzwalają uczucie szczęścia, sprawiając, że skóra promienieje młodością, pięknem i blaskiem. Preparat uelastycznia skórę, pobudza metabolizm komórkowy oraz odpręża.
Codzienna pielęgnacja balsamem Zielona Herbata uczyni skórę napiętą i gładką, optymalnie nawilżoną, pełną promiennego blask.

Cena: ok. 8-10zł/ 250ml

Bez cudów

Żel dla fanek zapachu zielonej herbaty, ponieważ pachnie niezwykle intensywnie, a zapach długo utrzymuje się na skórze. Jak już ktoś wspomniał można stosować go w ramach aromaterpaii, zwłaszcza w połączeniu z wodą toaletową Yves Rocher "The Vert", której zapach jest identyczny :)

Na szczęscie nie kosztuje wiele ;)Używam tego produktu od: ok. 4 tyg

Świetny

Uwielbiam ten balsam. Kosztuje niewiele, pięknie pachni istnie zieloną herbatką ;) Zapach jest świetny, nie podrażnia moej delikatnej i nadwarażliwej skóry, bardzo dobrze nawilża, faktycznie dodaje jej blasku.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

TAK :)

uwielbiam wszystko co pachnie zieloną herbatą! :) balsam pachnie cudnie i rzeczywiście dodaje blasku skórze. szczególnie latem jak byłam opalona balsam dodawał skórze niesamowitego "szczęścia". świetnie wygładza oraz nawilża. :) miałam już kilka opakowań i za każdym razem jak się kończy zakupuję następne, ponieważ to jest balsam, który po prostu muszę mieć :)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:ok 7

Kosmetyczka roku 2017

Warto - choćby dla zapachu

Uwielbiam całą serię z zieloną herbatą - ten balsam też bardzo lubię. Ma rewelacyjny zapach - mogę się nim smarować choćby tylko dla niego. Dodatkowo rozjaśnia skórę i lekko nawilża. Niemniej nie nadaje się np. na lato, gdy opalana skóra jest mocno przesuszona - za to jedna gwiazdka mniej.

Używam tego produktu od:5 lat (początkowo bez endorfin)
Ilość zużytych opakowań:ok. 10 (z endorfinami - ok. 5)

przyjemny

+delikatna konsystencja, może ciut za rzadka
+|przyjeny zapach
+nawilżenie delikatne ciut za słabe
ogólnie polecam, można wypróbować.Mnie bardziej przekonywały stare opakowanka, wtedy balsamik milepiej pasował, ale ten też jest w porządku.

Używam tego produktu od:używałam kiedyś

nieźle ale bez rewelacji

miałam go ze soba na wypadzie wakacyjnym, za plus zaliczam mu zapach- relaksował zgodnie z obietnicą producenta, konsystencja milusia i szybko się wchłania, natomiast jesli chodzi o efekty na skórze to rewelacji nie zauważyłam. Ok, była nawilżona ale tez bez przesady. Polecam go do aromaterapii po wieczornym prysznicu bo gdy sie go wmasowuje w ciało i jednocześnie chłonie zapach to naprawdę odprężą, no ale tak można z wieloma innymi kosmetykami

fajny, jak wiele innych

Zabrałam ten balsam na wakacje. Ładnie nawilża zmęczoną wiatrem, słońcem i sportami skórę. Ma dość intensywny, pospolity zapach. Mnie on nie razi, ale długo się utrzymuje.Co do obietnic producenta - po użyciu balsamu skóra prezentuje się ładnie, jest napięta, ale nie zauważyłam jekiegoś szczególnego blasku i uczucia szczęścia ; ))Niewątpliwą zaletą jest bardzo dobre wchłanianie - można się ubrać dosłownie po chwili. Jestem alergiczką, więc plus za brak wysypki mimo wielości substancji i silnego zapachu. Nawilżenie skóry dobre, ale nie testowałam w ekstremalnych warunkach - np. po silnym opalaniu.