Reinigungsmilch Wildrose (mleczko do demakijażu) (stara wersja)

Reinigungsmilch Wildrose (mleczko do demakijażu) (stara wersja)

Delikatne mleczko przeznaczone dla suchej i wrażliwej skóry. W łagodny sposób usuwa makijaż i brud. Olej z dzikiej róży, orzechów makadamii i jojoby natłuszcza i pielęgnuje skórę podczas mycia, a także chroni przed utratą wilgoci.
Produkt dostępny w Niemczech i w Austrii.

niezly

raczej nie mam porownania z innymi produktami tego rodzaju, jako ze zasadniczo mleczek nie uzywam. ale to kupilam juz kilkakrotnie do sporadycznego zmywania makijazu. ostatnio, zreszta nieproszony, kupil mi je po dlugiej przerwie, moj tz;)(stwierdzil, ze musze wyprobowac. i byl mocno zawiedziony, jak obwiescilam mu, ze znam ten kosmetyk).
skora mojej twarzy jest wrazliwa, naczynkowa, tlusta i na wiekszosc kosmetykow reaguje wypryskami. niemniej ten kosmetyk jej nie podraznia. dobrze usuwa makijaz. o ile moge ocenic jego dzialanie, pod tym wzgledem- zawsze po uzyciu mleczka, zmywam twarz zelem do mycia twarzy. niemniej mysle, ze jakbym zle na niego reagowala, dostalabym wysypu tradziku. przypuszczam wiec, ze jest delikatny, na bazie naturalnych skladnikow, o przyjemnym, o ile ktos lubi zapach rozy, zapachu.
jak zwykle cena- przekonuje.Używam tego produktu od: przez kilka lat, co raz
Ilość zużytych opakowań: kilka

Moje ukochane!

To jest moje ukachane mleczko do demakijażu, do którego zawsze wracam kiedy na dworze robi się chłodniej. Pięknie pachnie, dobrze zmywa makijaż - używam go zazwyczaj jak mydła czyli nakładam mleczko na twarz, masuje i zmywam wodą - oszczędza mi to zabawy z wacikami, a efekt taki sam. Produkt nie podraznia, mam wrażenie, że nawet łagodzi podrażnienia, nie powoduje wysypu niespodzianek,jest łagodny dla oczu, cena przystępna...no po prostu moje KWC!
Gdyby jeszcze tylko było dostępne w Polsce...choć i z tym sobie można poradzić robiąc zapasy przy każdej wizycie w DMie.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 6

ok

mleczko jest calkiem dobre. Ma dosc intensywny zapach jak na kosmetyk naturalny. W trakcie uzywania sprawia wrazenie tustego i jak to juz napisala Monika pozostawia warstewke na twarzy. Ciezko sie ja zmywa. Ale tak zle nie jest, chodz na dluzsza mete troche mi to przeszkadza. Mam go jeszcze cos ponad polowe i jak na razie odstawilam na rzecz mleczka od Dr. Hauschka.Ogolem mleczko jest ok. Dr. Hauschka nie jest tlustawe, lapiej sie zmywa, nie pozostawia tej dziwnej warstewki i zapach mi bardziej odpowiada. Nie zawadzi go miec w domu, ale mysle ze cery suche beda bardziej zadowolone.

No i musze odszczekac co o nim do tej pory napisalam. Wlasnie zakupilam je po raz trzeci. Cera mi sie zmienila na bardziej wymagajaca i to mleczko teraz jest super. W Miedzy czasie zuzylam drugie i teraz przy wizycie w DM-ie znow zakupilam, gdyz widze, ze skora zrobila mi sie suchsza, a mleczko to juz przy myciu lagodzi podraznienia spowodowane wysuszeniem. Poraz kolejny zmienily opakowanie. I tym razem design mi sie podoba. Szkoda, ze nia mam DM-u pod reka, bo bym czesciej kupowala.

Serum na zmarszczki

Po prostu dobry

Mleczko jest jak najbardziej ok. Gestawe a zarazem delikatne, ladnie zmywa makijaz, o rozanym zapachu (choc nie tak mocnym jak tonik z tej serii, ten jest wspanialy). Ma tylko jedna wade.........po zmyciu makijazu zostawia troche niemila warstewke, ktora trzeba dobrze zmyc woda lub tonikiem. Moze sucha skora bedzie sie z tego bardziej cieszyc.
Obecnie resztka jaka mi go zostala znalazla zastosowanie jako mini dodatek do maseczki oczyszczajacej Hauschki (nie zasycha tak szybko).
W tej chwili przerzucilam sie na inne mleczko, ale chyba wroce do zmywania makijazu moim ulubionym zelem.

Używam tego kosmetyku juz sporo czasu (z przerwami)/ ilość zużytych opakowań: hm.......sama nie wiem 2-3?