Multi - Blush (Uniwersalny róż w kremie) (stara wersja)

Multi - Blush (Uniwersalny róż w kremie) (stara wersja)

Uniwersalny produkt typu 3 w 1, do policzków, oczu i ust, w formie kremowego pudru, daje transparentne, satynowe wykonczenie, zawiera witaminy A i E, posiada formule Anti-Pollution, daje wspanialy rezultat w kazdym typie oświetlenia, dostępny w 3 odcieniach.

Cena: ok. 130 zł

polubiłam,a nie lubiłam

Mam odcień numer 30 i nie lubię go...Pudełko się popsuło,odpadła mi szybka i do różu przez szparę wpadały paprochy,jak go otwierałam na powierzchni było pełno kurzu i brudu-przed użyciem trzeba była zedrzeć tę warstwę.Wielkim plusem jest wydajność(-podejrzewam,że wystarcza na bardzo długo) i trwałość,trzyma się cały dzień.Minusy to brak higieniczności i brzydkie ,tandetne pudełko,oraz uciążliwa aplikacja-można się baaaardzo namęczyć,ja osobiście nie umiem go nakładać

13.08.2011
Edytuję ,umiem już aplikować,pędzlem syntetycznym,z którego nie wypadają włosy.

Aktualnie polubiłam go.

Naturalny rumieniec

Ostatnio bardzo polubiłam róże w kremie, choć wcześniej bardzo się przed nimi wzbraniałam. Zaczęło się od różu YSL (który jeszcze nie został zgłoszony na KWC) i w końcu przyszła kolej na Clarins. Posiadam odcień nr 30 Raspberry. Bardzo odpowiada mi efekt, który udaje mi się dzięki niemu uzyskać. Taki naturalny rumieniec bez pudrowego wykończenia. Jakbym się sama delikatnie zarumieniła:) Róż jest bardzo trwały, w ogóle nie ściera się w ciągu dnia (mimo że posiadam przetłuszczającą się cerę). Pięknie rozświetla i ożywia buzię. Aplikacja dziecinnie prosta, nabieram odrobinę na palec i rozcieram na policzku. Następnie utrwalam metorytkami i voila! Jedyne do czego mogę się przyczepić to trochę zbyt gęsta konsystencja. Poza tym wszystko super. Zdecydowanie polecam.

bardzo dobry

Piękny kolor, mam odcień lichee. Niezwykle trwały, daje śliczny efekt na policzkach, taki aksamitny. Jednak łatwiej nakłada mi się róże w pudrze. Opakowanie ok. wydajność również. Polecam. Clarins jak zwykle nie zawodzi.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

malina

Drogi,mam go krótko,więc nie wiem czy jest wydajny,ale ze względu na konsystencje-podejrzewam,że nie.Mam śmieszny kolorek i srebrne pudełko..kolorek 30-framboise-raspberry,dość intensywny,nie za często spotykany w palecie kolorystycznej rózy.

Póki co,jestem zadwolona bo brak kłopotów z aplikacją,a kolor jest jak z marzeń.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie Iszego

Najlepszy w kremie

Dla mnie to najlepszy róż w kremie. I choć mam tłustą bardzo problematyczna skórę, to ten róż radzi obie na niej najlepiej.
Bardzo wydajny, wystarczy ociupinka by ładnie wymodelować twarz. Nie ściera sie, przez cały dzień wygląda świezo jak zaraz po nałozeniu.
Mam odcień nr 1 Tender Lichee i jestem zachwycona odcieniem. Pasuje zarówno do opalonej skóry jak i trochę bladszej. Jest to taki pośredni kolor pomiędzy brzoskwinią, a pomidorkiem :-)
Opakowanie wygodne i choć skromne to i tak eleganckie.
Polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

rewelacja

zglosilam go, wiec wreszcie ocenie, uzywam od jakis 3 lat, nic lepszego nie znalazlam, zgadzam sie z wszystkimi zachwytami, moj ulubiony odcien to 03 Tender Apricot, teraz mam 04 Tender Mandarine, tez ok, ale wroce do 03, wydaje mi sie zreszta, ze kazdy kolor tego kosmetyku da sie rozprowadzic tak, ze bedzie wygladal swietnie, to kosmetyk, ktorego wiem, ze bede uzywac chyba do konca zycia, absolutnie wart swojej ceny i absolutnie wydajny, jak wyprobujecie same sie przekonacie, szczerze polecam, nie pozalujecie

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:

KWC! KWC! KWC!

O matko, co za róż. Wydajny, o przepięknym kolorze (mam Tender Liche), trwały i łatwy w użyciu. Jakoś zapomniałam, że istnieją inne róże. Te i tylko ten. Sylwiasta oddała moje uczucia do tego różu w swojej recenzji. Ave! Ave!

P.S. Wzbudza powszechna zazdrość u koleżanek.:)

tylko ten!

Po otrzymaniu znizki w Sephorze postanowilam zainwestowac w ten roz w kremie.
Balam sie troche czy cos mi znowu nie zacznie wyskakiwac na polikach (jak bo superdrogim rowniez, :( Beneficie), przestudiowalam sklad ze 100 razy i zakupilam. Na razie nic, odpukac, chociaz jest isopropyl ether gdzies przy koncu w skladzie.
Kosmetyk pieknie pachnie (roze????), mam kolor 01 Tender Lichee, ktory na mnie ultrabladej daje efekt lekko brzoskwiniowo - rozowawy.
Roz jest BARDZO MOCNO nasycony pigmentem, wiec wystarczy tylko odrobinka zeby podkreslic kolorem policzki. Za pierwszym razem nalozylam go z rozmachem i ... musialam scierac makijaz, bo wygladalam jak klaun po ucieczce z miejsca pracy.
Do ust nadaje sie tak moim zdaniem srednio - bo jest suchawy a mnie usta w dodatku notorycznie pierzchna. Na powiekach sparawuje sie ok ale mam tyle pieknych cieni do powiek, ze zostane przy nim jako rozu ;) moze kiedys, w podrozy...
Jedyny minus za ktory powinnam odjac gwiazdke to kiepskie, plastikowe opakowanie. Czekam tylko kiedy zlamie sie wieczuszko z cieniutkiego plasticzku. Bo za taka kase powinien miec nawet lusteko!
Trzyma sie za to caly dzien i dodaje pieknego blasku skorze - zdecydowanie roz faworyt, nie wiem dlaczego nie byl tak dlugo oceniany - to swietny kosmetyk.

SKLADNIKI: Caprylic/Capric Triglyceride * Dicalcium Phosphate * Mica * Ozokerite * Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax (Candililla Cera) * Polyethylene * Polycglyceryl-3 Diisostearate * Sorbitan Sesquioleate * Hydrogenated Polyisobutene * Silica * Propylparaben * Fragrance (Parfum) * Retinyl Palmitate * Tocopheryl Acetate * Polyperfluoromethyl * Isopropyl Ether * BHT.

MOZE ZAWIERAC: [+/- Titanium Dioxide (CI 77891) * Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499) * Carmine (CI 75470) * Ferric Ferrocyanide (CI 77510 * Ultramarines (CI 77007) * Blue 1 Lake (CI 42090) * Manganese Violet (CI 77742) * Yellow 5 Lake (CI 19140) * Chromium Hydroxide Green (CI 77289) * Chromium Oxide Greens (CI 77288)].

Używam tego kosmetyku od okolo 2 tygodnie, codziennie i nawet nie widac sladu uzycia! / ilość zużytych opakowań: pierwsze, starczy na bbbbb. dlugo :) Zeby nie miesc zadnych niespodzianek na skorze nakladam go najpierw pedzelkiem (mytym codziennie) a potem rozcieram palcami.

26.03.05 kupilam sobie jeszcze jeden kolor 05, bbbbb. mocna fuksja, trzeba z nia bardziej ostroznie ;) tamten zabrala mi Mama - sucha skora bardzo go sobie chwali

16.06.05 nadal nic nie wyskakuje i ten roz (fuksjowy) idzie leb w leb ze zuzyciem z Blush Delice L'Oreala. Ubylo go malo, bo kolor jest tak intensywny, ze wystarcza odrobina, zeby nadac skorze ladny odcien.
Niestety trudno sie stosuje go pod krem z wysokim filtrem (nakladam roz najpierw, zeby wklepywaniem go nie zniszczyc ochrony filtrami)= tlusta formula filtra rozpuszcza roz. Ale daje sie delikatnie wklepac po nalozeniu skrobii, dlatego zostawiam 5 *