Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Nawilżający krem z kwasem hialuronowym

Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Nawilżający krem z kwasem hialuronowym

Krem łagodzi podrażnienia i odżywia, chroniąc skórę przed działaniem wolnych rodników. Przeciwdziałanie utracie wody i przesuszeniu. Dzięki połączeniu wyciągu z lnu oraz wosku z oliwek krem wykazuje właściwości kojąco-łagodzące. Kwas hialuronowy nawilża, przeciwdziałając utracie jędrności i elastyczności. Formuła kremu została wzbogacona o witaminę C w dwóch postaciach. Pierwsza z nich wzmacnia barierę ochronną skóry. Druga postać, zamknięta w mikrokapsułkach wielokierunkowo działa w głębszych warstwach skóry, zwiększając syntezę kolagenu oraz opóźniając jej proces starzenia. Skóra staje się wygładzona i wygląda młodziej.
Efekty stosowania kremu*:
- 72% - kojenie i łagodzenie podrażnień,
- 90% - zmniejszenie uczucia 'ściągania i pieczenia,
- 97% - zapobieganie przesuszeniu skóry,
- 97% - przywrócenie komfortu.
*Test IN VIVO – ocena w grupie kobiet z cera sucha po 2 tygodniach stosowania.

Struktura
w słoiczku
Wiek
20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+

Spełnia swoje zadanie...

Dostałam go w prezencie. Może niekoniecznie pod moją cerę ale nie lubię jak coś się marnuje, więc postanowiłam dać mi szansę. O okazało się, że dobrze zrobiłam. Krem ma lekką konsystencję, bardzo szybko się wchłania. Rzeczywiście łagodzi zaczerwienienia. Bardzo dobrze nawilża. Jest świetny pod makijaż. Nie uczula. Szkoda, że w ostatnim czasie ciężko go dostać.

Idealny

Dużo się uśmiecham, w związku z czym pojawiły się u mnie zmarszczki mimiczne. Przy regularnym stosowaniu kremu efekty są widoczne już po pierwszym tygodniu. Skóra jest odżywiona, jedwabista na dotyk, a co najważniejsze zniknęły mi mimiczne zmarszczki. Krem nie podrażnia, nie wysusza cery. Idealnie nadaje się jako podkład pod makijaż. Polecam.

Krem na dzień i na noc Lirene Cera wrażliwa

Szczerze zakochałam sie w tym produkcie. ▪Bardzo dobrze nawilza skóre
▪Mozna go stosowac zarówno rano jak i wieczorem ▪Idealnie sie nadaje jako baza pod makijaż ▪po jego użyciu skóra wygląda na wypoczętą i promienną
▪Bardzo dobrze sie wchłania
▪Nie tworzy na twarzy tłustej warstwy
▪A Przedewszystkim dostepny w sieciówce w przystępnej cenie nie za miliony
W kazdym razie jeżeli któraś z was szuka kremu na dzien i na noc w jedym a przy okazji który dobrze nawilża skóre. Zdecydowanie polecam!!!

Bardzo dobry

Wzięłam jako zamiennik bo mojego nie było i w sumie różnicy nie było krem bardzo ładnie ale dość mocno pachnie .Jest lekki i szybko się wchłania czuć że skóra jest nawilżona nawet kilka ładnych godzin.Krem jest bezpieczny nie podrażnia i nie uczula próbowałam nakładać pod makijaż i okazał się dobrym podkładem .Cenowo jest bardzo przystępny można mieć porządną pielęgnację za kilkanaście złotych.

Dobry krem...

Krem kupiłam z ciekawości oraz dla małej odmiany od mojego ulubionego kremu Dermedic.
Plusy :
- dobre nawilżenie,
- brak podrażnień,
- nie zostawia tłustej warstwy,
- jest wydajny,
Minusy :
- niestety jak na krem do cery wrażliwej zbyt intensywnie pachnie, nie lubię czuć przez pół dnia zapachu kremu na twarzy :(.
Kremie ogólnie ok. Ja jednak wracam do kremu Linum z Dermedic.

Extra!

Zdecydowanie mój ulubieniec. Krem stosuję na noc, rano moja cera jest doskonale nawilżona i odżywiona. Nie zatyka porów ( mam cerę mieszaną w kierunku tłustej). Jest lekki, przyjemny w użyciu, ma ładny zapach. Nie stosowałam pod makijaż więc nie będę się wypowiadać na ten temat. Jak dla mnie numer jeden.

okej, ale nie na zawsze

szukając produktu dla swojej wrażliwej cery znalazłam w rossmannie trafiłam na ten krem,. Był niedrogo to zaryzykowałam.
I w sumie jest okej, dobrze nawilża cerę,ale mam odczucie, że wcale jej nie odżywia i to nie jest długoterminowa relacja.
Za to ładnie pachnie i jest wydajny

Ja to kupuję !!

Kupiłam już drugie opakowanie. Dobry krem - polecam. Nawilża, nadaje się pod makijaż i nie pozostawia tłustej warstwy. Świetnie poradził sobie z moimi suchymi skórkami wokół nosa. Moja wrażliwa cera lubi ten krem.

Super dla wrażliwców

Byłam mile zaskoczona efektem działania kremów. Skóra jest wyraźnie rozświetlona, gładsza, jędrniejsza. Wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną jak po urlopie. A ja czuję się szczęśliwa, że mam tak fantastyczne kremy.

Nawilżacz za niewielkie pieniądze

Krem kupiłam z ciekawości, ponieważ lubię testować nowe kremy do twarzy. Zachęcona ceną promocyjną i przeznaczeniem, bo do skóry wrażliwej i który miał nawilżać - kupiłam go.

Krem zamknięty w niewielkim plastikowym opakowaniu, etykieta czytelna, bez zbędnych treści. Widać co kupujemy. Opakowanie jest praktyczne, odkręcana nakrętka, nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku.

Konsystencja nie jest gęsta, jest lekka i przyjemna, możemy być pewni, że kosmetyk będzie się dobrze rozprowadzał na twarzy. Zapach nienachalny, jakby lekko kwiatowy. Lubię kremy z Lirene, właśnie też za zapach, który jest delikatny.

Jak wspomniałam wyżej- krem się dobrze rozprowadza na skórze twarzy. Kosmetyku używałam pod makijaż. W okresie kiedy go zakupiłam moja skóra była trochę przesuszona i potrzebowała nawilżenia. W zasadzie to cały czas potrzebuję nawilżania, ponieważ moja skóra twarzy ma skłonności do utraty wody i wysuszania z racji stosowania dermokosmetyków.

Pod makijaż, krem ten jest idealny - nie wałkuje się i nie roluje. Kosmetyku używałam również oddzielnie- gdy nie miałąm potrzeby malowania się. Musze powiedzieć, że byłam zaskoczona działaniem kremu i to pozytywnie. Już po około tygodniu było widać pierwsze efekty - moja skóra była miękka i nie miałam uczucia jej ściągnięcia. Kremu stosowałam w okresie wiosennym, ale myślę że o zimowej porze też by dał radę.
Kosmetyk pomaga w walce z suchymi skórkami i lekko koi. Nie podrażnił mnie, nie dostałam również po nim uczulenia. Stosowałam go tylko na dzień, sporadycznie na noc. Z racji lekkiej konsystencji dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy.
Muszę wspomnieć o jego wydajności, ponieważ przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na jakieś dwa miesiące - nie trzeba go dużo wybierać aby pokryć skórę twarzy, ponieważ ma lekką konsystencję.

Ogólnie stwierdzam że krem sympatyczny, za niewielkie pieniądze, przydatny jeśli ktoś potrzebuje dobrego nawilżenia. Będę do niego wracać :)

Z innej beczki

Bardzo mi pomógł gdy podrażniłam sobie twarz innym kremem i byłam czerwona jak burak. Dosłownie w jedna czy dwie noce po nałożeniu takiej solidnej warstwy moja buzia odzyskala nornalny kolor i ukojenie. Poza tym nie posiadam typowo skóry wrażliwej, ale mam bardzo wysuszoną twarz po kuracji z kwasami i tak dalej. Wciąż szukam ideału, ale ten krem mnie zaskoczył! Nie spodziewałam sie ze taki typowy krem za jakies 15zl mi pomoże. Pomaga na suche skórki i ogólnie bardzo dobrze nawilża nawet w zimę. Buzua jest po nim gładka, miękka i wyczuwalna jest po nim duza ulga. Opakwanie jest tez lekkie i poreczne. Bardzo polecam!

Cera wrażliwa to zdecydowanie moja cera, więc zawsze wybieram kremy, które mogę stosować w tym zakresie.

PLUSY:
+ Niska cena,
+ Dostępność w wielu mniejszych i większych drogeriach,
+ Wydajność - około 3 miesiące codziennego, wieczornego stosowania,
+ Wizualne wykonanie opakowania,
+ Nawilża,
+ Lekko koi,
+ Lekki, przyjemny zapach,
+ Nie podrażnia, nie uczula,
+ Nie klei się tak mocno jak mają to w zwyczaju kremy z kwasem hialuronowym,
+ Szybko się wchłania.

MINUSY:
Brak

PODSUMOWUJĄC:
Krem stosowałam wyłącznie na noc, więc w tej sferze był bardzo dobry. Nie chciałam go stosować w żaden sposób pod makijaż.