Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Nawilżający krem z kwasem hialuronowym

Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Nawilżający krem z kwasem hialuronowym

Krem łagodzi podrażnienia i odżywia, chroniąc skórę przed działaniem wolnych rodników. Przeciwdziałanie utracie wody i przesuszeniu. Dzięki połączeniu wyciągu z lnu oraz wosku z oliwek krem wykazuje właściwości kojąco-łagodzące. Kwas hialuronowy nawilża, przeciwdziałając utracie jędrności i elastyczności. Formuła kremu została wzbogacona o witaminę C w dwóch postaciach. Pierwsza z nich wzmacnia barierę ochronną skóry. Druga postać, zamknięta w mikrokapsułkach wielokierunkowo działa w głębszych warstwach skóry, zwiększając syntezę kolagenu oraz opóźniając jej proces starzenia. Skóra staje się wygładzona i wygląda młodziej.
Efekty stosowania kremu*:
- 72% - kojenie i łagodzenie podrażnień,
- 90% - zmniejszenie uczucia 'ściągania i pieczenia,
- 97% - zapobieganie przesuszeniu skóry,
- 97% - przywrócenie komfortu.
*Test IN VIVO – ocena w grupie kobiet z cera sucha po 2 tygodniach stosowania.

uniwersalne
lekkie
Wiek
20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+

okej, ale nie na zawsze

szukając produktu dla swojej wrażliwej cery znalazłam w rossmannie trafiłam na ten krem,. Był niedrogo to zaryzykowałam.
I w sumie jest okej, dobrze nawilża cerę,ale mam odczucie, że wcale jej nie odżywia i to nie jest długoterminowa relacja.
Za to ładnie pachnie i jest wydajny

Ja to kupuję !!

Kupiłam już drugie opakowanie. Dobry krem - polecam. Nawilża, nadaje się pod makijaż i nie pozostawia tłustej warstwy. Świetnie poradził sobie z moimi suchymi skórkami wokół nosa. Moja wrażliwa cera lubi ten krem.

Super dla wrażliwców

Byłam mile zaskoczona efektem działania kremów. Skóra jest wyraźnie rozświetlona, gładsza, jędrniejsza. Wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną jak po urlopie. A ja czuję się szczęśliwa, że mam tak fantastyczne kremy.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Nawilżacz za niewielkie pieniądze

Krem kupiłam z ciekawości, ponieważ lubię testować nowe kremy do twarzy. Zachęcona ceną promocyjną i przeznaczeniem, bo do skóry wrażliwej i który miał nawilżać - kupiłam go.

Krem zamknięty w niewielkim plastikowym opakowaniu, etykieta czytelna, bez zbędnych treści. Widać co kupujemy. Opakowanie jest praktyczne, odkręcana nakrętka, nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku.

Konsystencja nie jest gęsta, jest lekka i przyjemna, możemy być pewni, że kosmetyk będzie się dobrze rozprowadzał na twarzy. Zapach nienachalny, jakby lekko kwiatowy. Lubię kremy z Lirene, właśnie też za zapach, który jest delikatny.

Jak wspomniałam wyżej- krem się dobrze rozprowadza na skórze twarzy. Kosmetyku używałam pod makijaż. W okresie kiedy go zakupiłam moja skóra była trochę przesuszona i potrzebowała nawilżenia. W zasadzie to cały czas potrzebuję nawilżania, ponieważ moja skóra twarzy ma skłonności do utraty wody i wysuszania z racji stosowania dermokosmetyków.

Pod makijaż, krem ten jest idealny - nie wałkuje się i nie roluje. Kosmetyku używałam również oddzielnie- gdy nie miałąm potrzeby malowania się. Musze powiedzieć, że byłam zaskoczona działaniem kremu i to pozytywnie. Już po około tygodniu było widać pierwsze efekty - moja skóra była miękka i nie miałam uczucia jej ściągnięcia. Kremu stosowałam w okresie wiosennym, ale myślę że o zimowej porze też by dał radę.
Kosmetyk pomaga w walce z suchymi skórkami i lekko koi. Nie podrażnił mnie, nie dostałam również po nim uczulenia. Stosowałam go tylko na dzień, sporadycznie na noc. Z racji lekkiej konsystencji dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy.
Muszę wspomnieć o jego wydajności, ponieważ przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na jakieś dwa miesiące - nie trzeba go dużo wybierać aby pokryć skórę twarzy, ponieważ ma lekką konsystencję.

Ogólnie stwierdzam że krem sympatyczny, za niewielkie pieniądze, przydatny jeśli ktoś potrzebuje dobrego nawilżenia. Będę do niego wracać :)

Z innej beczki

Bardzo mi pomógł gdy podrażniłam sobie twarz innym kremem i byłam czerwona jak burak. Dosłownie w jedna czy dwie noce po nałożeniu takiej solidnej warstwy moja buzia odzyskala nornalny kolor i ukojenie. Poza tym nie posiadam typowo skóry wrażliwej, ale mam bardzo wysuszoną twarz po kuracji z kwasami i tak dalej. Wciąż szukam ideału, ale ten krem mnie zaskoczył! Nie spodziewałam sie ze taki typowy krem za jakies 15zl mi pomoże. Pomaga na suche skórki i ogólnie bardzo dobrze nawilża nawet w zimę. Buzua jest po nim gładka, miękka i wyczuwalna jest po nim duza ulga. Opakwanie jest tez lekkie i poreczne. Bardzo polecam!

Cera wrażliwa to zdecydowanie moja cera, więc zawsze wybieram kremy, które mogę stosować w tym zakresie.

PLUSY:
+ Niska cena,
+ Dostępność w wielu mniejszych i większych drogeriach,
+ Wydajność - około 3 miesiące codziennego, wieczornego stosowania,
+ Wizualne wykonanie opakowania,
+ Nawilża,
+ Lekko koi,
+ Lekki, przyjemny zapach,
+ Nie podrażnia, nie uczula,
+ Nie klei się tak mocno jak mają to w zwyczaju kremy z kwasem hialuronowym,
+ Szybko się wchłania.

MINUSY:
Brak

PODSUMOWUJĄC:
Krem stosowałam wyłącznie na noc, więc w tej sferze był bardzo dobry. Nie chciałam go stosować w żaden sposób pod makijaż.

Bardzo dobry

Świetny krem każdego dnia. Stosuję rano i wieczorem, czasem wieczorem zastosuję bardziej treściwy krem, bo zbliżam się do 30. Ale ogólnie krem świetnie wygładza, nawilża, ładnie pachnie, nie klei się ( a to częste zjawisko, zwłaszcza przy kremach z kwasem hialuronowym), dość szybko się wchłania, nie podrażnia i mam wrażenie że moje zaczerwienienia na twarzy są zmniejszone więc rzeczywiście łagodzi. Cena też jest ok.

lubię ;)

krem pieknie nawilza skore, nie pozostawia tlustej warstwy, jest wydajny, ma wygodne opakowanie w postaci sloiczka. nadaje sie do stosowania pod makijaz. nie uczulil mnie ani nie podraznil

Przyjemny :)

Jego największą zaletą jest to, że koi podrażnienia, niweluje suche skórki. Faktycznie super sprawdza się dla cery wrażliwej. Twarz po jego zastosowaniu jest miękka, nie błyszczy się. Krem jest lekki, nadaje się pod makijaż. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Po prostu dobry krem na dzień :) Jednak na noc potrzebuję czegoś bardziej odżywczego.

Ładnie nawilża skórę

Krem wielozadaniowy. Ładnie nawilża skórę, idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż, delikatnie ujędrnia i odżywia. Ma fajną cenę, niecałe 20 zł i jest szeroko dostepny w drogerii Rossmann. Sama zużyłam już 3 opakowania i na pewno kupię kolejny słoiczek.

rewelacja

Z racji stosowania serum Strivectin, mającego w opisie notkę, że musi być na nie nałożony krem nawilżający, kupiłam na szybko Lirene. Ten przypadkowy zakup okazał się strzałem w dziesiątkę.

Krem bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę. Szybko się wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Nakładam na wspomniane serum na noc, czasem dodaję kilka kropli oleju tamanu i jestem bardzo zadowolona.

Na dzień nadaje się pod krem z filtrem, sam niestety tej niezbędnej ochrony nie posiada. To jego jedyny minus.

W tak niskiej cenie (a jeszcze w dodatku kupiłam wtedy w promocji) krem jest zachwycającym produktem i będę do niego na pewno wracać.
Daję 5- tkę:)

ulubiony

Bardzo lubię używać tego kremu. Jest dobry zarówno na dzień pod makijaż jak i na noc. Ma delikatną konsystencje, jest lekki na twarzy, szybko się wchłania, ma piękny zapach i doskonale nawilża skórę twarzy i dekoltu. Mój must have!