Antifalten Fluid Sanddorn (Przeciwzmarszczkowy fluid z rokitnikiem)

Antifalten Fluid Sanddorn (Przeciwzmarszczkowy fluid z rokitnikiem)

Serum przeznaczone dla każdego typu skóry, jako intensywna, odbudowująca pielęgnacja. Fluid zawiera bogaty kompleks składników aktywnych składający się z naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych, które wygładzają i zwiększają elastyczność skóry.
Masło shea, kwas hialuronowy i roślinna gliceryna zapewniają dobre nawilżenie, dzięki czemu zmarszczki powstałe w wyniku nadmiernego przesuszenia skóry zostają złagodzone.
Produkt dostępny w Niemczech i w Austrii.

Sympatyczny

Po pierwsze, jak dla mnie, ten fluid ma konsystencję w kierunku kremu. Spotykałam się z preparatami rzadszymi i nazywanymi fluidami. Nie jest to problem, konsystencja jest bardzo dobra.

Kosmetyk ma specyficzny zapach, jak to kosmetyki tego typu, ale mnie nie przeszkadza. Nie jest intensywny.

Stosuję go na noc, a czasami na dzień. Na początku mam wrażenie ściągnięcia twarzy, spowodowane chyba odparowywaniem wody, ale po krótkim czasie to wrażenie znika.

Jeśli chodzi o właściwości pielęgnujące to:
- nawilża, daje uczucie komfortu
- wygładza
- zmiękcza
- po 2 miesiącach stosowania cera wygląda zdrowiej, świeżo i po prostu ładnie (takie efekt odmłodzenia wystarczy).

Podoba mi się ten kosmetyk, bo ma ładny skład, nie zapycha, nie drażni, nie wysusza, a wręcz przeciwnie. Dodatkowo jest bardzo wydajny.

hmmmm

Mialam i oddalam mamie. Owszem ladnie sie wchlanial na poczatku. Niby rano bylam jakas taka rozswietlona/odmlodzona. Zachecilo mnie to do uzywania, ale po jakims czasie czar prysnal. Nagle skora zaczela go inaczej przyjmowac. Niby sie wchlonal, a sie lepilam i dusil mnie. Czulam sie jak wywoskowana. Bardzo mnie to irytowalo, zwlaszcza ze poczatki byly takie obiecujace. Na dodatek czar dzialania gdzies prysnal. Moja cera pogarszala sie z kazdym uzycien tego fluidu. Wygladala na podduczona, nieodzywiona, szara itd. itp. Odstawilam. Po paru tygodniach przyjechala moja mama i jej dalam. Byla zadowolona.

Używam tego produktu od:wrzesnia, ale krotko
Ilość zużytych opakowań:napoczelam pierwsze

oj lepkiiiii

mialam ten produkt pare ladnych lat temu, ale pamietam go dosc dobrze - ze wzgledu na lepkosc. Poza tym same plusy - ma ladny kolor :-), przyjemny zapach, swietnie nawilza, jest baaardzo wydajny, swietne opakowanie i cena tez przyjemna. Wtedy, cztery lata temu, przy cerze mieszanej owa lepkosc stanowila przeszkode w nabyciu drugiego opakowania. Dzis, gdy mam cere suchawa i wrazliwa zastanawiam sie nad powtorka z rozrywki, mozliwe ze bedzie lepiej ...

Botoksu zastosowania

Warto miec

Wahalam sie miedzy 3 a 4*. Daje jednak 4, bo...........tak jak ma dzialac ten produkt tak i dziala. Ma jedna wielka wade, jest bardzo lepki (a tego bardzo nie lubie). Podchodzilam do tego serum kilka razy, jakos nie moglam sie przemoc z powodu tej lepkosci. Byc moze sucha skora wchlanialaby go inaczej.
Fluid ten cudownie nawilza, stad nie chcialabym go skrzywdzic i dac mu niesprawiedliwa ocene (*). Mimo wszystko od czasu do czasu go uzywam, nie systematycznie (z powodu jak wyzej).
Kiedys wpadlam na pomysl, zeby nim na noc smarowac zewnetrzna czesc dloni i tutaj sprawdza sie doskonale. Serum szybko sie wchlania, nie lepi sie tak bardzo, natychmiast daje dloniom odmlodzony wyglad i super nawilzenie. Chocby ze wzgledu na to, zeby smarowac nim rece ( ;) ) bede go kupowac i do tego ta cena....... :)
Produkt jest bardzo lagodny (pod oczy mozna z powodzeniem stosowac), z serii naturalnych (jak wszystkie produkty Alverde), stad tez pewnie ta lepkosc, ktora bez chemii (akurat w tym skladzie) nie dalo sie zlikwidowac.
Jest bardzo wydajny, rozprowadza sie ok.4 krople na twarz i szyje pod krem na dzien i na noc.
Opakowanie bardzo higieniczne z dozowniczkiem.