Nuit Intense

Nuit Intense

Rewelacyjny krem na noc. Jeszcze nigdy nie miałam tak świetnego kremu na noc. Już sam jego kolor odpręża (taki zielonkawy, śliczny), cudownie pachnie. Dobrze się wchłania. Skóra po przebudzeniu jest wypoczęta , promienna, nie mam nawet zmarszczek od poduszki, a zawsze takie miałam :))) Dobrze nawilża i uspokaja cerę. Naprawdę polecam.

Cena ok. 245 zł

Bossssski...

Krem jest na prawde fantastyczny, choc zaznaczylam opcje, ze nie wiem, czy go zakupie, ze wzgledu na jego cene i powiedzmy sobie- to byl taki rarytas, ktorego nie kupuje na codzien, a raczej raz na jakis czas.
W kazdym razie jest absolutnie wart swojej ceny - ten krem jest po prostu, jak to mawia moja kolezanka: "rasowy" :D
Samo opakowanie juz jest jakas namiastka luksusu, ale to, co ono kryje w srodku jest prawie magiczne..
Krem rozsmarowywuje sie z niesamowita gladkoscia, nie jest 'letni', czyli lekki jak woda, ale nie ma w sobie nic z topornosci. Jego konsystencja jest wlasnie idealna, delikatna, acz tresciwa. Wchlanialnosc i rozsmarowywanie sa naprawde wyzsza jazda.
Skora - rozpromieniona, natychmiastowo nawilzona i odprezona, otulona wspanialym, ujmujacym YSL'owskim zapachem, jest gotowa naprawde aby odpoczac i poddac sie regeneracji w najwyzszym stopniu zapewniona przez to cudo o pistacjowym kolorze. Efekty rano sa zniewalajace.
To kosmetyk z pewnoscia drogi, ale naprawde wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: z lezka w oku koncze pierwsze opakowanie

dla mnie rewelacja

jeszcze nigdy nie wyglądałam tak ladnie po wstaniu z łóżka. Krem jest cudowny dobrze nawilża , uspokaja i odpręża cerę. Przepięknie pachnie i pięknie wygląda. Naprawdę warto wydać te pieniądze