Big Hair, So Uplifting!, Volumising Mousse (Pianka dodająca objętości)

Big Hair, So Uplifting!, Volumising Mousse (Pianka dodająca objętości)

Gęsta pianka pozwalająca na wykreowanie fryzury bujnej, uniesionej, o świetnej teksturze i połysku.
Unosi włosy u ich nasady, wyraźnie dodając objętości - nawet do 30%. Utrzymuje nadany fryzurze kształt przez cały dzień.
Jednocześnie pielęgnuje włosy, nabłyszczając je i nawilżając.
Nie klei się ani nie kruszy. Jest antystatyczna i chroni włosy przed promieniowanie UV.
Można nakładać na całe włosy, albo tylko u nasady.
Niestety niedostępna w Polsce, podobnie jak inne produkty firmy. Można ją kupić np. w Wielkiej Brytanii.

Gdzie ten sex?;)

Kosmetyk ten był swego czasu polecany w co drugiej babskiej gazecie w UK. Kupiłam i niepotrzebnie wydałam pieniądze. Kosmetyk ten skleja włosy i utrudnia jakiekolwiek modelowanie. Włosy są matowe i z kilometra wyglądają na "zrobione".
Nigdy wiecej.

Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy

Włosy jak u Jen A.! :)

Większość z produktów do stylizacji z serii "Big Hair", które stosowałam okazała się świetna, wśród nich ta pianka. Poznałyśmy się w Londynie :) a potem często mnie odwiedzała w Polsce, ale ostatnio w ogóle obraziłam się na pianki, więc nie zapraszam już i tej...

W czasach, kiedy najbardziej pożądana była fryzura "na Rachel" (czyli na Jennifer Anniston z pierwszych odcinków "Przyjaciół"), pianki zwiększające objętość były do jej osiągnięcia nieodzowne. Ta pianka wywiązywała się z zadania aż nadto dobrze - czasem po odwinięciu grubych loków moje włosy były tak "wielkie", że musiałam suszarką je lekko przyklepywać. :)
Pianka ma bardzo delikatną konsystencję, nie skleja włosów, lekko nabłyszcza, fryzura naprawdę długo się trzyma.
Bardzo ładnie pachnie, bardzo wydajna.

Czy znowu kupię? A kto to wie?... Moje "tak" oznacza tylko, że w podobnych okolicznościach (moda na "big hair" ;) , długość włosów, dostępność pianki) na pewno bym to rozważyła.