Mincer Pharma, Krem do rąk i paznokci z proteinami pszenicznymi i wit. E

Mincer Pharma, Krem do rąk i paznokci z proteinami pszenicznymi i wit. E

Delikatny, regenerujący krem do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera bogate w cenne składniki odżywcze proteiny pszeniczne oraz glicerynę, pantenol, alantoinę i wit. E. Proteiny pszeniczne wzmacniają bariery ochronne naskórka. Przyspieszają odnowę, działają uelastyczniająco. Witamina E hamuje proces starzenia się skóry, wpływa normalizująco na podrażnioną i wysuszoną skórę. Gliceryna podnosi stopień nawilżenia skóry. Pantenol i alantolina łagodzą podrażnienia, poprawiają kondycję skóry. Dodatkowo pantenol reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka oraz wzmacnia i chroni płytkę paznokciową. Lekka konsystencja kremu gwarantuje doskonale wchłanianie oraz komfort stosowania.

Cudny:)

Kremy do rąk zmieniam dość często, bo zdarza się, że po kilku dniach czy tygodniach kosmetyk przestaje odpowiadać moim dłoniom...Albo się skończy, bo dużo tego zużywam, ponieważ dłonie bardzo mi pierzchną, zwłaszcza prawa. Mincer pokrywa je taką milą warstewką, mam nadzieję, że dodatkowo chroni. Ładnie nawilża, zapach przypomina trochę niveę, ale da się przeżyć. Jak się przesuszają, daję grubszą warstwę kremu i czekam, aż się wchłonie. Pomaga dość szybko, niestety nie na zawsze:( Podobno pozytywnie działa tez na paznokcie, ale z nimi nie mam problemu, więc nie jestem w stanie tego stwierdzić.

Mam jednak apel do producenta o subtelniejsze opakowania. Kiedyś od kosmetyków odrzucały mnie właśnie opakowania - za dużo napisów i informacji na tubkach, a na słoikach z kremami do twarzy to po prostu koszmar! Ale przełamałam się po pierwszym kremie, który okazał się udany. Niemniej jednak, szanowni Państwo, proszę pamiętać, że więcej nie znaczy lepiej:)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Średni

Kupiłam go zachęcona recenzjami dwóch pierwszych użytkowniczek i niestety - zawiodłam się. Krem jest średni - działa jak zwykły krem do rąk. Jest tani i wydajny - to zalety. Niestety (lub stety) trudno go dostać. Szukałam go w wielu, wielu drogeriach i supermarketach, aż w końcu się poddałam i dopiero po pół roku trafiłam na niego przypadkiem. Mój podstawowy zarzut brzmi: ten krem ma specyficzny zapach, który mi bardzo nie odpowiada. Mam wrażenie, że z biegiem czasu pachnie coraz gorzej - ostatnio przestałam go używać, bo po prostu nie byłam w stanie znieść tego smrodku. Być może dlatego nie podzielam zachwytów - może ten krem trzeba stosować regularnie przez np. miesiąc, a ja po prostu nie jestem w stanie przez ten zapach.

bubel

Niestety nie podzielam zachwytów poprzedniczek. Wg mnie ten krem jest beznadziejny. Jest go sporo i to za śmieszne pieniądze, ale co z tego? Zapach, choć delikatny, strasznie mnie drażnił. Nie jest on intensywny, ale wystarczy machnąć ręką i już czuję mdły zapaszek. Mniejsza o to, bo można by mu to wybaczyć, gdyby był dobry. Krem nie pomógł mi w żaden sposób. Mam wrażenie, że ręce są po nim bardziej suche, niż bez niego! Są takie niemiłe w dotyku. Dodam, że nie mam zniszczonych rąk, więc skoro nawet moje łapki nieskalane pracą fizyczną męczą się z tym kremem, to musi on być prawdziwym bublem. Krem szybko się wchłania, ale po jakimś czasie w upale jakby wraca na powierzchnię skóry i mam wrażenie tłustych rąk. Nawet używany w bardzo dużych ilościach nie daje efektów. Nie rozumiem uwag dotyczących opakowania – tubka jak każda. Z wielką satysfakcją po miesiącu wyrzucam go właśnie (nieskończonego) do kosza. Nie umywa się on do mojego ulubionego Kamill. Może byłby dobry dla osób mających manię ciągłego kremowania dłoni, ale wtedy wydajny to on na pewno nie będzie. Ja kremuję dłonie Kamillkiem 2x dziennie i to wystarcza w zupełności i właśnie tego oczekuję od kremu do rąk. Zbliżają się chłodne dni, więc od jutra testuję kremik Avene.

depilacja jak się przygotować

zielone winogronka i pszeniczne objawienie

zaznaczam, że byłam szczęśliwą posiadaczką wersji winogronowo-cytrynowej. krem ten urzekł mnie od pierwszego użycia. nie dość że świetnie się wchłaniał, pięknie pachniał, to jeszcze nawilżał na bardzo, bardzo długo. skóra dłoni robi się po nim bardzo delikatna i wygładzona. kosztował mnie 3.20. niestety trudno go dostać, ale warto poszukać. jak dla mnie 4i pół*. nie dam pięciu bo 5 z zasady nie daję.

11.IV.2005 ( dodaję *)
zakupiłam kolejną wersje kremu - z proteinami pszenicznymi i moge stwierdzic tylko jedni - C*U*D*O. PO RAZ PIERWSZY DAJE 5* bo po raz pierwszy nie mam wątpliwośc, że to jest KWC.
cóz moge dodać - w życiu nie miałam tak pięknych i miękkich dłoni. TEGO KREMU TRZEBA SPRÓBOWAC!!!!!!!!!!!!!!
drżyjcie diory, lancomy i inne takie nadchodzi boski mincer.
p.s. opakowanie jest rzeczywiście okropne, ale będę kupować ten krem nawet jak będzie w kartonie, albo na wagę!!!!!!
...

cudeńko za grosze

Wygląda niepozornie, kupiłam go ot tak sobie bo potrzebowałam pilnie czegoś do rąk. Tubka niezbyt ładna (brzydka kolorystyka), ale rekompensuje to zwiększona ilośc kremu w ramach promocji ;) Za to w środku kryje się cudeńko! Krem bardzo przyjemny, łatwo się wsmarowuje, szybko wchłania nie pozostawiajac nieprzyjemnie lepkiej warstwy, doskonale nawilża ręce, minimalnie natłuszcza. Zapachu prawie nie ma. Można używać w ciągu dnia, ręce nie stają się śliskie jak po innych kremach. Będę go stale kupować, o ile znajdę go w sklepach, bo z Mincerem różnie bywa... W każdym razie polecam, bo to świetny produkt za grosiki!