Indigo Nails Lab, Pyłek Efekt Syrenki

Indigo Nails Lab, Pyłek Efekt Syrenki

Pojemność 2,5 g

Niezwykły pyłek zamknięty w malutkim pudełeczku. Prosty i szybki w aplikacji, pozostawia niesamowity, trwały efekt - zabezpieczony nabłyszczaczem Wet Look długo utrzymuje się w idealnym stanie.
Paznokcie iskrzą się milionem malutkich drobinek, przyciągając wzrok jak magnes, prześlicznie mieniąc się w słońcu.

Nigdy mi się nie znudzi :)

Uwielbiam efekt syrenki na paznokciach. Mam kilka takich pyłków z różnych firm i ten z Indigo daje najładniejszy efekt.
Bardzo łatwo się go aplikuje, daje równomierny równomierny efekt i jest go bardzo dużo w opakowaniu.
Super jest co tu dużo gadać, nic tylko kupować :)

Jestem na tak!

Jest to zdecydowanie mój ulubiony efekt zdobienia paznokci. Jest delikatny, ale pięknie błyszczący. Pyłek bardzo łatwo się aplikuje, przez co można go nakładać samodzielnie :) Z racji tego, że nigdy nie nakładam na wszystkie paznokcie to jest bardzo wydajny. Jest uniwersalny - w zależności na jaki odcień lakieru nakładamy pyłek to uzyskujemy inny efekt kolorystyczny.
Trzeba jedynie pamiętać, aby dobrze zabezpieczyć topem, ponieważ niezabezpieczony pyłek bardzo szybko się ściera.
W porównaniu do pozostałych producentów ten pyłek można dostać w naprawdę dobrej cenie.

Pyłek ten dostępny jest w różnych kolorach, jednak klasyczna jest moim ulubionym :)

Polecam :)

Niestety nie mam jakiś zdolności plastycznych i hybrydy robię sobie sama. To bardzo proste, a efektowne zdobienie, które może sobie zrobić każda kobieta w zaciszu własnego mieszkania :) Polecam!

Jak zrobić kolorowy french manicure?

Syrenka od Indigo najlepsza!

Mam bzika na punkcie paznokci, więc szukam idealnych ozdób, produktów dla siebie. Niestety u mnie produkty Indigo nie są dostępne w żadnym sklepie, więc zamawiam je od producenta. Ta syrenka nie ma sobie równych! Mam w kolekcji tyle zamienników, że aż nie chcę myśleć ile na nie wydałam, a wystarczyło kupić tą <3 Pięknie się mieni i błyszczy. Idealnie gra z każdym lakierem. Odmacza się perfekcyjnie. Należy jednak pamiętać o dokładnym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia, żeby pyłek nie ścierał się.

Trudno znaleźć lepszy

Jestem zakochana w tym produkcie. Używałam trochę tańszych odpowiedników, ale wciąż nie byłam zadowolona z uzyskiwanego efektu. Od kiedy znalazł się w moim posiadaniu, nie wyobrażam sobie używać syrenki innych marek.
Ma cudowną strukturę, jest bardzo drobniutki, świetnie się go nakłada i daje przepiękny efekt błyszczącej "tafli". Co więcej jest bardzo wydajny i naprawdę wystarczy na długo!
Gorąco polecam ten produkt!

super.

Pyłek Efekt Syrenki świetnie komponuje się z moją skórą, wygląda zjawiskowo. Idealnie komponuje się z ciemnymi barwami na paznokciach.
Zaletą jest też to że pięknie błyszczy w świetle, na imprezie wygląda super.

Bajeczny pyłek

Jeszcze jakiś czas temu nie sądziłam, że świat manicure hybrydowego mnie tak wciągnie. Chcąc urozmaicić paznokcie zakupiłam to cudo i to była dobra decyzja.
Przepiękny efekt mieniącej tafli na paznokciach nada zupełnie inny wymiar paznokciom. Do tego użycie jego jest tak proste, że nie trzeba być wykwalifikowaną manicurzystką, żeby stworzyć coś pięknego za pomocą tego cuda. Zalety się nie kończą bo cena jest równie niska a jest to produkt wydajny. To wszystko zamknięte w dobrej jakości słoiczku.

Wart wypróbowania

Dzięki niemu zwykły manicure zmienia się w dzieło sztuki.

Bardzo lubię ten pyłek bo po nałożeniu go nawet na jeden z paznokci całość wygląda dużo ciekawiej.

Bardzo wygodnie się z nim pracuje. Wystarczy wetrzeć go hybrydę, nadmiar strzepnąć i nałożyć top...gotowe :)
Chwila i mamy ciekawy efekt.

Prawdziwa Arielka

Z autopsji wiem, że warto zainwestować w efekt syrenki marki Indigo - idealna gładka tafla na paznokciu niczym syreni ogon Arielki :) Pyłek rozprowadza się z dziecięcą łatwością, także wykonując samej sobie manicure hybrydowy, czyli nakładając pyłek jedną ręką mniej zręczną od drugiej ;) Bez problemu można zdmuchnąć niepotrzebny pyłek z palca. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny, dzięki czemu uważam, że cena adekwatna jest do jakości. To się po prostu opłaca! Polecam.

Lubię :)

Odkąs syrenka z Indigo pojawiła się na rynku inne firmy wprowadzają do sprzedaży jej zamienniki. Ale tej syrenki nie da się zastąpić inną - daje niepowtarzalny efekt, i nie wyobrażam sobie że mogli by ją wycofać.

Cudowna błyszcząca tafla na paznokciach, doda wyrazu nawet jednokolorowej stylizacji. Najbardziej lubię syrenkę na bardzo jasnych kolorach hybryd, wtedy wygląda niesamowicie elegancko i delikatnie :)

Świetna ozdoba

Pyłek - syrenka jest to produkt naprawdę genialny. Swoja genialność zawdzięcza temu, że doskonale wygląda na KAŻDYM lakierze, bez wyjątku.
Bardzo wydajny, tani, trwały, pięknie się mieni.

ŚWIETNY!

Miałam okazje przetestować go na swoich paznokciach! Sprawdza się świetnie, szybka aplikacja. Mogę śmiało polecić bo warto! Cena adekwatna do produktu. A efekt końcowy zadowala!