Pyłek Efekt Syrenki

Pyłek Efekt Syrenki

Pojemność 2,5 g

Niezwykły pyłek zamknięty w malutkim pudełeczku. Prosty i szybki w aplikacji, pozostawia niesamowity, trwały efekt - zabezpieczony nabłyszczaczem Wet Look długo utrzymuje się w idealnym stanie.
Paznokcie iskrzą się milionem malutkich drobinek, przyciągając wzrok jak magnes, prześlicznie mieniąc się w słońcu.

Trudno znaleźć lepszy

Jestem zakochana w tym produkcie. Używałam trochę tańszych odpowiedników, ale wciąż nie byłam zadowolona z uzyskiwanego efektu. Od kiedy znalazł się w moim posiadaniu, nie wyobrażam sobie używać syrenki innych marek.
Ma cudowną strukturę, jest bardzo drobniutki, świetnie się go nakłada i daje przepiękny efekt błyszczącej "tafli". Co więcej jest bardzo wydajny i naprawdę wystarczy na długo!
Gorąco polecam ten produkt!

super.

Pyłek Efekt Syrenki świetnie komponuje się z moją skórą, wygląda zjawiskowo. Idealnie komponuje się z ciemnymi barwami na paznokciach.
Zaletą jest też to że pięknie błyszczy w świetle, na imprezie wygląda super.

Bajeczny pyłek

Jeszcze jakiś czas temu nie sądziłam, że świat manicure hybrydowego mnie tak wciągnie. Chcąc urozmaicić paznokcie zakupiłam to cudo i to była dobra decyzja.
Przepiękny efekt mieniącej tafli na paznokciach nada zupełnie inny wymiar paznokciom. Do tego użycie jego jest tak proste, że nie trzeba być wykwalifikowaną manicurzystką, żeby stworzyć coś pięknego za pomocą tego cuda. Zalety się nie kończą bo cena jest równie niska a jest to produkt wydajny. To wszystko zamknięte w dobrej jakości słoiczku.

DIY olejek do paznokci

Wart wypróbowania

Dzięki niemu zwykły manicure zmienia się w dzieło sztuki.

Bardzo lubię ten pyłek bo po nałożeniu go nawet na jeden z paznokci całość wygląda dużo ciekawiej.

Bardzo wygodnie się z nim pracuje. Wystarczy wetrzeć go hybrydę, nadmiar strzepnąć i nałożyć top...gotowe :)
Chwila i mamy ciekawy efekt.

Prawdziwa Arielka

Z autopsji wiem, że warto zainwestować w efekt syrenki marki Indigo - idealna gładka tafla na paznokciu niczym syreni ogon Arielki :) Pyłek rozprowadza się z dziecięcą łatwością, także wykonując samej sobie manicure hybrydowy, czyli nakładając pyłek jedną ręką mniej zręczną od drugiej ;) Bez problemu można zdmuchnąć niepotrzebny pyłek z palca. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny, dzięki czemu uważam, że cena adekwatna jest do jakości. To się po prostu opłaca! Polecam.

Lubię :)

Odkąs syrenka z Indigo pojawiła się na rynku inne firmy wprowadzają do sprzedaży jej zamienniki. Ale tej syrenki nie da się zastąpić inną - daje niepowtarzalny efekt, i nie wyobrażam sobie że mogli by ją wycofać.

Cudowna błyszcząca tafla na paznokciach, doda wyrazu nawet jednokolorowej stylizacji. Najbardziej lubię syrenkę na bardzo jasnych kolorach hybryd, wtedy wygląda niesamowicie elegancko i delikatnie :)

Świetna ozdoba

Pyłek - syrenka jest to produkt naprawdę genialny. Swoja genialność zawdzięcza temu, że doskonale wygląda na KAŻDYM lakierze, bez wyjątku.
Bardzo wydajny, tani, trwały, pięknie się mieni.

ŚWIETNY!

Miałam okazje przetestować go na swoich paznokciach! Sprawdza się świetnie, szybka aplikacja. Mogę śmiało polecić bo warto! Cena adekwatna do produktu. A efekt końcowy zadowala!

Najlepsza!

Syrenka Indigo jest najlepsza! Mam w domu dwie inne syrenki - klasyczną i kolorową, i w porównaniu z Indigio wyglądają jak plastikowe kryształy przy brylantach ;) Indigo ma najdelikatniejszą, idealnie zmieloną syrenkę, która daje przepiękną poświatę, a nie zwykły brokat pod inną nazwą. Syrenka pozwala urozmaicić manicure, dodać błyszczący akcent, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Najpiękniej wygląda na bardzo jasnych kolorach. Syrenka jest bardzo wydajna, używam jej często, a ledwo cokolwiek ubyło. Planuję kupić jeszcze inną wersję syrenki Indigo. Polecam!

A jednak, syrenka syrence nierowna

Pierwszy raz widziałam syrenkę na paznokciach u koleżanki i od razu się zakochałam w tym efekcie. Subtelny, ale jednak z błyskiem ;)
Gdy zebrałam swój zestaw do hybryd, wiadomo, na początku to spory wydatek, zamówiłam syrenkę no name za grosze z allegro. Naoglądałam się filmów w internecie jak nakładać pyłek, ale efekt mnie nie zadowolił. Zamiast tafli uzyskałam raczej zwykły brokat na paznokciu. Już wtedy widziałam wiele opinii ze syrenka z Indyga jest najlepsza i daje najładniejszy efekt. Jednak produkty z Indygo musiałabym zamówić online, a gdzieś po drodze nawinęło mi się stoisko NeoNail i zakupiłam ich syrenkę. Zastosowałam, i znowu to samo - brokat zamiast tafli.

Koniec końców - w końcu kupiłam pyłek z Indygo. Nałożyłam ją dokładnie tak samo jak dwie poprzednie. A efekt WOW. O to mi właśnie chodziło :) Obecnie posiadam wersję klasyczną oraz Aquarius - obie dają cudowny, gładki efekt na hybrydzie.

Najlepsza syrenka na rynku

Produkt idealny!!! Bardzo miałka i wydajna, łatwo się wciera tworząc przepiękny efekt na paznokciu. Wydaje się, że w opakowaniu jest niewielka ilość produktu, jednak jest on niewiarygodnie wydajny i wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji. W porównaniu do produktów innych marek ten pyłek to nie tylko idealne uzupełnienie manicure, ale również jakość, która sprawia przyjemność już podczas aplikacji.

Jedyna i niepowtarzalna!

Kultowej syrenki chyba nie trzeba przedstawiac. Podbila serca tysicy kobiet, w tym i moje.
Pięknie się mieni, wygląda cudownie na każdym kolorze i ożywi każdy manicure.
Można wyczarować z niej mieniącą taflę, migoczący szron i mój ulubiony sugar effect ❤️
Uwielbiam!