Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Pyłek Efekt Syrenki

Pyłek Efekt Syrenki

Pojemność 2,5 g

Niezwykły pyłek zamknięty w malutkim pudełeczku. Prosty i szybki w aplikacji, pozostawia niesamowity, trwały efekt - zabezpieczony nabłyszczaczem Wet Look długo utrzymuje się w idealnym stanie.
Paznokcie iskrzą się milionem malutkich drobinek, przyciągając wzrok jak magnes, prześlicznie mieniąc się w słońcu.

Wart wypróbowania

Dzięki niemu zwykły manicure zmienia się w dzieło sztuki.

Bardzo lubię ten pyłek bo po nałożeniu go nawet na jeden z paznokci całość wygląda dużo ciekawiej.

Bardzo wygodnie się z nim pracuje. Wystarczy wetrzeć go hybrydę, nadmiar strzepnąć i nałożyć top...gotowe :)
Chwila i mamy ciekawy efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497566].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwa Arielka

Z autopsji wiem, że warto zainwestować w efekt syrenki marki Indigo - idealna gładka tafla na paznokciu niczym syreni ogon Arielki :) Pyłek rozprowadza się z dziecięcą łatwością, także wykonując samej sobie manicure hybrydowy, czyli nakładając pyłek jedną ręką mniej zręczną od drugiej ;) Bez problemu można zdmuchnąć niepotrzebny pyłek z palca. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny, dzięki czemu uważam, że cena adekwatna jest do jakości. To się po prostu opłaca! Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489946].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Odkąs syrenka z Indigo pojawiła się na rynku inne firmy wprowadzają do sprzedaży jej zamienniki. Ale tej syrenki nie da się zastąpić inną - daje niepowtarzalny efekt, i nie wyobrażam sobie że mogli by ją wycofać.

Cudowna błyszcząca tafla na paznokciach, doda wyrazu nawet jednokolorowej stylizacji. Najbardziej lubię syrenkę na bardzo jasnych kolorach hybryd, wtedy wygląda niesamowicie elegancko i delikatnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487071].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Świetna ozdoba

Pyłek - syrenka jest to produkt naprawdę genialny. Swoja genialność zawdzięcza temu, że doskonale wygląda na KAŻDYM lakierze, bez wyjątku.
Bardzo wydajny, tani, trwały, pięknie się mieni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485776].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY!

Miałam okazje przetestować go na swoich paznokciach! Sprawdza się świetnie, szybka aplikacja. Mogę śmiało polecić bo warto! Cena adekwatna do produktu. A efekt końcowy zadowala!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483146].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Syrenka Indigo jest najlepsza! Mam w domu dwie inne syrenki - klasyczną i kolorową, i w porównaniu z Indigio wyglądają jak plastikowe kryształy przy brylantach ;) Indigo ma najdelikatniejszą, idealnie zmieloną syrenkę, która daje przepiękną poświatę, a nie zwykły brokat pod inną nazwą. Syrenka pozwala urozmaicić manicure, dodać błyszczący akcent, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Najpiękniej wygląda na bardzo jasnych kolorach. Syrenka jest bardzo wydajna, używam jej często, a ledwo cokolwiek ubyło. Planuję kupić jeszcze inną wersję syrenki Indigo. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480506].usefull || 0 }}% pomocna.

A jednak, syrenka syrence nierowna

Pierwszy raz widziałam syrenkę na paznokciach u koleżanki i od razu się zakochałam w tym efekcie. Subtelny, ale jednak z błyskiem ;)
Gdy zebrałam swój zestaw do hybryd, wiadomo, na początku to spory wydatek, zamówiłam syrenkę no name za grosze z allegro. Naoglądałam się filmów w internecie jak nakładać pyłek, ale efekt mnie nie zadowolił. Zamiast tafli uzyskałam raczej zwykły brokat na paznokciu. Już wtedy widziałam wiele opinii ze syrenka z Indyga jest najlepsza i daje najładniejszy efekt. Jednak produkty z Indygo musiałabym zamówić online, a gdzieś po drodze nawinęło mi się stoisko NeoNail i zakupiłam ich syrenkę. Zastosowałam, i znowu to samo - brokat zamiast tafli.

Koniec końców - w końcu kupiłam pyłek z Indygo. Nałożyłam ją dokładnie tak samo jak dwie poprzednie. A efekt WOW. O to mi właśnie chodziło :) Obecnie posiadam wersję klasyczną oraz Aquarius - obie dają cudowny, gładki efekt na hybrydzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477461].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza syrenka na rynku

Produkt idealny!!! Bardzo miałka i wydajna, łatwo się wciera tworząc przepiękny efekt na paznokciu. Wydaje się, że w opakowaniu jest niewielka ilość produktu, jednak jest on niewiarygodnie wydajny i wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji. W porównaniu do produktów innych marek ten pyłek to nie tylko idealne uzupełnienie manicure, ale również jakość, która sprawia przyjemność już podczas aplikacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477426].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyna i niepowtarzalna!

Kultowej syrenki chyba nie trzeba przedstawiac. Podbila serca tysicy kobiet, w tym i moje.
Pięknie się mieni, wygląda cudownie na każdym kolorze i ożywi każdy manicure.
Można wyczarować z niej mieniącą taflę, migoczący szron i mój ulubiony sugar effect ❤️
Uwielbiam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477251].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Produktów marki Indigo używa moja stylistka-od hybryd, po bazy i topy. Wszytko! Również pyłki.
Jeżeli moja stylistka paznokci im ufa (zresztą moja serdeczna koleżanka!) to ja też. Tymbardziej, że jeszcze nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Pewnie swoje robi też to, że paznokcie robi mi profesjonalistka i dzięki temu nic mi nie odłazi ani nie pęka. Sama bym się tego zwyczajnie nie podjęła :)

Z efektu syrenki (w obecnym wysypie różnego rodzaju efektów od holo po kameleony itd) korzystałam najczęściej w różnego rodzaju stylizacjach. Nigdy mi nie odszedł, nie popękał, nie starł się, bo był dobrze zabezpieczony topem Za każdym razem wytrzymuje w stanie nienaruszonym do kolejnego uzupełnienia czyli 3-4tygodnie.
Uwielbiam to, że jest wiele wersji kolorystycznych syrenki choć najbardziej lubię klasyczną. Bardzo fajne też jest to, że na każdym lakierze wyglądają one inaczej-najbardziej lubię na białym <3 i na różowych neonach od Indigo.

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428631].usefull || 0 }}% pomocna.