Tlenoterapia, Balsam wygładzający okolice oczu i ust

Tlenoterapia, Balsam wygładzający okolice oczu i ust

Polecany szczególnie osobom pracującym przy komputerze, podróżującym samolotami i samochodami. Idealna ochrona na dzień i na noc dla delikatnej skóry wokół oczu. Działa jak bar tlenowy dla cery: stymuluje procesy oddechowe komórek poprawiając dotlenienie skóry, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę, łagodzi podrażnienia, likwiduje cienie, worki pod oczami i opuchliznę. Doskonale nawilża, relaksuje i odświeża.
Zawiera: biodynes TRF - stymulator procesów oddechowych, bisabolol, wit A, wit E, filtr UV.

Cena: ok. 11 zł / 15 ml

ot taki sobie

Może jako przeciwdziałanie dla bardzo młodej skóry owszem, ale nic po za tym, nie spełnia obietnic producenta. Łagodnie nawilża, szybko się wchłania i nie podrażnia. Tubka też wydaje się dobrym rozwiązwiązaniem.

Używam tego produktu od: 1

przyzwoity

Teraz moja kolej, bo w końcu ja zgłosiłam go do KWC.
Jak dla mnie jest to przyzwoity kremik, ma lekką konsytencję i szybko sie wchłania, dobry pod makijaż. Opakowanie też ma wygodne- w tubce z długą szyjką, więc można nakładać go bezpośrednio na skórę.
Nie za bardzo natomiast spełnia swoją rolę - tzn. nie zauważyłam efektu wygładzenia. W sumie można go wypróbować.

no fajny

Dobry jest. Jego plusem jest to, że można go także wokół ust, a to rzadkość. Konsystencja gęsta, przyjemna. Wygodne opakowanie- tubka, nie wchodzą do niej bakterie. Czy pomaga? A kto to wie?;-)