Rękawica z palcem luffa do mycia i masażu ciała, Zenner

Rękawica z palcem luffa do mycia i masażu ciała, Zenner

Jest to świetny przyrząd do kąpieli, prysznica i masażu, wykonany z surowców naturalnych: luffy i bawełny. Za jego pomocą można wykonywać peeling. Poprawia cyrkulację krwi, zwiększa wchłanianie środków pielęgnujących i wyszczuplających ciało. Usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Skutecznie wspomaga walkę z cellulitis i modelowanie sylwetki oraz usuwa skutki zmęczenia i stresu. Przetestowalam tą rękawicę i długo się z nią nie rozstane :) Dla niektórych może być zbyt szorstka lub ostra, ale mnie odpowiada. No i niedroga, a efekty przynosi (i to jakie :P)

Cena: ok. 8 zł

j.w.:))

Doskonałość Roku w mojej łazience:) Rzeczoną rękawicą cieszę się już ponad rok (ciągle ten sam egzemplarz!): gdzieś tam z boku zaczyna puszczać jeden szew, a "powierzchnia tarcia" nie do zdarcia:) Polecam:)Używam tego produktu od: ponad roku

udany produkt

Myślę, że to taki nieodkryty KWC. Rękawica jest niedroga, bardzo trwała (ja męczę swoją przez pół roku i nic). Zawsze po masażu wyjmuję ją spod prysznica żeby wyschła(mniej bakterii), jest wygodna w użyciu, ostra, dobra raczej od pasa w dół. Peeling za taką cenę nie pobudzi tak krążenia (no chyba, że domowej roboty peeling kawowy-miodzio:)
Zaznaczyłam nie wiem bo wystarczy mi jeszcze na bardzo długo, nie sięgam w daleką przyszłość ;p ) Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1-niezniszczalna

Co za masaż!

Parafrazując słowa Juliusza Cezara - przybyłam (do Rossmanna), zobaczyłam (rękawicę do mycia i masażu), zdobyłam (ten wspaniały produkt za nieco ponad 8 zł). PLUSY: rękawica jest poręczna, wygodna w użyciu; masaż nią to cudowne przeżycie - wystarczy kilka-kilkanaście minut a jestem tak odprężona, jakby mnie wymasowano w profesjonalnym salonie masażu; rękawica częściowo zastępuje peeling - skóra jest gładsza, lepiej ukrwiona, martwy naskórek usunięty; rękawica sprawia wrażenie trwałej, jest ładnie zrobiona, starannie wykończona; przystępna cena. MINUSY: to bardzo subiektywny minus - przy masażu na sucho poci mi się w niej ręka. PODSUMOWUJĄC: bardzo polecam, szczególnie osobom mającym cellulit i z nagromadzonym martwym naskórkiem.

Makijaż MaxFactor

Cudenko :)

Pora jeszcze na recenzje i przyznanie gwiazdek. Lubie bardzo ta rekawiczke i podobnie jak u Namietnych Ust poprzednia byla dla mnie za slaba, dlatego zdecydowalam sie na ta. Dodam jeszcze tylko ze czuc wyrazna roznice w gladkosci skory, jedrnosci, dlatego 5 gwiazdek za jakosc produktu. Wykonanie ma jeden malutki minus- jak sie wklada reke to przeszkadza ta dykta wewnatrz, ale to kwestia przyzwyczajenia. No i fajnie wyglada :P:P

Czas na edycję- mam tą rękawicę już baaardzo długo, ponad rok i nie zniszczyła się nic a nic!!! Prałam ją wiele razy, a gdy wyschła, wyglądała jak nowa.

15.04.2007- Mam tą rękawicę już od prawie 2,5 roku. Nie straciła swoich właściwości nawet w najmniejszym stopniu, dalej trze skórę niczym tarka ;) i co najważniejsze, nie wygląda za przeproszeniem jak szmata, ale trzyma się dobrze, nie zniszczyła się nic a nic. Poza tym wszystkie ewentualne zabrudzenia schodzą po namoczeniu w wodzie z proszkiem. RE-WE-LA-CJA!!!!!!

Pomocna

Kupiłam tą rękawicę pare miesięcy temu,ponieważ słabsza jaką miałam poprostu nie wystarczała mi.ta rękawica jest super-ekstra masuje, jest rzeczywiście dość "ostra" i w połączeniu z peelingiem mamy profesjonalny masaż i poprawę krążenia krwi :)
Takie rękawice to super sprawa, ponieważ dzięki nim możemy mieć jeszcze gładsze i wypielęgnowane ciało.
Używam peelingu z użyciem tej rękawicy raz w tygodniu i jest bardzo pomocna .
polecam