Advance Techniques Intense Repair, Hydrating Shampoo For Dry or Damaged Hair (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych)

Kreatyna i hialuronowy system nawilżający wzmacniają, odbudowują i chronią każdy włos. W efekcie włosy są lśniące, mocne i piękne.

Mogłoby być lepiej

Niestety, szampon nie sprawił niczego. Nie zyskałam odżywionych włosów, pięknych i lśniących.
Po prostu całkiem dobrze mył. Tyle.
W sumie zachowywał się podobnie do odżywki z tej samej serii, niestety nie mogę go polecić

Używam tego produktu od: już nie używam

Nigdy więcej

Szampon na początku niby ok - przyjemnie pachnie, dobrze się pieni, ma fajną kremową konsystencję... Ale...
Po kilku użyciach dostałam takiego łupieżu, że myślałam że zwariuję! głowa swędziala niemiłosiernie, skora schodziła płatami. Jak na złość było to przed samą studniówka :( pomógł dopiero Nizoral. Nigdy wcześniej nie miałam łupieżu, więc to nie wina mojej tendencji do tego, a wina szamponu. No wiem co on miał w sobie, że tak koszmarnie wysuszyło skore mojej głowy. Po około miesiącu od tego incydentu zaczęły wypadać mi włosy - myślę, że to też wina tego szamponu, mimo, że wymieniłam już na inny - wcześniej stosowany i lubiany.
Wiem jedno - nie poleciłabym tego szamponu nawet najgorszemu wrogowi!!!

Używam tego produktu od: Używałam okolo 2 tygodnie, 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: Użyłam szamponu okolo 10 razy - reszta opakowania poszla do kosza!

Dość dobry.

Używałam go rok temu, zamwiłam z ciekawości. Pamiętam, że ograniczał moje elektryzowanie się włosów i pięknie pachniał. Do tego nie zauważyłam przykllapnięcia włosów, o którym piszą dziewczyny. Na zimę na pewno dobry.

Jednak nie zdecydowałam się na drugi zakup i na jednym opakowaniu skończyłan.

Nie wykluczam, że kupię kiedyś ponownie.

Używam tego produktu od: Użyłam raz.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Avon Mark - relacja

zawiodłam się

użyłam go może 2 razy, ponieważ dostałam po nim potwornego łupieżu, którego ciężko było się pozbyć. jedyną jego zaletą było to że włosy ładnie pachniały i nie obciążał ich. ale poza tym niczym się nie wyróżnił

Używam tego produktu od: aż 2 razy go użyłam
Ilość zużytych opakowań: ledwo zaczęłam pierwsze

taki... ok

Nawilża, myje...no nawet ok. Choć uważam, że nie ma się czym zachwycać. Ciężko go ocenić, bo zły nie jest, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia

Używam tego produktu od: 4msc

Nie polecam tego szamponu

Włosy są po nim przyklapnięte, wyglądają jakby były tłuste, wcale nie regeneruje włłosów, przynajmniej ja tego nie zauważyłam. Zapach ma taki jak wszystkie szampony z avonu- chemiczny. Mało wydajny, na rzadką konsystencję.

Używam tego produktu od:miesiąc

średniak

produktu tej marki są jak dla mnie niezbyt dobre, jednak ten szampon ktoś kiedyś mi polecił i ku mojemu zdziwieniu uważam że jest dobry,ładnie się pieni,nie podrażnia,nie powoduje uczulenia i łupieżu,nie plączą się po nim włosy,pięknie pachnie.jak dla mnie minusów brak:)

Używam tego produktu od:ok 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:5?

średniak

Szampon ma bardzo intensywny zapach, który nie za bardzo mi się podoba. Opakowania jak na produkt Avonu ma niezwylke miękkie i wygodnie się je otwiera;) Co do działania, kiedyś byłam bardziej zadowolona. Po użyciu szamponu włosy dosc dobrze się rozczesują, może są i lekko nawilżone, a raczej oblepione DIMETHICONE. Nie obciąża, a czasami wręcz puszy włosy.
Mam jeszcze jedną uwagę: Jakiego Avon używa kleju do nalepki na opakowaniu??? Z tyłu, żeby przeczytac sposób użycia i skład należy odkleic ulotkę... Nie wiem, co to za klej, ale mógłby tak nie śmierdziec, bo ten zapach powoduje aż ból głowy...

Używam tego produktu od: z dwa lata

Na pewno nie nawilża

Wszystko można o tym szamponie powiedzieć, ale na pewno nie to, że w jakiś sposób nawilża włosy.
Kupiłam go, bo miałam nadzieję, że jakoś ujarzmi moje suche końcówki a tymczasem po jego zastosowaniu włosy były jeszcze bardziej sianowate. Nie dało się obejść bez odżywki :nie:
Tak więc nie polecam tego kosmetyku osobom, które mają zniszczone i suche z natury włosy.

Jeśli chodzi o plusy - jest to na pewno ładny zapach, wydajność, szampon bardzo obficie się pieni i łatwo spłukuje. Dobrze też oczyszcza (zmywał bez problemu oleje). Nie plącze włosów.
Ale jak napisałam wyżej - na pewno nie poprawi kondycji zniszczonych włosów.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Bardzo fajny, miłe zaskoczenie

Wzięłam go "na spróbowanie" i nie spodziewałam się tak fajnych rezultatów. Moje włosy po nim łatwo się rozczesują, bez zastosowania po nim odżywki (!!)Są gładkie puszyste i sypkie.

Plusy
+nawilża
+wygładza
+wyraźnie odżywia

Minusy

Brak

;)

pięknie pachnie... po nim moje włoski są pachnące i miękkie ;) uwielbiam go... używam też odzywki z tej serii i jestem pozytywnie zaskoczona ;) Polecam

Używam tego produktu od:wielu lat

uratował mnie po lecie

Szampon swietny po lecie, gdy Wasze włosy wołają o pomstę do nieba po opalaniu! Ale uwaga- dłuższe stosowanie ,może grozić zbytnim obciążeniem i przesuszeniem.
Ja zużyłam jedno opakowanie i pod koniec opakowania miałam właśnie wrażenie, że włosy są obciążone.
Niemniej rewelacyjne nawilża i wygładza, świetnie pachnie, dobrze się pieni i jest gęsty.

Używam tego produktu od: w lecie i jesienią