Pore Minimizer Refining Lotion

Pore Minimizer Refining Lotion

Lekka, beztłuszczowa emulsja, która minimalizuje widoczność porów, wzmacniając ich ścianki. Zapobiega także ich zanieczyszczaniu i zatykaniu. Optycznie pory są mniej widoczne - mika, dwutlenek tytanu rozpraszają światło - skóra wydaje się bardzej jednolita i rozświetlona. Pory są oczyszczone, nie "zatykają się", nie zbierają się w nich zanieczyszczenia i bakterie powodujące wypryski: acyl glukozaminowy zapewnia delikatny piling, a kwas salicylowy oczyszcza pory. Witamina E, przeciwutleniacz, zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Produkt przetestowany alergologicznie, w 100% bezzapachowy, beztłuszczowy. Może być używana do wszystkich typów skóry - młodej i dojrzałej - rano i wieczorem.

Cena: ok. 100zł / 40ml

Napisanych recenzji: 20

jest ok

rzeczywiscie dobrze maskuje rozszerzone pory. czy faktycznie je zweza - ciezko powiedziec, ale watpie, aby jakikolwiek krem faktycznie potrafil to zrobic:) ten ma dobra, rzadka konsystencje, na twarzy robi taki pudrowy film, chyba odbija swiatlo, w kazdym razie pory na nosie, czole, policzkach naprawde sa mniej widoczne.
stosowalam go bez podkladu, tylko ten kremik. przez to ze zostawia taka pudrowa warstwe, podejrzewam ze z podkladem moglby sie mocno walkowac.
kosztuje 85zl, sporo, ale jest wydajny - nie naklada sie go przeca na cala twarz, tylko tam gdzie pory rozszerzone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[403707].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 23

lubię

jestem posiadaczką cery mieszanej, ale moim problemem są raczej "suche skórki" niż przetłuszczająca się strefa "T", dlatego w tym kosmetyku bardzo odpowiadało mi to, że skóra pod jego wpływem robiła się jednolita i matowa, ale nie sucha. pory faktycznie uległy zmniejszeniu, chociaż efekt ten był raczej mało spektakularny i za to odejmuję 2 gwiazdki, bo jak się obiecuje, to trzeba się z tych obietnic wywiązywać, a z doświadczenia wiem, że istnieją kosmetyki czyniące prawdziwe cuda w tej materii. dlatego też nie widzę powodu, żeby coś, co zwie się szumnie "Pore Minimizer"-em działało tak kiepsko w bądź co bądź SWOJEJ DZIEDZINIE.
i najchętniej odjęłabym mu za to jeszcze co najmniej jedną gwiazdkę, ale mimo że bardzo słabo spełnia się w swej roli, odkąd go stosuję moja skóra wygląda naprawdę dużo bardziej jednolicie i zdrowo. PM nadaje świetny mat, a poza tym bardzo szybko się wchłania (właśnie dzięki temu alkoholowi, na który wszystkie Wizażanki tak narzekają, a który jest nawet w głupim Nivea Soft).
nakładanie na niego makijażu to prawdziwa przyjemność - nie wiem, dlaczego jedna z recenzentek stwierdziła, że jest beżowy i może zostawiać plamy. jest BIAŁY, a o plamach nie ma nawet mowy!
podsumowując: w swojej kategorii jeden z gorszych, ale naprawdę go lubię. nie kupię go więcej tylko dlatego, że mój wspaniały Vision Millenium robi to wszystko i dużo więcej o wiele lepiej, i tylko czekam aż moje zgłoszenie zostanie wzięte pod uwagę, co by go nawychwalać pod niebiosa.
tak czy inaczej - PM mogę polecić jako poprawiacza kondycji skóry sprawiającej problemy typu krostki, nieprzyjemna faktura, brak jednolitości itp.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[364295].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Porażka

Tak prosto z mostu:
- kosmetyk absolutnie nie zmniejsza porów,
- widoczność porów zmniejsza optycznie na krótko i w bardzo ograniczonym zakresie,
- nie nawilża,
- po posmarowaniu się tym "cudem" mam wrażenie, że nie posmarowałam się niczym.

Jedyny plus to fakt, że nieźle matuje, jednak to troszkę mało.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie I

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[354847].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Napisanych recenzji: 23

Zbędny wydatek.

Stosowałm ten produkt regularnie łudząc się, że potrzebuję wytrawłości. Jednak po 2 m-cach nic się nie zmieniło.
Produkt pozostawia matowy film na skórze co uwydatnia zmarszki mimiczne. Jednak w T swerze również sie sprawdzal; się bo efekt matowy szynko znikał. Porów nie zwęża w ogóle. Zapełnia je jedynie jakby silikonem.
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[339040].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 50

Dla mnie średniak...

przede wszystkim nie mogę dobrać do niego podkladu.Waży się z podkładem i powoduje ciemne plamy,nawet przypudrowany tylko pudrem sypkim.Nie wiem...może to moja wina,nieumiejętnie go używam... :(
W związku z powyższym stosuję go tylko w ciagu dnia,kiedy jestem w domu bez makijażu,bądz na noc.Domyka pory,a może raczej je wypełnia.Działanie krótkotrwałe,bardzo duża wydajność.
Nie jestem zachwycona tym produktem.Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[288358].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 659

Nie działa

Używałam go jakieś 3 lata temu . Po zużyciu całej tubki nie zauważyłam żadnych efektów. Żadnych. Stosowałam pod makijaz, ale sie wałkował, albo pod krem na noc. Miła w uzytku konsystencja, wydajny , natomiasyt zapach nie przypadł mi do gustu. Cena zabójcza w porównaniu do skutecznosci. O niebo lepsze są o połowę tańsze Diacnal lub Effaclar K , mające podobne zadanie. Nie polecam , szkoda kasy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[273159].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 48

Napisanych recenzji: 351

bardzo zly

Kupilam go na pierwszym roku studiow i po trzech latach wyrzucilam do kosza, a raczej staram sie robic nieprzemyslanych zakupow:D Pore minimizer ma duzo alkoholu, nos sie blyszczy bardziej niz przed uzyciem, fantastycznie podkresla wszytskie czarne kropki, ktore oczywiscie nie znikaja. Rozpoczyna sie problem z czerwona podrazniona skora. Moze jak ktos ma tlusta cere to tak, ale dla mieszanej chyba sie nie nadaje:/ Nie widzialam zadnych zalet.

Używam tego produktu od:juz nie uzywam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[273144].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Dałam mu drugą szansę

Kupując ten produkt myślałam, że stanie się cud i moje rozszerzone pory na policzkach (w okolicy nosa) znikną. Tak się nie stało. Jedyne co kosmetyk ten robił to matowił, wygładzał i maskował rozszerzone pory. Taka inna forma bazy pod makijaż.
Tak więc poleżał sobie na półce z pół roku....i gdy po wakacjach załamana stwierdziłam, że rozszerzyły mi się pory na nosie zaczęłam go znowu stosować. Kosmetyk zaczął działać rewelacyjnie. Pory wróciły do normy. Nos przestał się świecić.
Wniosek taki, że kosmetyk ten jest dobry na nowo powstałe zmiany oraz nie dopuszcza do powstania kolejnych zmian. Dlatego generalnie polecam ale tylko osobom które problem z rozszerzonymi porami mają od niedawna. Na pory już od dłuższego czasu rozszerzone nie działa. Dlatego tylko 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: prawie roku, ale tak regularnie od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (bardzo wydajne)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[261473].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 323

niezbyt udany zakup

niestey nie minimalizuje porów tak jak obiecuje producent a jdynie pokrywa twarz cieniutka, aksamitną warstwą, która je optycznie maskuje. po dłuższym uzywaniu (3 mies 2x dziennie) nie widac zadnej poprawy. Jeżeli ktoś szuka czegoś do zmniejszenia widoczności porów to niejest to - jako matujaca baza pod makijaż - OK.

Używam tego produktu od:3 mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[249844].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

najwyrazniej nie dla mnie...

coz... nie da sie ukryc ze zdecydowalam sie zapoznac z ta seria clinique z nadziei ze wreszcie zrobie cos z rozszerzonymi porami. niestety jednak, na mnie nie dziala...
tego kosmetyku niestety za nic nie pochwale, bo zwyczajnie nie czuje na sobie jego dzialania. no moze poza przymatowieniem i wzgladzeniem ale... nie o to zupelnie chodzilo, a do takiego efektu mam juz przeciez baze pod podklad!!! do tego mam wrazenie, ze troche mnie wysusza. nie odpowiada mi rowniez zupelnie zapach, niby mowi sie ze kosmetyki clinique sa bezzapachowe, ja jednak musze byc uwrazliwiona na ta marke, bo zawsze troche drazni mnie won jej kosmetykow, a w tym kremie jakos tak wyjatkowo. to oczywiscie kwestia indywidualna, natomiast podsumowujac, naprawde mysle ze szkoda pieniedzy na pore minimizer refining lotion, jesli ma juz tylko robic za baze, to o wiele lepszy jest cashmere secret daxa.

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[238786].usefull || 0 }}% pomocna.