Manhattan, Lakier do paznokci `All in one`

Manhattan, Lakier do paznokci `All in one`

Wygładza nierówności i rysy, czynnik citral utwardza i wzmacnia; wszystko jednocześnie. W 16 intensywnie błyszczących kolorach. Utrzymuje się dobrze i ekstremalnie długo. Przy regularnym używaniu paznokcie stają się odporne na uszkodzenia. Idealnie nadaje się również do paznokci sztucznych.

Cena: 15,99 zł / 11 ml

Dobry

Lubię ciemne kolory na paznokciach i często zdarza mi się, że lakiery nie dają jednolitego, kryjącego efektu. A z tym tak nie jest. Kolor co prawda nałożony dwiema warstwami ale jest głęboki, jednolity. Dobrze się utrzymuje. Na dłoniach krócej, co jest oczywiste ale na stopach jesi i jest. Prędzej pojawia się odrost niż odprysk, a chodzę na basen. Według mnie dobry. Jednak ja za każdym razem przed malowaniem używam odtłuszczacza do paznokci, bez tego może być gorzej.

Ilość zużytych opakowań: 3 jeszcze nie zużyte do końca

Taki sobie.

Moim zdaniem za tę cenę nie opłaca się kupować tych lakierów.
Kryją jak tańsze, wysychają jak tańsze i utrzymują się jak tańsze.
Nie warto przepłacać, bo nawet wybór kolorów nie jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

średniak

jak na lakier za dychę oczekiwałam czegoś więcej. kupiłam dwa pomarańczowy i bordowy, ładne kolory, nawet dobra pigmentacja, ale nie mam pojęcia dlaczego po pomalowaniu wieczorem rano miałam już odpryski ? nic nie robiłam później tylko położyłam się spać... już lakiery z Golden Rose się dłużej utrzymują

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwa

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Jeden z lepszych

Lakierów do paznokci miałam mnóstwo z różnych firm (Wibo, Miss Sporty, Inglot, Astor, Sally Hansen). Ostatnio kupiłam Manhattana i jestem mile zaskoczona, zapłaciłam za niego ok.15 zł i zdecydowanie lepszy od droższych :D przede wszystkim szybko się nie ściera nawet podczas częstego mycia naczyń i jest b.długotrwały co uważam za największy plus, mała gama kolorystyczna. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

calkiem calkiem

mam kolor bezowy z mieniacym sie brokatem lakier jest ladny dobrze kryje juz za 1 warstwa brokat nie jest jakis tandetny wytrzymalosc ok jednak ciezko jest go zmyc pewnie przez brokat wygodne opakowanie nie mam problemu z odkreceniem go

ogolnie wart wyprobowania ladnie wyglada na paznokciach

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 praktycznie nieuzyte

BARDZO DOBRY

Polecam lakier.
+ długo utrzymuje się na paznokciach 3 - 4 dni (nie myję ręcznie naczyń)
+ mam wrażenie że rzeczywiście płytka po jego zastosowaniu jest gładsza
+ intensywne kolory
+ ładny połysk
I to wszystko bo niczego więcej od lakieru nie oczekuję. Minusów nie zauważyłam. Polecam zakup

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50 ml

supcio :)

Plusy:
+ tani
+ ladne kolory
+ dlugo sie utrzymuja
+ latwo sie naklada
+ nie wysychaja szybko w buteleczce
+ solidne i ladne opakowanie

Minusy:
- smierdza
- czasem odpryskuja

Mimo wszystko mam ich obecnie kilkanascie a juz wczesniej mialam duuzo wiec jak najbardziej polecam, mysle ze sa naprawde swietne, szczegolnie za ta cene.

Używam tego produktu od: okolo 8 lat
Ilość zużytych opakowań: duuzo

Raczej nie

Posiadam lakier z każdej serii jaką Manhattan wydał.
Niestety żaden lakier nie przemawia do mnie do samego końca, jednak nie znalazłam jeszcze takiego, który by spełniał wszystkie moje wymagania.

Plusy:
+ ładne kolory, pełna paleta
+ dobrze się rozprowadza
+ dużo delikatnych kolorów

Minusy:
- zbyt szybko odpryskuje (3 dni to zdecydowanie za mało!)
- bywa, że cały lakier potrafi zejść z paznokcia, jak łata
- przy wykorzystanej połowie lakieru, trudno się wyciąga
- drogi

Fajniutki :)

Wygrałam,nie kupiłam,więc jestem jak najbardziej zadowolona ;) Mam taki transparenty szary z fioletowym połyskiem :) Bardzo lubię ten kolorek :D Ładnie się rozprowadza,nie tworzy smóg,średnio trwały.Czy jakoś pielęgnuje lub odżywia paznokcie-nie zauważyłam.Ale ja często zmieniam lakierki,a żeby coś zaobserwować trzeba by używać często i tylko tego.Ale i tak polecam.

Używam tego produktu od:długo

trwały i wydajny

Lakier przypadł mi do gustu. Długo nie odpryskuje, nie blednie, łatwo się maluje nim.Nawet bez bazy spełnia swe zadanie i pazurki są twarde i odporne na zadarcia.
Jak na tą cenę to lakier ten dorównuje innym "wyskokopółkowym" lakierom! Polecam!

Używam tego produktu od:3miesiące

nie dla mnie

Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że perłowe lakiery nie są dla mnie :nie: Nie podoba mi się ten rodzaj połysku na moich paznokciach, a ten lakier właśnie taki jest. Kolor ma ładny, ale połysk nie. Poza tym należy do tego rodzaju lakierów, które u mnie zostawiają smugi. Niby mam gładkie paznokcie, niby daję na nie odżywkę jako bazę, a smugi są. Poza tym ekstremalną trwałość można między bajki włożyć - trzeba było go zmyć po 3 dniach egzystencji w normalnych warunkach (ścieranie kurzu, pisanie na klawiaturze, mycie garczków), a w sumie to już na drugi dzień mnie drażnił, bo nie lubię, jak mi się robią białe brzegi. Schnie szybko, kryje ładnie, jest duży, ale mimo wszystko mówię mu "nie"

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

naprawde dobry lakier

mam kolorek 60-piekna soczysta czerwien i mialam jeszcze jeden kolor ale nie pamietam ktory.lakier dobrze sie rozprowadza nie robi smug,jest trwaly,mam go juz 4 lata a jego konsystencja jest taka jakbym go kupila wczoraj.