Rival de Loop, Shiny Lip Gloss (błyszczyk do ust)

Rival de Loop, Shiny Lip Gloss (błyszczyk do ust)

pozytywne zaskoczenie :)

Mam ten błyszczyk już długo, co jakiś czas do niego wracam, jest naprawdę godny polecenia.
Plusy:
-po pierwsze: kolor! mam 010, jasny róż bez drobinek, wydaje mi się, że jest inny niż reszta błyszczyków, może dlatego, że ciężko mi znaleźć taki kolor bez brokatu a przy tym kryjący,
-jest dosyć trwały,
-niska cena,
-dobra konsystencja,

Minusy:
-zapach i smak.. nie przeszkadza mi to jakoś strasznie, bo nie zjadam błyszczyków, jednak mógłby pachnieć inaczej,
-brzydkie opakowanie, szybko pękła mi zakrętka,
-błyszczyk wylewa się z opakowania, przez co rzadko noszę go w torbie

jednak te wady błyszczyka w żadnym wypadku nie dyskwalifikują, naprawdę go polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata

całkiem całkiem

Kupiłam go na wakacjach, za 4 zł, podobał mi się kolor- jasnobrązowy, to był chyba nr 3. Okazało się, że błyszczyk jak za taką cenę jest bardzo dobry.

Nawilża usta, używałam go na plaży i bardzo dobrze się sprawdził. Nie waży się, ładnie podkreśla usta. Gdy nalożymy go więcej daje efekt wieczorowych ust.

Jedyne co mi w nim nie odpowiada to sztuczny zapach.
Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo z moich miejscowych sklepów zniknęły szafy tej firmy.

Używam tego produktu od: używałam w wakacje

niezły

Kupiłam pod wpływem dużej obniżki ceny :) oraz ze względu na ładny odcień.
Błyszczyk daje delikatny kolor, drobinki są, ale są niewyczuwalne na ustach, zapach i smak w normie. Nie skleja ust, ale szybko się zjada, nawet bardzo szybko.
Mam wrażenie, ze wysusza trochę usta.
Opakowanie poniżej przeciętnej, ma jakieś naklejki, które nie chcą się zdrapać, znikające napisy i złocenia.
więcej nie kupię, ale ten jeszcze trochę poużywam.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

Botoksu zastosowania

w porzadku

kupilam ten blyszczyk szukajac zamiennika dla drozszych i nie rozczarowal mnie.

nie klei sie
nie wazy
ladne kolory, niektore niespotykane u innych producentow
drobinki nie sa wyczuwalne
nie wysusza ust

dla mnie super, moze moglby byc trwalszy ale chyba nie ma tak naprawde czegos takiego jak trwaly plynny blyszczyk...

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

ehhhh...

Zaskoczyl mnie kolor,wlasnie takiego szukalam..mianowicie taki jak po blado rozowej szmince +bezbarwny blyszczyk..a tak za 6 zlotych mam to samo i mniej papraniny:)blyszczyk nie wysusza,sliczny kolor i blask(nr 004),troszeczke zbiera sie w zalamaniu ust ale mnie to nie przeszkadza,jestem na tak i pewnie kupie jeszcze jakies inne kolorki:)

Używam tego produktu od:2tyg.

fajny;-)

Mam dwa kolorki: 010 i 003. Ciężko mi ocenić ten pierwszy kolorek bo w sumie go mało używam. Jednak tym drugim jestem zachwycona. Delikaty, transparentny, malusieńkie drobinki. To jedyny błyszczyk, który się nie lepi. Jest średnio trwały (jak to błyszczyk) ale jak dla mnie nadrabia naturalnym efektem. Zapach mi nie przeszkadza, uważam, że jest przyjemny. Polecam! Warto spróbować;-)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa na zmianę

fantastyczny

Bardzo dobry błyszczyk za niewielką cenę. Używam obecnie odcienia 003, który nie nadaje ustom koloru, zaś daje efekt "mokrych ust". Dość długo się trzyma i nie klei się. Fakt, że mógłby mieć przyjemniejszy zapach, ale przy tak niskiej cenie (6,99) mozna mu to wybaczyć :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Zdecydowanie warto kupić!

Mam kolor 011- malinowy ze złotymi drobinkami. Wg mnie jest to bardzo dobry błyszczyk. Dość gęsty a mimo to nie skleja ust, długo się utrzymuje, nie warzy i świetnie wygląda. Jedną gwiazdkę odejmuję za niezbyt udany zapach, ale nie stanowi to dużego problemu. Na pewno kupię inne kolory.

Używam tego produktu od:2 tygodni

zwykłe mazidełko

Co by tu o nim napisać?:) Nie lubię żadnych błyszczących kleików na ustach dlatego za blyszczykami nie przepadam i też rzadko kupuję. Ten kupiłam, bo nic ciekawego nie wpadło mi w oko w czasie kolejnej wizyty w Rossmannie. Jest taniutki (ok.7 zł) i...tu właściwie kończą się zalety. Po nałożeniu czuję jakby mi sklejał usta. Wygląda nawet ładnie, ale żeby był trwały to nie powiem. Zapach..hmm..mnie osobiście nie przeszkadza, ale też nie zachwyca. Taka słodkawa chemia. Krzywdy nie robi, ale myślę, że mogłabym spokojnie się bez niego obejść. Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo może w akcie desperacji spróbuję innych kolorów:) Podsumowując; błyszczyk jakich wiele, ni dobry, ni zły, ot tak, zwyczajny, niczym się nie wyróżnia (ani pozytywnie, ani negatywnie).

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Średniaczek!

Daję mu 3 gwiazdki, bo mnie rozczarował swoją trwałością...Kolory śliczne i naprawdę ładnie wyglądają na ustach (powiększają je optycznie), ja mam biały i naprawdę ładnie wygląda ale jest bardzo gęsty i klejący i przez to szybko zbiera się w kącikach i zostawia białe ślady fuj.... no i smakuje fatalnie chcemicznie...a zapach ma piękny bo waniliowy. Radziłabym się więc zastanowić!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Za tą cenę? BOSKI

Posiadam kolorek 012- taki transparentny, różowy łosoś :D z malutkimi, srebrnymi drobinkami [broń Boże brokat!] i ten kolorek oceniam

Ponieważ szukałam właśnie takiego kolrku przed dyskoteką "na gwałt" to padło na RivalDeLoop. Mam też 2 cienie tej firmy i magiczny brokat do ciała (to tak BTW)
Plusy:
* śliczny kolorek
* gęsty (zależy dla kogo, ja takie lubie)
* wygodny aplikator
* specyficzny zapach- dla mnie nawet ok
* dłuuuugo utrzymuje się na ustach
* wygodne, trwałe :D i poręczne opakowanie
* drobinek nie czuć na ustach, są naprawne tycie
* zapewnia śliczny efekt
* wydajny

Minusy:
* ma taki troche sztuczny smak... ale to dobrze przynajmniej go nie zlizuje :D :P
* napisy szybko się ścierają z opakowania

Nie wiem czy kupie ten błyszczyk ponownie... Jest tyyyyyle błyszczydeł w naszym kraju... Błyszczykomaniaczki na pewno mnie rozumią :D

Używam tego błyszczyka od jakiś 2-mcy, używam kilka razy dziennie a mimo to jest jeszcze 1/3!

jestem zachwycona

cena w moim przypadku: 6,99. Trwaly, sliczny kolor(010).Trzyma sie naprawde dlugo ciagle blyszczac, jesli o mnie chodzi nie zauwazam zeby sklejal usta. Mily, slodki zapach do tego i sliczne opakowanie. Polecam!!!